Şimdi Ara

Termal macun lekesi, kot pantolondan nasıl çıkar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tüm foruma hayırlı günler ve hayırlı bayramlar dilerim. Yeni aldığım koyu kot pantolonun sağ ve sol kısmına dikkatsizliğim yüzünden sadece 1 gün sonra pc tamir ederken masanın üstünde duran işlemcinin üzerindeki beyaz termal macun değdi hem de 2 kere ayrı ayrı değmiş, hemen iş yerinde macunun kabasını alıp kolonya ve peçete ile kalan lekeyi çitileyerek çıkartmaya çalıştım ama beyazlığı çıkmadı. Eve geldim makineye attım yine çıkmadı. Bugün limon+karbonat+sirke+tuz'u karıştırıp sıcak su ile ovalayarak beyazlığın yok olmasına uğraştım ama gitmedi, sabun ile de çitiledim yine gitmedi, kuruyunca beyazlık daha da belli oluyor. Tiner ile sileyim dedim ama sonra rengini daha da soldurur diye vaz geçtim.

İnternette her lekeyi çıkardığını iddia eden leke çıkarıcılar var, onlardan birini mi sipariş etsem acaba, daha önce onlardan birini kullanıp sonuç alan var mı ve varsa hangi marka model leke çıkarıcı o?

Özetle bu lanet termal macunun bıraktığı beyaz leke, kotun üzerinden tamamen nasıl çıkartılır, daha önce başına gelen oldu mu? Zira daha önce hiç elbisesine termal macun bulaştıran birini görmedim, ben ilk double şanssız bedeviyim galiba, eğer şu kalan beyazlıkları kota zarar vermeden çıkartabilirsem benden sonra milyonda bir de olsa aynı durum başına gelen insanlar bu konudan faydalanabilir.

Termal macun lekesi, kot pantolondan nasıl çıkar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyoaktif -- 10 Temmuz 2022; 18:50:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her türlü lekeyi gördüm termal macun lekesini ilk kez görüyorum :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tiner ama kotun renginide açabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en iyisi kotu komple boya

• Herşeyi denedim ama çıkmamıştı.
    Çöpe attım...

• Son çare kotun belli yerlerine termal macun sürüp bütünlük sağlamak ya da yapılabiliyorsa boyamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 10 Temmuz 2022; 18:47:17 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Termal macun lekesi, kot pantolondan nasıl çıkar?
  • guru temizlikçiye danış

• Termal macun lekesi, kot pantolondan nasıl çıkar?
    Termal macun lekesi, kot pantolondan nasıl çıkar?www.n11.com
    Gold Serisi Detay Temizleyici 500ml Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/gold-serisi-detay-temizleyici-500ml-8377555?magaza=newmixkimya

Araba için almıştım. İşyerindeki bilgi işlemden stajyer çocuğun pembe renk sweatshirtüne termal macun bulaşmıştı. Bu temizleyici ile çıkarttık, kumaşa da hiç zarar vermedi.

Çok iyi temizliyor herşeyi zarar vermeden. Özellikle koltuk, halı kumaş ve plastik türevlerini. Şiddetle tavsiye ederim.

• DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt

Sipariş ettim hocam, bilgi için teşekkür ediyorum, bakalım kot üstündeki termal macundan kalma beyazlığı da giderecek mi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.