Şimdi Ara

Deri Montun Arkası Mahfoldu! Nasıl düzelir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
91.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 4 ay önce kadar De Facto'dan 110 TL ye deri mont aldım. 2 ay hiç bir şeyi yoktu ama 2 aydan sonra belirli yerleri yırtılmaya başladı. Çevremde kilerde uyarmaya başlamışlardı zaten 2 hafta boyunca herkes farketti ne oldu buna falan dediler. Ailem birisi kasıtlı olarak yapmış kalem falan batırmış diyorlar ama kimse batırmadı nasıl oldu bende bilmiyorum. Sizce tamir edilir mi ?

• ++++++++++
  • Benddekinin sirt bolumu parca parca soyuldu zaten suni deri tamiri olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 110tl ye deri mont???
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

110tl ye deri mont???

Evet
  • Deri değildir plastiktir o, yanlışın olmasın.
  • bu montlara spantex yani suni deri deniliyor tamiri mümkün değildir olsada bi caacık olmaz tecrübeyle sabittir fazla kırıştımadan kullanım sonrası askıya asarsanız maksimum verim alırsınız ama yinede yırtılır hakiki derilerde bu olmaz
  • Geçen gün arkadaşımın başına geldi aynısı götürüp değiştirdi hiç sorun çıkartmamışlar.

• çöppp iflah olmaz artik defactoyada tovbeliyim artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TYLER* -- 16 Mart 2013; 22:29:29 >
  • Aynısı benim başıma geldi ben de De Facto'dan aldım ayakkabı boyası sürdüm. Bir halta yaramadı

Sırt çantasıyla dolaşmak sorunu çözebilir :D
  • 110 tl mi 2000tlden ucuz mont giymem
  • O fiyata gerçek deri olabileceğini düşündün mü gerçekten? Geçmiş olsun.

• beyler o derilerden almayın, suni deri her türlü dökülüyor. Vena dan almıştım, 2-3 yıl sorunsuz kullanmıştım, 120 tlye. Döküldü giymiyordum artık.
    Geçen kurban bayramında, konyaya gittiğide yerel bir esnaftan orj. deri aldım 240 tlye, hala daha cillop gibi, kokusu duruyor, geçer mi bilmiyorum, Seviyorum keratayı.
    Kaliteli birşey deyince dermod falan çok pahalıya satıyor, 750 tl ye ceket mi alınıt be. 750 tl ye korumalı dana derisinden motosiklet için korumalı deri ceket alınır.
    Gidin beyler yerel esnafa, derimod'a gidecek para yoksa, bari sunilere yedirmeyin. Kumaş alın oralardan da alacaksanız.
  • parayı ye daha sağlıkl..

pardon yanlış konu
  • Şu yapılabilinir mi bilmiyorum genelde bu sorun hep sırt kısmında oluyor.

O parça çıkarılıp gerçek deri ya da sağlam bir kumaş kullanılabilinir.
    Tabi monta uyum sağlaması koşuluyla.

Bu yapılırsa kaça patlar bilmiyorum.

Aldığım o modeli çok seviyorum.

O model benzeri hakiki deriler 1.000 küsürat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknikkonular -- 19 Nisan 2015; 22:45:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknikkonular

Şu yapılabilinir mi bilmiyorum genelde bu sorun hep sırt kısmında oluyor.

O parça çıkarılıp gerçek deri ya da sağlam bir kumaş kullanılabilinir.
    Tabi monta uyum sağlaması koşuluyla.

Bu yapılırsa kaça patlar bilmiyorum.

Aldığım o modeli çok seviyorum.

O model benzeri hakiki deriler 1.000 küsürat.

Yandan fermuarlı ve kaşe deri mi ?
  • Gidip değişim talep edin. Değiştirmezlerse thh'ne başvurun. Sonuç sizin lehinize sonuçlanacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ileri iade

110 tl mi 2000tlden ucuz mont giymem

Öyle yazmakla olmuyor o işler, fatura-fiş-etiket'in üzerine "ileri iade DH konu dışı bu sizin hepinize kanıttır surfer rosa rica etti o yüzden yazdım" yazacaksın biz de inanacağız.
  • Benim de suni deri bi montum var, bi ara annem hastanede yatarken sürekli çanta taşıdığım için omuzlarında hafif soyulmalar oldu. Araştırırken (vinyl repair kit) bazı setlerle tamir edilebildiğini öğrendim. Ebayde falan 10 dolar ama açıkçası uğraşmak içimden gelmiyor. Bu işi yapan tamirciler falan vardır belki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.