Şimdi Ara

TEN HAG DAN Bİ YOL OLMAZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • casemiro gelmis hala yedek bekletio eskiden umudum vardi fakat bunu gordum ve kesinlikle yaka paca kovulacagi inancina sahip oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam 70 milyona aldığı herifi niye yedek bekletsin? Daha yeni transfer oldu demek ki Erik hoca yeni aldığı adamı hemen 11'e koymuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Todo reis beğenmediğine göre kesin başarili olur.Şaka bir yana, Ten Hagin başarili olmak için Maguireyi kesimesi lazimdi. Bu adamin sistemiyle skor üretmesi kolay. Coklu hucum ediyor, ilerde cabuk cogaliyorlar. Savunmayi Martinez ve Casemiroyla sağlama aldi. Ten Hagin kafasi çalişiyor. Bu adam kovulmaz.

• valla herif kötü bi zamanda geldi, takımı toparlarsa, yaptığı transferler tutarsa, helal olsun deriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 3 Eylül 2022; 5:56:8 >
  • Herif Ronaldo'yu kesti oynatmıyor. Bu bile tek başına muhteşem işler yapacağının bir kanıtı. Hatırlatırım, Ronaldo'dan önce bu takım 2. ve 3. olmuştu! Ekstra olarak Maguire da kesilince son maçları full kazandılar. Bu sene ilk 4 olur Man U.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-386561231 -- 3 Eylül 2022; 13:43:42 >
  • Ben bu nefreti anlamıyorum, Ronaldo gayet iyi top oynuyor. Şanını şöhretini bir kenara bırak, mevcut oynadığı futbolla kesilecek oyuncu değil. Hangi kulüpte oynadığının önemi yok no9 oynadığı formasyonda worldclass oynuyor adam.

• The VIII T kullanıcısına yanıt

La top süremiyor eleman. Ne iyi oynaması. Az gözlerinizle izleyin maçları.

TEN HAG DAN Bİ YOL OLMAZ

• Sen önce 9 numara ne onu öğren kardeşim, gözle izliyoruz manu maçlarını 20 senedir. Sen nerenle izliyorsun onu bilmiyorum.

• casemiro hala yedek

• bu Casemiro'nun oynatılmayışı öyle basit bi konu değil artık. kimse kalkıp da "mevcut oyuncular çok iyi" demesin. 70 milyona adam alıyosan ilk 11'e monte edersin bu kadar net.

hiç olmazsa önce bi denersin, olmazsa zorlamazsın. ama 30 yaşındaki adama 70 verip (gelecek vaadettiği için aldık gibi bi durum da yok) ilk günden itibaren full yedek yapıyosan kusura bakma ama bunun açıklaması olamaz.

her sene UCL alan, ligi domine eden, kasası para taşan Los Galacticos olmadığın sürece yedek kulübeye 30 yaşında 70 milyonluk ön libero almak gibi bir lüksün O-LA-MAZ NOK-TA.

ulan aldığın adam son 25 dakikada oyuna girip rakibi dağıtacak Ronaldinho gibi bir atak oyuncusu da değil hani. bildiğin kasap ön libero. rakibe bam-güm dalmasından başka pek birşey bekleyemeyeceğin oyuncudan bahsediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 2 Ekim 2022; 21:2:59 >
  • TEN HAG DAN Bİ YOL OLMAZ TEN HAG DAN Bİ YOL OLMAZ TEN HAG DAN Bİ YOL OLMAZ 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.