Şimdi Ara

Televizyonlardaki Evlenme Programları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce Flash Tv de Desti İzdivaç ile başladı bu rüzgar sonra da diğer kanallara sıçramaya başladı. Bu tarz prorgamlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Diğer kanallarda böyle bir program yaptıklarına göre toplumun bu tip bir olaya eğilimi var mıdır?
  • Ama nedense gerdek programları yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

Ama nedense gerdek programları yok.

Hep Destek Tam Destek
  • sonuna kadar arkasındayım 500 ytl maaşla 4 katlı ev dikmeyi planlayan adamların
  • Topluma gayet yararli programlar
  • eminim ki oraya çıkan herkes para için bunu yapıyor cahil kadınlar tv başına toplanıyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

Ama nedense gerdek programları yok.

Onu'da yaparlar yakındaçok reyting alır seda bi evlendi bütün Türkiye konuştu
  • Su Gibi diye bi program varmış FOX ta yeni gördüm, Songül Karlı ve Uğur Aslan sunuyor şaşırdım kaldım.. Bu insanları biraz aklı başında insanlar
    zannederdim evliliği bile çocuk oyuncağı olarak görüyoruz artık bi telefon 5dk görüşme 1dk karar verme sonra evlilik(!)
    o kadar kısa sürede bırakın evliliği, EVCİLİK bile oynanmaz.. Sabah programlarına, incik boncuk dantel nakış programlarına bi sınırlama bi yasak getirilsin
    artık.. Koyun gibi onları izlemeye mahkum ediliyoruz..
  • Ben onalrı izlemektense çizgi film izlemeyi tercih ederim en azıdan cırlamıyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoOlRaPpErBoY

Ben onalrı izlemektense çizgi film izlemeyi tercih ederim en azıdan cırlamıyorlar

keşke onun yerine casper i verselerde izlesek.ahlaki yapımıza aykırı ya .
  • Kırkından sonra azanı teneşir paklarmış. bunların geleceği sakat.
  • Bir onların standart seyircileri jürileri var. Gıcık oluyorum bilader oturmuşlar oraya profesörlük yapıyolar.
  • hepsine
  • Dün işten erken çıktım. Flash TV'deki denk geldi. Şöyle komedi programı niyetine seyrettim...

Daha çok seyirci kadınlar daha doğrusu kokonalar dikkatimi çekti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gktgys

hepsine

• quote:

Orjinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

Su Gibi diye bi program varmış FOX ta yeni gördüm, Songül Karlı ve Uğur Aslan sunuyor şaşırdım kaldım.. Bu insanları biraz aklı başında insanlar
    zannederdim evliliği bile çocuk oyuncağı olarak görüyoruz artık bi telefon 5dk görüşme 1dk karar verme sonra evlilik(!)
    o kadar kısa sürede bırakın evliliği, EVCİLİK bile oynanmaz.. Sabah programlarına, incik boncuk dantel nakış programlarına bi sınırlama bi yasak getirilsin
    artık.. Koyun gibi onları izlemeye mahkum ediliyoruz..

En çok Uğur Aslanın böyle bir şaklabanlığa kurban gitmesine üzüldüm...
  • nefreettttttttt ediyooooruuuuuummmmmmm böyle programlardannnnn
  • Çok Saçma Programlar Geçenlerde Denk Geldi 80 Yaşında Adam Çıkmıs 25 30 Yaslarında Sarışın Mavi Gözlü Bir Eş Arıyorum Diyor.Yazık ya Ev Hanımlarıda Oturmus Onları İzliyor Allah aşkına 1 dklık Görüşme İle Ailemi Kurulur Ya
  • ı love esra erol
    o programa katılırsam esra erolu alırım
  • Türkiye Nereye gidioz milletimizi bole aptal abuk sabuk seylerle mesgul ediyorlar bunlari durdurmak icin ne yapilabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.