Şimdi Ara

telefonun ilk açılış tarihini öğrenmek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum, anneler günü için anneme trendyol üzerinden kraft dtm satıcısından redmi 9 128 aldim ancak almaz olaydim rezillik telefonu elime alınca başladı. telefon kutusunun jelatini yoktu ve telefon kurulum ekranı gelmeden açıldı. trendyolla iletişime geçtim ancak iade etmemi iade kabul olmazsa servisten ilk açılış tarihini belgelerseniz iadenizi yaparız dedi. servis bunu söyleyebilir mi? araştırdım ancak hiç bir bilgiye ulaşamadım. bayramdan ötürü servisi arayip öğrenemiyorum. bu konuda nasıl yol alınır tecrübeli arkadaşlar bilgi verebilirse çok sevinirim. ayrıca bu firma hakkında 7 şikayet daha olmuş ancak trendyol halen bu kişilere satış izni veriyor şaka gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Garanti firması açılış tarihi hakkında bilgi veriyor,onlarla görüşün bir isterseniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Trendyol dan telefon, bilgisayar gibi elektronik alet almak başlı başına bir risk zaten. Geçen de birine kullanılmış epilatör satmışlar, onun kavgası vardı.

Satıcıları düzgün değil, mümkün mertebe uzak durmak lazım.

3 kuruş daha verin, Vatan, Teknosa Mediamarkt gibi düzgün biryerden alın.

Şurada ilgili bilgi olabilir --> https://technastic.com/check-android-phone-tablet-activation-date//

• Samsung Tools programı var mesela bilgisayara kurup kablo ile telefona bağlayınca telefonun bütün tamir onarım açılıp kurulduğuna kadar gösteriyor bu tarz bir program bulmanız lazım

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

Hangi program link paylaşır mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur_Akd kullanıcısına yanıt

Sen bu programla telefona bağlanırsan garanti dışı kalabilir. Serviste vardır zaten. Gönderir alırsın raporunu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.