Şimdi Ara

Telefonum Gasp Edildi ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
2.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mahkemeye kadar yatacakmış. Mahemede telefon için işlemler yapılacak. Serbest bırakılırsa, cezasını biz veririz!

Be®k@

Saol
  • 3 sene önce bu tip bi olaydan sat komandosu öldürdü adamlar, sunu bilin ki adil dövüsmüyorlar, asla 1 kisi olmuyor en az 2 kisi, bi tanesi gözcü vede kimse malkocoglu degil 1 kisiye 2 kisi düserse helede envayi cesit bicak ve tabanca varsa istersen dev ol istersen ümit usta gibi ol hic farketmez, bicak dev gibi olanada giriyor, zayif celimsizede...

quote:

Orijinalinden alıntı: Vaio
    bana kolay kolay yapmazlarda ben çok kişilerse diye o örnekleri verdim....
  • gecmis olsun arkadasim umarim o pislik en kisa zamanda yakalanir ve cezasini bulur adalete guvenmekle en iyisini yapmissin ama bazi durumlarda insan kendi adaletini kendi saglamali,

polis nasil elinden kacirir adami ona hayret ettim dogrusu
  • greenflash@

SaoLasın

Zanlının babası karakola bırakmıs onu. Suan hapiste ! Cezasını çekiyor !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 29 Ağustos 2005, 12:54:45 >
  • Evet arkadaşlar, son durum :

2 kardeşte hapis 'te yatıyor.. Ailesi telefonu geri verme teklif etti. Ama cezasını ceksin !

T.C.K 'na göre ; gaspın cezası 3 ila 10 yıl arası değişiyor !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 29 Ağustos 2005, 15:26:43 >
  • GEÇMİŞ OLSUN DOSTUM.İZMİRLİYİM VE 6 SENE ANKARA'DA KALDIM.BU ZAMANA KADAR BASIMA BİŞİ GELMEDİ.BIRAZ TOPIC DISI OLACAK AMA İSTANBUL'DA BİR ŞİRKETTE ÇALIŞMAYA BASLICAM KISMETSE.TABİ İST.EV FİLAN TUTMAK GEREKİYOR.MECİDİYEKOY TARAFINDA VEYA GAZIOSMAN PASA'DA KALMAYI DUSUNUYORUM.NERELER SAKAT İSTANBUL'DA?GERCİ HERYERDE BU O.Ç.LARI AMA...
  • nişantaşı,bebek,ulus harici hemen her yer sakat
    quote:

Orijinalinden alıntı: düş_man

GEÇMİŞ OLSUN DOSTUM.İZMİRLİYİM VE 6 SENE ANKARA'DA KALDIM.BU ZAMANA KADAR BASIMA BİŞİ GELMEDİ.BIRAZ TOPIC DISI OLACAK AMA İSTANBUL'DA BİR ŞİRKETTE ÇALIŞMAYA BASLICAM KISMETSE.TABİ İST.EV FİLAN TUTMAK GEREKİYOR.MECİDİYEKOY TARAFINDA VEYA GAZIOSMAN PASA'DA KALMAYI DUSUNUYORUM.NERELER SAKAT İSTANBUL'DA?GERCİ HERYERDE BU O.Ç.LARI AMA...

• arkadaşım telefonu teslim ettilermi sana
  • quote:

Orijinalinden alıntı: emrahyaz

3 sene önce bu tip bi olaydan sat komandosu öldürdü adamlar, sunu bilin ki adil dövüsmüyorlar, asla 1 kisi olmuyor en az 2 kisi, bi tanesi gözcü vede kimse malkocoglu degil 1 kisiye 2 kisi düserse helede envayi cesit bicak ve tabanca varsa istersen dev ol istersen ümit usta gibi ol hic farketmez, bicak dev gibi olanada giriyor, zayif celimsizede...

quote:

Orijinalinden alıntı: Vaio
    bana kolay kolay yapmazlarda ben çok kişilerse diye o örnekleri verdim....

kardesım yanlıs soyluyosun...
    o comando cocuk die ellememıs onlara we onlarda bu fırsatı kullanıp bıca sokmus...bilki karsıdaki adamda silah olsa bile sat lar kurtuablıır...emin ol

• @emrahyaz zaten bana cüssemden dolayı sokamazlar demedim kullandığım taktikeler doğru yukarda anlattım taktiği uygularım yemezse paşa paşa veririm telefonu s.ttirip giderler ama onları nerde olsa bulurum sonra o ayrı
  • Gargi® @

Maalesef, etmediler...
  • Geçmiş olsun Arkadaşım Gapçılara
  • olayın peşini bırakmazsan sanırım cezası cok hafif olmaz.
    cunku olay kapkaç degıl gasp.
    bıldıgım kadarıyla gasp ın cezası daha agır oluyor hırsızlıktan...
  • En az 3 yılmış. Ceksin cezasını !!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Azallan

quote:

Orijinalinden alıntı: realist_fd

arkadaşlar benim de şubat ayında or.spu çocuğunun teki teli gasp etti tel 6630 karakola gittim ifade falan ben de werdim ama nafile p.ç kurusu doğudan yeni gelmiş 18 yaşında falandı bulunamadı p.ç! yemin ederim hiçbirinden korkum yok ! o telden sonra yanımda 7610 da taşıdım 6230i de ! hepsinin soyu kurusun! korkum yok onun bunun çocuklarından! annem kzıyo halaa niye taşıyosun yanında die ! korkmuyorum diyorum! çünkü napıcaamı biliyorum; bundan 6 yıl önce yaptığımı...

6 sene önce ne yapmıştın ki kardeş

arkadaş söylencek bi şey olsa söyleriz heralde...

• walla arkadaslar inanmasi guc ama benim arkadasimi anitkabirin onunde hemde guvenlik kamerasi onunde gasp ettiler.gerci yakalandilar ama b olayin olmus olmasi bile uzucu. ya ben anlamiyorum eleman seni cevirio cekiyo emaneti senin alin teriyle vs belkide kendi bogazindan kesip almak icin cabaladigin tel vs zorla aliyo. cekip emaneti vursan boynuna bu seferde adamdan sayarlar

harbi benimde acaip sinirlerim bozuldu

cok buyuk gecmis olsun
  • Saol hocam

Bugun ailesi ile yüzyüze görüştük. Telefonu verecekler !
  • quote:

Orjinalden alıntı: Usta_AsH

asıl suç doğudaki cahil parasız pulsuz kürtlerin 20 tane çocugunun olması ya paran yoksa 1 çocuğa zor bakarsın sen nası 20 çocuga bakıcan ya akıl mı yok bunlarda ya? bide doğudakiler demiyor mu annelerine anneciğim zengin olucam görceksin die gidiyorlar istanbula 5 kuruş kazanamıyolar sanki avrupayı asyaya bağlayınca bişi oluyor kardeşim asıl kaynak doğuda var atatürk barajından ne kadar elektrik üretiliyor haberleri yok orda kimbilir kaç tane işçi gereksinimi vardır

Arkadaşlar burdaki yorumları okuyorum da çok çocukça yazanlar var. Sorunun temellerini anlamadan konuşuluyor. Gaspçıyı dövmekle gaspın kökünü kurutacağını sananlardan, utanmadan milyonlarca insandan oluşan bir topluluğu aşağılayacak kadar faşistleşenler de var. Arkadaşlar tamam gasp yapan suçluya kanunen en ağır cezalar verilmeli burda hemfikiriz. Kimsenin başkalarının canını yakmaya hakkı yok.

Gelelim işin diğer boyutuna gasp yapan suçlu. ok.

Adalet ve huk sistemini gasp yapmaya özendirecek şekilde düzenleyenler suçsuz mu? gaspçılarla işbirliği yapan kimi kamugörevlileri suçsuz mu?

insanları eğitmeyen, aşağılayan, yoksulluğa ve açlığa iten, hastane kapılarında süründüren, sosyal reformlar yapıp işsizliği ve yoksulluğu gidermek yerine, bir avuç parababasına ülkenin kaynaklarını çarçur ettiren sistem suçsuz mu?

vurguncuların, yüzsüzlerin vergi borçlarını affedip, bütün yükü namusuyla yaşayan insanların yaptığı alışverişlere vergi üstüne vergi olarak bindirenler suçsuz mu? (yurt dışnda 300 usd ye satılan bir malı neden 1000 ytl ye alıyoruz? düşündünüz mü?)

Ayrıca şunu da iddia ediyorum ki istenseydi türkiye de bir günde gasp diye bi sorun kalmazdı.

Burdaki olayda ne olacak onu da söyleyeyim? Telefonu gasp edilen arkadaş aileden telini alacak. daha sonra bir şekilde şikayetinden vazgeçecek (nedeni korku, acıma ne olursa olsun), olay bu şekilde kapanacak ve yapanın yanına yaptığıyla kar kalacak. Peki bu mu dürüstlük? Bence sonuna kadar arkasında dursun davasının ama sanmıyorum, bu hiç bir zaman olmadı olmayacak. (Kendisini suçlamıyorum, çünkü bizde işler böyle yürüyor) İşte bizim ikiyüzlü adalet sistemimiz.

Usta_AsH arkadaşım tamam bence de 20 çocuk yapmak akılsızlık ama, suçu tüm doğululara ve kürtlere yüklemek çok yanlış ve tehlikeli. Bu düşünce tarzı ülkemizin iç barışı açısından tehlikeli. Türkler, kürtler, araplar, çekezler vs. hepimiz Atatürkün Cumhuriyetinde ayrım yapmadan kardeşçe yaşayabiliriz. Saygılar...

• Sende haklısın dostum
  • geçen hafta evimize hırsız girip herşeyi mizi çalmıştı ama herşeyi! arabamız bugün diyarbakırda seyir halindeyken bulundu orosp. çoc. kürtmüş belkide pkklıdır
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.