Şimdi Ara

Telefonum Gasp Edildi ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
2.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu arada olay istanbulda mı oluyo??
  • BlizZard@

Saol dostum... Evet büyük ders olur, ama ben telefonu cebimden çıkarmamıştım !

ysn89@

Sende saol . İstanbul / Esenler 'de oldu ..
  • Sevgili arkadaşım öncelikle geçmiş olsun her ne kadar sana savcılık olayın hukuki boyutu ile ilgili bilgi vermişlerdir ama elimden geldiğince aydınlatıyım seni. Savcılığa cep telefonun imei numarasını vermenle beraber savcılık tüm operetörlere konuyla ilgili bir müzekkere yazacak ve cep telefonun izleme listesine alınacaktır. Bu durumda telefonunu sürekli kullanma amacıyla açan bir hat operatör tarafından tespit edilerek açık kimliği savcılığıa bildirilecek. Daha sonra zor alım yöntemi ile cep telefonu alınacak ve sna tespit edilecek bu arada tahminimce adı geçen polisler hakkında bir idari işlem yapılmıştır ama bu konuda sen taraf olamıycağından herhangi bir gelişmeden haberdar olamazsın. Sana anlattıklarım imkansız gibi geliyo olabilir ama hergün onlarca telefon sahibine geri dönüyor. Eğer alan bir bayii veya buna benzer bir kurumsa hırsızlık malı bilerek satın almak suçunu işlemiş olacaktır. onlar hakkında da gerekli işlem yapılır. Dediğim gibi tek önemli nokta telefonun satılması ve kullanılmaya başlanması bu konuda arkadaşlara tavsiyem amann bulunmaz deyip savcılığa baş vurmaması bulunmasa bile bu cep telefonun sizden çalındığının bilinmesi için elinizde kanıt olması önemli. Tekrar geçmiş olsun ayrıca sana bir darp girişiminde bulunduysa yeni Türk ceza kanuna göre yağma suçuyla yargılanır ki cezası gerçekten ağırdır

• büyük geçmiş olsun hocam
    allah korumuş
  • geçmiş oLsun uğur kardeşim ...

sana birşey oLmadı ya
  • Pahjcp büyük geçmiş olsun. İnşallah cezasını çeker.
  • geçmiş olsun... poliste nasıl adamı elinden kaçırmış yuhhh yanii...
  • Geçmiş olsun dostum ne diyim allah kahretsin bu tipleri zaten o meymenetsiz suratlarından genellikle ne oldukları anlaşılıyo şerefsizlerinn
  • valla büyük geçmiş olsun.sana bişey olmamışya, telefonu boşver alırsın yenisini.bi tane de sprey falan almak lazım aslında.tekrar geçmiş olsun kardeş
  • baba baya şanlısın yani telefonu verip kurtulamayanlarda var geçmiş olsun aga
  • geçmiş olsun öle bişey başınıza gelirse karşı koymayın arkadaşlar emin olun zararlı çıkarsınız hiç bir şey insanın sağlığından daha önemli değildir...
  • Hocam sprey de ii ama şok cihazı var o da süper bayaaa

quote:

Orijinalinden alıntı: Pahjcp

Arkadaşlar ,

Çarşamba günü caddenin ortasında yürürken biri çevirdi, itekliyerek bi ara sokağa çekti... 5 Dk bekledi. Sen benim biladeri dövmüşsün dedi...

Biladerini bekledik, gelmedi... Bende hızla tüğmeye çalıştım, 20 cm boyutunda ekmek bıçağı çekti... Baya direndim ama, ne yaparsın gözleri dönmüş onların...

Verdim mecbur... Alır almaz Raikkonen 'den daha hızlı uçtu (:

Hemen Karakol 'a haber verdik... İfade verdim... Zanlılar Defterinde resmini buldum.. Akşam 22.00 gibi beni çevirdiği bölgede bulunmus... karakol 'da hemen tanıdım..

Dünde Bakırköy Adliye 'sine gönderdiler.. Annesi ve dedesi tehdit ettier ama , savcı onlar öyle, alışmışlar diyor

Ben içerde savcıya ifade verirken, Zanlı dışarda polislerin dikkatsizliği yüzünden kaçmış! Hemen gidip aradılar, ama yok yok ! Bugun bekliyoruz bakalım... Daha Mahkeme işi fln var.. Telefon gitti ! Telefonu düşünmüyoruz zaten biz.. yeter ki cezasını çeksin !

Aman çok dikkat edin. Bu kişi çok temiz, güvenilir birisine benziyordu.. Siz kanmayın böyle şeylere

Artık yanımda Sprey tasıyorum.. Bir durum olduğunda hemen sıkıcam

Emanet olun !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soralalp -- 27 Ağustos 2005, 1:19:11 >

• İtle it, Çakalla çakal olucaksın abisi... Yasa gözünü korkutmuyo ki yaptırımı yok, yatıyo 1 ay ertesi gün devam... İçerde de senin benim verdiğim vergiyle bi güzel yemekse yemek yataksa yatak bakıyolar. Ohhh!!! Bunlara yapılıcak bişey var onların dilinden konuşmak, bi güzel polisten önce alıcaksınnnn, bi yere çektirip bi temiz bakımını tımarını yaptırıcaksın... Sonra bak bakalım seni sokağın başında görünce o ilçede duruyo mu... Hatta hızını alamadıysan azıcık şeriat kanunu uygulayıp, topal sakat bırakmak da ibreti alem için faydalı olabilir...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: balinalar

Sevgili arkadaşım öncelikle geçmiş olsun her ne kadar sana savcılık olayın hukuki boyutu ile ilgili bilgi vermişlerdir ama elimden geldiğince aydınlatıyım seni. Savcılığa cep telefonun imei numarasını vermenle beraber savcılık tüm operetörlere konuyla ilgili bir müzekkere yazacak ve cep telefonun izleme listesine alınacaktır. Bu durumda telefonunu sürekli kullanma amacıyla açan bir hat operatör tarafından tespit edilerek açık kimliği savcılığıa bildirilecek. Daha sonra zor alım yöntemi ile cep telefonu alınacak ve sna tespit edilecek bu arada tahminimce adı geçen polisler hakkında bir idari işlem yapılmıştır ama bu konuda sen taraf olamıycağından herhangi bir gelişmeden haberdar olamazsın. Sana anlattıklarım imkansız gibi geliyo olabilir ama hergün onlarca telefon sahibine geri dönüyor. Eğer alan bir bayii veya buna benzer bir kurumsa hırsızlık malı bilerek satın almak suçunu işlemiş olacaktır. onlar hakkında da gerekli işlem yapılır. Dediğim gibi tek önemli nokta telefonun satılması ve kullanılmaya başlanması bu konuda arkadaşlara tavsiyem amann bulunmaz deyip savcılığa baş vurmaması bulunmasa bile bu cep telefonun sizden çalındığının bilinmesi için elinizde kanıt olması önemli. Tekrar geçmiş olsun ayrıca sana bir darp girişiminde bulunduysa yeni Türk ceza kanuna göre yağma suçuyla yargılanır ki cezası gerçekten ağırdır

Benim 6220 çalinmişti garantili imei numarası kayıtlı falan polisede gittik imei numarasını verdik ama tel bulunmadi hala 2 yıldan fazla oldu. Benim o tür şeylere pek inanasım gelmiyor her gün 10 tel sahibine veriyorlarmış falan...

• büyük geçmiş olsun dostum
  • geçmiş olsun.Dua et başına bir şey gelmemiş.GELMESİN.
  • abijim noolcak böle yaa...yolda bile raat raat yürüyemes olduq...
  • gecmıs olsun.cana gelecegıne mala gelsın.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Walandyl

İtle it, Çakalla çakal olucaksın abisi... Yasa gözünü korkutmuyo ki yaptırımı yok, yatıyo 1 ay ertesi gün devam... İçerde de senin benim verdiğim vergiyle bi güzel yemekse yemek yataksa yatak bakıyolar. Ohhh!!! Bunlara yapılıcak bişey var onların dilinden konuşmak, bi güzel polisten önce alıcaksınnnn, bi yere çektirip bi temiz bakımını tımarını yaptırıcaksın... Sonra bak bakalım seni sokağın başında görünce o ilçede duruyo mu... Hatta hızını alamadıysan azıcık şeriat kanunu uygulayıp, topal sakat bırakmak da ibreti alem için faydalı olabilir...

böyle durumlarda gerçekten şeriat gerekli eğer ben yakalasam ve bıçağım olsa öldürmeyen bir yerine sokup birde çevirirm ki hiç iyileşmesin! mesele bir kolu ve bir bacağına! sonra bir daha tutabilir mi o bıçağı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.