Şimdi Ara

Telefonum Gasp Edildi ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
2.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçmiş olsun kardeş.... :-(

Gaspçılar lanet olsunnnnnn.....
  • quote:

Orijinalinden alıntı: realist_fd

arkadaşlar benim de şubat ayında or.spu çocuğunun teki teli gasp etti tel 6630 karakola gittim ifade falan ben de werdim ama nafile p.ç kurusu doğudan yeni gelmiş 18 yaşında falandı bulunamadı p.ç! yemin ederim hiçbirinden korkum yok ! o telden sonra yanımda 7610 da taşıdım 6230i de ! hepsinin soyu kurusun! korkum yok onun bunun çocuklarından! annem kzıyo halaa niye taşıyosun yanında die ! korkmuyorum diyorum! çünkü napıcaamı biliyorum; bundan 6 yıl önce yaptığımı...

6 sene önce ne yapmıştın ki kardeş
  • harbi ne yaptınkı ? kactınmı? ben olsam kacardım :D
  • galiba öldürmüş
  • sanırım:D
  • bıçak çekmekle deli kanlılık olmaz 2 kuruşluk telefon için elemana dayılancan yok vermiyom vss çıkarıcak cepten sana sallamayı uak ufak delikler açacak vicudunda beni çevirmişlerdi dayılanmama ramen 2 kişi bıçak çekti dayadı (toplam 5 kişilerdi ) neyseki arklar vardı etraftada hemen yetiştiler yoksa ya telefondan olacaktık yada kestaneden
  • yuhh ! :)
    ya kac, ya wur hayalarına ,yada emaneti sok kıcında, emanet yoksa giriş hemen !
  • quote:

Orijinalinden alıntı: fearlessness

yuhh ! :)

o dediklerin belki 1 kişi varken işe yarar ama genelde tek kişi olmuyolar
    çok kişilerse....
    kaçarsın şimdi yakalarsa fazladan bi delik açar vicuduna
    ya hayalarına vurursun diğerinin eli armutmu topluyo
    emaneti soksan kesin orada katliam çıkar gene sende hasar olur
    girişmek yapılabilinecek en aptalca şey fazladan bir veya birden fazla delikle çıkarsın olaydan

ama şunu söliyim gözleri dönmedikçe bıçağın tamamını sokmuyolar genelde bıçağın ucundan 1 cm falan gerisinden tutup sokuyolar oda acı ve kan bırakıyo fazla hasar vermiyo

• quote:

Orijinalinden alıntı: Vaio

quote:

yuhh ! :)

o dediklerin belki 1 kişi varken işe yarar ama genelde tek kişi olmuyolar
    çok kişilerse....
    kaçarsın şimdi yakalarsa fazladan bi delik açar vicuduna
    ya hayalarına vurursun diğerinin eli armutmu topluyo
    emaneti soksan kesin orada katliam çıkar gene sende hasar olur
    girişmek yapılabilinecek en aptalca şey fazladan bir veya birden fazla delikle çıkarsın olaydan

ama şunu söliyim gözleri dönmedikçe bıçağın tamamını sokmuyolar genelde bıçağın ucundan 1 cm falan gerisinden tutup sokuyolar oda acı ve kan bırakıyo fazla hasar vermiyo

ama unutmakı kacarsam kesın yakalıycaklar dıe bısıde yok :)
    digeriyle mesafeyı ayarlarım kendı turn umde wurup kacabılırım belkı
    emaneti sokup kacmakta yararlı olabilir...
    dowusmeyı biliyosam girismek mantıklı olabilir ( ozellikle kickboxer san)
    gozlerı donmedıkce sokmuyolar dıe sokmalarını beklemen bence cokk tehlikeli :)

• bana kolay kolay yapmazlarda ben çok kişilerse diye o örnekleri verdim....
    şahsen ben kaçamam çünkü cüsse biraz ağır
    benim teknik kolay çevirirse garanti soruyolar lisedeyken olmuştu nerde oturuyosunuz bu altın sorudur gidip zibidi biyer sölersen alır paranı
    ben zümrüt evler diyodum neden ? çünkü genelde bu tipler ordan geliyo zümrüt evler diyince bi şok oluyolar zaten biliyolarsa hemen bi isim sölüyolar şunu tanıyomusun evt dersen yırtın olaydan serbestsin he yok tanımıyom dersen ama şunu tanıyom diye başka bi sağlam isim verisen gene serbestsin ben lisedeyken olaylar böleydi walla ve ben şimdiye kadar tek kişi kabadayılık yapan görmedim en azından bana karşı heralde yemiyo tek gelmeye beni görünce canavar gibi

• :DDD
    benim paramı almıslardı 13 yasındayken ıkı sakallı herıf gelmıstı :) yara bandı satıyoz demıstı almıstım bır tane daha fazla para wer demıstı bu bıze gelıs parası demıstı butun pramı almıstı o.ç hala isterimi Allah belasını wersın onun :) haram olsun bak ya yıne sınırlendım sımdı bulsam adamı ben kescem sımdı :))
  • quote:

:DDD
    benim paramı almıslardı 13 yasındayken ıkı sakallı herıf gelmıstı :) yara bandı satıyoz demıstı almıstım bır tane daha fazla para wer demıstı bu bıze gelıs parası demıstı butun pramı almıstı o.ç hala isterimi Allah belasını wersın onun :) haram olsun bak ya yıne sınırlendım sımdı bulsam adamı ben kescem sımdı :))

Fazla sinir yapma aman
  • :D abi namussuz lar bea 13 yasındakı cocugun parasını alıolar... hadi gelsınler sımdı alsınlar bakalım...Allah ya ona werır ya bana werır
  • Hepiniz saolun arkadaşlar !

Bu arada, zanlıyı babası götürmüş vermiş polislere. Polis operasyon başlatmış, onlarda pes edip vermişler. Suan içerde yatıyor...
  • Allah polisten razı olsun en sonunda
  • Geçmiş olsun.
  • Saol tikli
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Pahjcp

Hepiniz saolun arkadaşlar !

Bu arada, zanlıyı babası götürmüş vermiş polislere. Polis operasyon başlatmış, onlarda pes edip vermişler. Suan içerde yatıyor...

şerefsiz herif
    çeksin cezasını diyecem de iki gün sonra salmasınlar aman
    malum burası türkiye
    bırakıverirler iki gün sonra
    hadi başkasının başına bela
  • Geçmiş olsun
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.