Şimdi Ara

Telefonum Gasp Edildi ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
2.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    elimizden ne gelir ki geçmiş olsun dileklerimizden başka
  • Saol Fatih usta. Hepiniz saolun Dostlar

Sizin elinizden , yani bizim elimizden onlarla mücadele etmek gelir.. Ama Nereye kadar !
  • gecmis oLsun baba.

insanLarın aLın terıyLE kazandıgı seyLere goz koyanLarın gozu cıksın
  • geçmiş olsun iiki sana bişey yapmadılar bu devirde yanında silah taşısan bile kendine güvenmeyecen
    Yakalanırlar çıkarlar gene aynı şeyi yaparlar iş eğitimde bitiyor
  • eğitim şart
  • vay be geçmiş olsun yaa
  • baba ne diim öncelikle iyi kurarmışsın bulmuşlar fln

ama herifin kaçması bence biraz sakat iş, polislerle çok haşır neşir olmuşsa ztn ne biliim

ama helal sana, yasal işlemleri e başlatmaktan geri çekinmemişsin,
    sprey de iyi fikir, ben de ediniim.
  • dnmtnk , bah06 , marlboro83s , Chriseba ;

Sağolun dostlar.. Sonuna kadar sürdüreceğim hukuki işlemi. Cezası neyse, çekecek !
  • çok geçmiş olsun
  • bunlarin soyu bozulmus bize dusman gobekten her yonden zarar veriyorlar yurduma her turlu pislik bunlarda benim yanima yaklasamaz bu itler sikarim topuguna 1 tane
  • teknode@

Saol hoca

ImHOTeP@

Hepsi Serefsiz bunların. İnsan değiller !
  • geçmiş olsun baba!
  • akif1907@

Saolasın dostum.. Umarım sizin başınıza gelmez !
  • Çok geçmiş olsun Pahjcp ! Valla Ankara'da daha rastlamadım bu tarz bi olaya. Ama İstanbul malum yani. Aslında bu itlerle bizim değil devletin uğraşması gerek ama nerde öyle devlet............ Ara ki bulasın
  • Saolasın Galatasaray 'lı kardeşim !

Bizde öyle devlet nerde yaw. Gasp yaptılar mı en az 6 ay yatırmaları lazım. En geç 1 ayda bitiyor cezaları itlerin !
  • geçmiş olsun dostum. benide bi kaç kez mahhalle civarında çevirdiler ama bizim burada çok hızlı çoğaldığımız için hemen kaçtılar

yaw onlar polisle ortak buna adımı koyarım babamın arkadaşının birinin dükkanından gündüz vakti herkezin önünde adamlar notebooku çalıyorlar... tabi bizimkiler polise başvuruyolar nafile bizimkiler inat etmiş gidip bulmuşlarr zaten yukarı mahhalledemi ne oturuyolarmış polisi arayıp yerini söylüyolar adamı gösteriyolar bak bu gidip polis tututklamıyor buna başka ne denebilirki
  • Vaio@

Saolasın dostum..

Bence de bunlar Polis 'le ortak çalışıyorlar.. Koskoca Bakırköy Adliye 'sinde bizim ki kaçıyor.. Birde normal insan gibi değil kıyafeti fln. Yazık yazık !
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Gargi®

eğitim şart

Evet özellikle yakın dövüş tekniklerini öğrenmek lazım.
    İtin anladığı tek şey sopadır.
  • Sopada anlamaz onlar.

Çin işkencesi yapıcaksın bunlara
  • Geçmiş olsun dostum..
    Umarım bu olaydan elinde son model telefonlarını sallayarak gezenler ders almışlardır.(artissik bakımından diorum)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.