Şimdi Ara

Telefonda müzik dinlemek için kulaklık önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar en fazla 100-150 lira arası verebilirim. Bluetooth özelliği olmasın. Kablolu olsun. Kulak içi olsun. Ne önerirsiniz? Nereden almalı? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence Apple’nin earpods kulaklığı uygun hem ses kalitesi hemde dışarıya ses taşırmama bakımından rahatlıkla kullanabileceğin bir kulaklık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi •Acharad -- 16 Kasım 2017; 17:40:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çaylak_Rookie

Bence Apple’nin airpods kulaklığı uygun hem ses kalitesi hemde dışarıya ses taşırmama bakımından rahatlıkla kullanabileceğin bir kulaklık.

900 lira değil mi o, sevgili troll? :)

• 900 lira mı kardeşim sen ne kafa yaşıyorsun geçen gün bim’e indirimli geldi 49 tlden normal fiyatı 80-90 lira bişey

• Airpods mu, earpods mu? :)

• kırmızı çekiç kullanıcısına yanıt
    Earpods kusura bakma :)) Ama öneririm güzel kulaklıktır.

• Önemli değil. Eski ayfoncuyum. 2 sene iphone kullandım. Evet ses kalitesi iyi. Hepsiburada'da ithalatçı garantili 80 lira, apple tr garantili 120 lira. Hangisini alayım?

• kırmızı çekiç kullanıcısına yanıt
    İthalatcıyı al zaten bu gibi aksesuar cihazlarda garantilik bi sorun yaşayacağını düşünmüyorum en fazla kablosu kopar ondada garanti dışıdır. Ama kulaklık başlıklarından ses gelmezse bu garantiye girer. Yinede sen bilirsin fazla yönlendirmek istemiyorum karar senin :))

• 5 yıllık earpodsa para verilmez. Ses kalitesi eskiden iyiydi eyv ama artık kaç yıl geçti üstünden, o iyi dediğiniz ses kalitesini bir çok kulaklık veriyor. Ayrıca tasarım olarak da sert plastik olup, normal kulakiçi kulaklık gibi kulağın içine girmiyor tam, belli bir süre kullanımdan sonra kulağı ciddi rahatsız ediyor. Bu saatten sonra almazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

5 yıllık earpodsa para verilmez. Ses kalitesi eskiden iyiydi eyv ama artık kaç yıl geçti üstünden, o iyi dediğiniz ses kalitesini bir çok kulaklık veriyor. Ayrıca tasarım olarak da sert plastik olup, normal kulakiçi kulaklık gibi kulağın içine girmiyor tam, belli bir süre kullanımdan sonra kulağı ciddi rahatsız ediyor. Bu saatten sonra almazdım.

Ne tavsiye edersiniz hocam?
  • Sennheiser Cx 300 ll bulabilirsiniz hocam dediğiniz fiyatta, belki 10 lira falan daha fazla olur.

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bu da olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.