Yüzbaşı
16 Kasım 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 99 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar kız arkadaşımla birlikte Hamburg’da bir tane Vietnam restoranta yemek için gittik ve gelen yemeklerden birisi gerçekten berbattı . Bunu gerçekten nazik ve uygun bir dille bildirmemize rağmen bize çok kaba davrandılar ve bu sorunu çözemeyeceklerini söylediler ve yemeği geri aldılar . Ve hesabı isteyince yemediğimiz bir yemeğin parasını hesaba yansıtmışlar. Sinirlendim ve bunu bildirince şefleriyle görüştüm ve aynı şekilde ödememiz gerektiğini söyledi . Bende durumu çok uzatmadım ama çok sinirlendim . Sizden ricam restorant için 3 tane yorum yazdım acaba Google hesabınızla girip yapmış olduğum yorumları beğenir misiniz. Bunun bana gerçekten çok desteği olacak bu şekilde kalmasını istemiyorum. TÜRK’ün gücünü gösterelim elin Vietnamlılarına . Resimdeki 3 yorum bana ait lütfen beğenin ve üste çıksın.
Aşıyı bu sabah oldum . Şuan yatakta kemiklerim ağrıyor ve yataktan dışarı adım atamıyorum çünkü titriyorum soğuktan ama yatağın içi çok iyi hissettiriyor. Bunu 2.dozu olduğumda da yaşamıştım. Kolumda acı var ama onun acısı çokta önemli değil.
Evet arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere kız arkadaşımın sınavdan önce son dersi varmış ve bu derste öğrenciler sınavla ilgili soru soruyorlar ve bölüm hocası cevaplıyor ama kendisi dersleri hiç dinlememiş ve son derse katılırsa hocaya soracağı soruda malumunuz ki yok ! Bu derse katılıp katılmayacağı konusunda kararsız .
Katıl diyenler +1 atsın
Arkadaşlar başlıktada yazdığım üzere dişi bir british (İngiliz) kedimiz var . Düzenli olarak kontrollerini ve aşılarını yaptırıyoruz . Sağlıklı besliyoruz. Bir süredir çiftleşme döneminde ve biz aynı cins bir kedi bulmakta zorluk çektik . Bir çare olarakda buraya yazıyorum . Muğla civarında (Marmaris,Fethiye,Ortaca,Dalyan,Dalaman,Datça , veya Muğla merkez ) erkek british kedi sahibi olan arkadaşlarım varsa ve kedilerini çiftleştirmek istiyorlarsa bana özel mesaj yoluyla veya buranın altına yorum yazarak ulaşırlarsa sevinirim.
Buraya yeni taşındım ve hiç arkadaşım yok . Buralarda olup 20 li yaş civarlarında kız veya erkek farketmez sadece arkadaş olabilecek kimse varsa alta yorum atsın görüşelim . Gerçekten şuan burada hiç arkadaşım yok ve inanılmaz sıkılıyorum.
çözüldü
Arkadaşlar birinin snapchat’ini nasıl patlatabiliriz , sadece snap ismi ile bu mümkün mü ? Yapam veya yapabilecen var mı bunu ?
Edit; e postada var elimde ama e posta şifreside bilinmiyor bu yollarla mümkün mü patlatmak ?
Bir adam var , her gün iş için bir istasyona gidiyor ve o istasyonda her gün aynı insanların birilerini beklediğini görüyor ve istasyonun tavanında bir yıldız haritası var , o yıldız haritasına her baktığında istasyonun ortasındaki saatin zili çalıyor ve bir patlama yaşanıyor ama bu patlamayı sadece o adam görüyor , sonra bir kızla tanışıyor o kızla sevgili oluyor bu süreçte adam aynı olayları devamlı yaşıyor sonra farkediyorki sevgiliside onunla aynı gün doğmuş , aklıma geldikçe yazacam bilen birisi varsa lütfen ismini söylesin
Gönderilen mesajın görülme saatini gösteriyor . Bunu dayımın telefonundan gördüm ama bende olmuyor ikimizde de aynı model iphone var , bunu nasıl aktif edebilirim çok hoşuma gitti .
28 Şubat’da 2 yıllık taahütüm sona erdi. Ve ben 27 şubatda netspeed isimli internet sağlayıcısına abonelik başlatılması için gerekli forumları doldurup kargoladım. Bu gün netspeed aboneliğim geçiş işlemi ile başladı ve bana yaptıkları bilgilendirmede Superonline yi arayıp aboneliğinizin sonlandığını doğrulayın dedi . Bende aradım ve bana aboneliğimi iptal ettirmek için dilekçe doldurup göndermemi kimlik fotokopisi atmamı istediler 7 gün içindeyse tarafıma dönüş yapacaklarmış ve bu süreçte kullandığım internet kadar ödeme yapacakmışım. Ben görüştüğüm temsilciyle biraz atıştım. Almadığım hizmetin bedelini neden ödeyeyim, 2 yıllık taahhüt imzaladım bitti iptal etmiyorsunuz gibisinden. Acaba bu normal yasal süreç mi yoksa beni mi oyalıyorlar ?
Hakkında
Hakkımda:
Deutschland / Hamburg
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Mesaj Sayısı: 269
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 544
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 486 (Bu ay: 66)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 99 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.