Şimdi Ara

Android 13 Çöp.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayatta bir şeye bu kadar pişman olmadım android 13 tam bir çöp data ve obb erişimini kısıtlaması yüzünden telefon üzerinden dosyayı aktarma kararsız çalışıyor donuyor telefonu geçtim pcden telefona bile kararsız yavaş çalışıyor sinir krizi geçirttirir adama.. android cep bilgisayarından cep tuğlasına evrilecekse gidip iphone alıcam sonra ki sefer

Global forumlarda bununla ilgili bir imza kampanyası vs varsa katılmak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bakın eskiden gerçekten 2 dakikada hallettiğim işi yarım saatte tamamlıyamıyorum ne kadar magdur ve sinirliyim anlatamam

• Odin ile A11 dön.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • o nasıl oluyor hocam a73 var bende a12 ye donüs yapılabiliyor mu

• Özgürlüğünüz azaldı diye özgürlüğü olmayan telefon almak ne kadar mantıklı hocam. Birkaç tuşla bu erişim açılabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • youssouf1995 Y kullanıcısına yanıt

eskisi gibi degil hocam anlatamıyorum niye zorlaştırıyorlar?? iosta pc ile her seyi atıp silebiliyorum..

androidi pcye mecbur bırakmak istiyorlar ah ah bu gunleride mi gorecektim boyle ufak ufak hissettirmeden yapıyorlar

• bir tek ben mi sikayetciyim bu durumdan niye kimse ses etmiyor gelecekte bluetoth wifi ile bile dosya atamayacak hale gelicez her basit islemi paralı abonelige cevirmek istiyorlar bu kadar mı uyuyorsunuz

• S20fe kullanıyorum a13 ile gayet iyi ufak tefek takılma durumları mevcut fakat onlarda zamanla düzelir diye düşünüyorum. Yazdığınız durumları yaşamadım. Cihazınızı a13 kurduktan sonra wipe cache partition yapıp denediniz mi ? wipe cache partition herhangi bir veri silinmez. Kendi cihazımı a13 kurduktan sonra bu gibi sorunlar olmaması için wipe data factory reset yaparak kullanıyorum. Önemli olan kısım wipe data factory reset yaparsanız cihazınızdaki tüm veriler silinir. wipe data factory reset yapmadan tüm verilenizi yedeklemeniz gerek.

• -Gardiyan- kullanıcısına yanıt

hocam obb ve dataya rahatca erisebiliyor musunuz bende kısıtlı sikayetci oldugum durum bu

wipe cache dedigimiz uygulamaların onbellegini mi temizliyor ?

• Wipe cache aynen hocam önbelleği siliyor a13 ile sorun yaşayan kasma donma gibi işe yarayabiliyor. Diğer durum obb erişimini denemedim hocam açıkçası pek işimde olmuyor.

su obb data kısıtlaması cok canımı sıkıyor keske a12 de kalsaymısım  

• Hocam odin ile android sürüm düşürme yapabilirsiniz.

alttaki linke bakabilirsiniz yada netten odin ile android sürüm düşürme aratıp güncel sayfaları yada youtubeden güncel videoları bulabilirsiniz. Herhangi bir garanti dışı kalma durumu olmaz cihazın.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-yazilim-downgrade-alt-surume-gecme-rehber--132617258

a12 de saat wifi sorunlu hocam mevcut a13 de kısıtlamaları silmenin bir yolu yok mu

• X plore gibi dosya yöneticisi ile sıkıntılı olmadığı için şuan sikayetci değilim ama onu da engeller ise o zaman sıkıntı

• DIDYMA kullanıcısına yanıt

elbet birgün engellenir

• data ve obb erişim kısıtlaması, kullandığınız dosya yöneticisi güncel değilse ondan. X-plore kullanıyorum, son versiyonuna güncelleyince istediğim uygulamanın datatsına erişim izni verebiliyorum. İlk başta benide sinir etti fakat uygulamanın android 13 uyumluluk güncellemesini yükleyince sorunum çözüldü. @wheremyworld

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seto-Kaiba -- 9 Ocak 2023; 22:52:29 >
  • Samfw.com ‘dan A73 için A11 romu bulun. Sonra odin ile flashlayın. YouTube da videoları var.

• A73 android 12 ile çıktı.Stock romu olmaz A11 için

• DIDYMA kullanıcısına yanıt
    Hm. O zaman yapacak bir şey yok. A9-A10’un gözünü seveyim. S8+ ‘da bile kaymak gibi A9-A10.

• Root, sürüm düşürme vs. İle uğraşmanıza gerek yok arkadaşlar, bu videoda çözümü var https://www.youtube.com/watch?v=p_zU7yrDgNA&feature=youtu.be

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.