Şimdi Ara

İphone 15 mi alayım S23 Ultra mı(S23 Ultra Aldım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar fiyatlar asagı yukarı aynı bazı zaman s23 ultra daha uyguna bile geliyor instagramda vs baktıgımda appleın pr influencerlarının aksine s23 ultra her alanda öncü çıkıyor gibi siz hangi secimi yapardınız sırf 100x zoom bile akıl celiyor

duzenleme: S23 Ultra aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NotGeniusGuy -- 3 Ekim 2023; 11:13:2 >

• Genç isen paran varsa tabii Apple çünkü gençler vavvv diyor.
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt

etrafımda iphone kullananlar fotografci yada muhendis genelde ekosistem hatrına kullanıyorlar cünkü ekmek teknesi o iphone öven fazla görmedim o tür populist tiktokcu genclerde benden uzak dursunlar s23 ultrayada supriz zam gelmis ne yapsam bilemedim

• uzun süre kullanacaksan kesinlikle iphone. 3.5 senedir iphone xr kullanıyorum, ios telefon 6-7 tane güncelleme aldı ben 4 tane güncelleme kurdum, son ios17de telefon baya kötü duruma gelmişti itunestan tamamen sıfırlayıp kurdum şimdi ilk günkü gibi sıkıntısız çalışıyor ısınma vs kesinlikle yok, pilini değiştirsem 2-3 sene daha kullanırım. diğer tarafta samsung alsaydım şu an adını bile firma hatırlamayacaktı telefonun, ekran kırılsa 4 senelik samsung telefon ekranını bulmak iphone'a kıyasla çok daha zor, pil değiştirmek istesen aynı şekilde, kılıf bulma konusu da aynı şekilde iphone'lar her zaman daha avantajlı. kağıt üzerinde işlemci hariç her özellik zayıf dursa da uzun vadede iphone çok daha mantıklı bence.
  • FantomİçinF kullanıcısına yanıt

Diger forumda konu actım ordan alıntıladım mesajımı.

isletim sistemi ne durumda hic bilmiyorum en basitindem pcden ve 3. parti uygulamadan bagımsız tarayıcıdan müzik film vs indirip acabiliyor muyuz iphoneda yoksa yine itunesa baglımıyız? en son 2015 te 6 plus kullanmistim cok uzak kaldım

cok uzun zamandır android ozgurlugune alıstım iosta gene 8 yıllık surecte android kadar ozgur mu yabancılık cekmek istemiyorum

• Al satçı yatırım için telefon alacağım diyorsan Apple.
    Alırım yıllarca kullanırım diyorsan Samsung.
  • quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

Al satçı yatırım için telefon alacağım diyorsan Apple.
    Alırım yıllarca kullanırım diyorsan Samsung.

etrafımda olan dostlarım ya ekosıstem hatrına yada param erımesin diye iphone kullanıyor onlarada hak veriyorum ancak samsungda uyduruk marka degil zaten uyguna alıyoruz satarkende uyguna satıyoruz uzun yıllar sorunsuz kullandım bende telefonumu bir maceraya atılsam mı onun kararsızlıgı var

• 15 pro yada pro max desen iphone önerirdim ama 15 ile s23 ultra arasında tartışmasız s23 ultra öneririm.
  • Yatırım için: iphone

Kullanım için: samsung

• Gençsen, ortamlara akıcaksan iphone. İş için kullanacaksan, sosyal medya ile aman aman aran yoksa S23 ultra

• Telefonu almışsınız, hayırlı olsun. Daha sonra konuya gelecek arkadaşlar için şöyle bir yorum yapayım:

Eğer Apple ekosistemini iyi kullanıyorsanız, hali hazırda iCloud depolama alanınız bulunuyor, MacOS kullanıyorsanız iPhone daha mantıklı. Çevrenizde sürekli iletişim kurduğunuz insanlar iPhone kullanıyorsa, AirDrop, iMessages, FindMy vs nedeniyle yine iPhone mantıklı olabilir.

Tam tersi, iPhone alacağım fakat Android gibi kullanacağım deyip, (biraz da işini Windows ile yapma zorunluluğu varsa), akıllı telefonu akıllı bir şekilde kullanmak için bütün Google uygulamalarını yükleyecekseniz, Android telefonlar daha mantıklı hale geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real RocknRolla -- 3 Ekim 2023; 17:57:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.