Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12.017
Cevap
181
Favori
521.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nokia 8 ve Sony XZ1
  • soultrap99 S kullanıcısına yanıt
    Ekran kasa oranının daha agresif olması ve son çıkan telefonların görüntü oranının 18:9 veya 19:9 olmasından daha ince ve uzun telefonlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Ekran kasa oranının daha agresif olması ve son çıkan telefonların görüntü oranının 18:9 veya 19:9 olmasından daha ince ve uzun telefonlar var.
    Yetersiz bir açıklama ama teşekkürler.
  • Ön ve arka kamerası iphone 8 kadar kaliteli, donanımı pubg'i son ayarlarda kasmadan oynatacak kadar yeterli bir cihaz önerebilir misiniz? Bütçe 4bin TL
  • Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    Mi 8

Asus Zenfone 5Z

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mi 8

Asus Zenfone 5Z
    5z'e daha yatkın duruyorum. Kamera konusun da tereddütlerim var. Biraz inceleyeyim.
  • soultrap99 S kullanıcısına yanıt
    Ekranlarda inç ölçümü diagonal yapılıyor. Dolayısıyla eni aynı olup boyu uzun olan telefon inç olarak büyük oluyor.

• https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-lenovo-moto-g5s-plusplus-596922137/detay

Bu telefonu mu alayım yoksa k6 note mi? Linkteki telefon 3 ay kadar vitrindeymiş
  • Merhabalar hocam 1500-2000 tl bandında (2000 tl ye yakın olabilir). Kronik sorunu olmayan kamerası nispeten iyi bir telefon önerebilir misin? (15 günlük p20 lit buldum 1950tl birde aklımda teknosada satılan tr garantili redmi note5 var bunları da değerlendirirsen sevinirim hocam görüşlerin benim için çok önemli)
  • ertuğrul k E kullanıcısına yanıt
    Hocam G5S Plus çok daha mantıklı bir tercih fakat vitrin telefonları beni hep düşündürüyor. Doğruluk payı ne kadar var ?
  • dont TYT only AYT kullanıcısına yanıt
    Hocam Nokia 8 ve Sony XZ 1 söylediğiniz telefonlar her konuda daha üstündür.

2100-2150 TL fiyatları var fakat doların bu kadar fazla olduğu bir dönemde çok iyi fiyatlar ve telefonlar amiral gemisi üst seviye.

P20 Lite ve Redmi Note 5 gibi orta seviye değil dolayısıyla daha uzun ömürlü olur.
  • quote:

Hocam Nokia 8 ve Sony XZ 1 söylediğiniz telefonlar her konuda daha üstündür.

2100-2150 TL fiyatları var fakat doların bu kadar fazla olduğu bir dönemde çok iyi fiyatlar ve telefonlar amiral gemisi üst seviye.

P20 Lite ve Redmi Note 5 gibi orta seviye değil dolayısıyla daha uzun ömürlü olur.
    Çok sağol hocam. Nedense eski amirallere karşı bir önyargım var. Estetik olarak cezbetmiyor sanırım(Önde tuş olması vs.) Sen ne düşünüyorsun bu konuda birde bu dediğin tellerin kameraları nasıldır?
    Ekran kasa oranının daha iyi olması hep istediğim bir durum fakat Apple ile başlayan çentik trendi bütün android telefonlara bulaşmış durumda sadece çentik ile de bitmiyor arka tasarımı kamera paketinin konumlandırılması bile çoğu telefonda aynı örneğin ;
    P20 serisi - Mi 8 serisi - Zenfone 5 serisi - Oneplus 6 vs. Çentik hoşuma giden bir durum değil bana göre tasarımı bozuyor kimisi beğenir ona bir şey diyemem.

Ben Sony XZ1 tasarımını beğeniyorum kullandığım süreç içerisinde kamera konusunda hiçbir şikayetim olmadı.
    Nokia 8 Google Cam uygulaması ile kullanıldığında gayet iyi sonuçlar verebiliyor.
  • quote:

Ekran kasa oranının daha iyi olması hep istediğim bir durum fakat Apple ile başlayan çentik trendi bütün android telefonlara bulaşmış durumda sadece çentik ile de bitmiyor arka tasarımı kamera paketinin konumlandırılması bile çoğu telefonda aynı örneğin ;
    P20 serisi - Mi 8 serisi - Zenfone 5 serisi - Oneplus 6 vs. Çentik hoşuma giden bir durum değil bana göre tasarımı bozuyor kimisi beğenir ona bir şey diyemem.

Ben Sony XZ1 tasarımını beğeniyorum kullandığım süreç içerisinde kamera konusunda hiçbir şikayetim olmadı.
    Nokia 8 Google Cam uygulaması ile kullanıldığında gayet iyi sonuçlar verebiliyor.
    Çok sağolun hocam bir yerde xz1 de kronik sorun olduğunu duymuştum haberiniz var mı acaba böyle bir durumdan? G3 kullanıcısıydım kronik sorunlar bitirdi beni :D Son olarak kendinize 2000 tl civarı tel alacak olsanız ne alırdınız (xz1, nokia8 veya başka olabilir)

REV 5 cihaz alırsanız daha şanslı oluyorsunuz bende REV 5 Mavi renk vardı herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Sony XZ1 den yana olurdu tercihim , Stock Android pek sevdiğim söylenemez.
  • 1500 tl'ye kadar önerebileceğiniz telefon hangisi olur? Oyun oynamıyorum. Biraz araştırdığımda karşıma bunlar çıktı.
    Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB
    Meizu M6 Note 64 GB
    Huawei P Smart 32 GB
    Xiaomi Mi A1 32 GB
  • Titanik Bar kullanıcısına yanıt
    Huawei hariç diğer telefonlar Snapdragon 625 işlemcisini kullanıyor.

Dolayısıyla telefonlar arasında bariz bir performans farkı olmayacaktır.

Xiaomi tarafında gelecek Miui 10 güncellemesi ile tek kameralı telefonlara bile portre modu özelliği geleceği biliniyor.

Stock Android telefonlardan hoşlanıyorsanız A1 tercih edebilirsiniz.

M6 Note ise şans verilmesi gereken bir telefon benim sıralamam şu şekilde olurdu ;

Redmi 5 Plus

M6 Note

A1

P Smart

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim. Huawei P Smart almayı düşünmeye başlamıştım. Bu telefonu tercih etmemenizin nedeni nedir? İşlemcisi mi yavaş? Xiaomi'den de bir yandan çekiniyorum. Zira ithalatçı firma garantili oluşu, olası bir sıkıntıda sorun yaşamama neden olacağını düşünüyorum. Meizu'ya da baktım. Onda da dokunmatiği sıkıntılı diyenler olmuş. Bu telefon işlerinden çok anlamam. Zaten telefonla çok ilgilenmiyorum. Uzun süre beni götürsün kafasındayım. S3 miniyi 5 yıldır kullanıyorum. Bu doğrultuda tavsiyelerinizi yinelerseniz çok memnun olurum. Başka telefon da önerebilirsiniz.
  • Titanik Bar kullanıcısına yanıt
    Günlük kullanımda sayfa geçişlerinde falan herhangi bir yavaştık hissetmezsiniz fakat telefondan biraz performans istediğiniz zaman oyun hariç telefonun yavaş olduğunu hissediyorsunuz Kirin 659 orta seviye bir işlemci bazı uyumsuzluklar söz konusu 16 NM ile üretildiği için pil tüketimi ve ısınması Snapdragon 625 kullanan bir telefondan daha fazla olacaktır. Ayrıca Snapdragon telefonlara ilerleyen zamanlarda Rom çıkabiliyor Kirin işlemcili telefonlarda çok nadir çıkar.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Bence senin yanlışın var. Telefonu fazla kurcalamadığım zaman sarjı 3 gün gidiyor. Ortalama kullanımda 2 gün. Yüklenirsem 1,5 gün aynı gün hiç şarj etmedim.
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.