Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
8.381
Cevap
108
Favori
289.127
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> ★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★
Giriş
    783 Mesaj

Hocam teşekkür ederim. Huawei P Smart almayı düşünmeye başlamıştım. Bu telefonu tercih etmemenizin nedeni nedir? İşlemcisi mi yavaş? Xiaomi'den de bir yandan çekiniyorum. Zira ithalatçı firma garantili oluşu, olası bir sıkıntıda sorun yaşamama neden olacağını düşünüyorum. Meizu'ya da baktım. Onda da dokunmatiği sıkıntılı diyenler olmuş. Bu telefon işlerinden çok anlamam. Zaten telefonla çok ilgilenmiyorum. Uzun süre beni götürsün kafasındayım. S3 miniyi 5 yıldır kullanıyorum. Bu doğrultuda tavsiyelerinizi yinelerseniz çok memnun olurum. Başka telefon da önerebilirsiniz.
    |
    |
    RdvnKrca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Günlük kullanımda sayfa geçişlerinde falan herhangi bir yavaştık hissetmezsiniz fakat telefondan biraz performans istediğiniz zaman oyun hariç telefonun yavaş olduğunu hissediyorsunuz Kirin 659 orta seviye bir işlemci bazı uyumsuzluklar söz konusu 16 NM ile üretildiği için pil tüketimi ve ısınması Snapdragon 625 kullanan bir telefondan daha fazla olacaktır. Ayrıca Snapdragon telefonlara ilerleyen zamanlarda Rom çıkabiliyor Kirin işlemcili telefonlarda çok nadir çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Titanik Bar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bence senin yanlışın var. Telefonu fazla kurcalamadığım zaman sarjı 3 gün gidiyor. Ortalama kullanımda 2 gün. Yüklenirsem 1,5 gün aynı gün hiç şarj etmedim.
    |
    |
    Aklımda P smart var daha iyi bir seçenek varmı sizce 1500TL civarı, Mi A1'de sevilen bir model sanırım özellikle kamera konusunda.

P20 Lite modeli kullanıyorum her gün şarj etmek durumunda kalıyorum aynı çipseti kullanıyorlar.
    Pil ayarları ve arka planda uygulama yenileme gibi özelliklerin hepsi olması gerektiği gibi.
    Telefonda sosyal medya uygulamalarını yoğun kullanan birisiyim 4.5 G sürekli açık ve genellikle ekran parlaklık ayarı sona yakın 1.5-2 gün gitmesi çok zor bu telefonun.

Pil tasarruf modu açık değil zaten telefon orta seviye bir işlemci birde onun bir miktar kısıtlayarak hızını düşürmek istemem.
    |
    |
    reddes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

A1 Stock Android kullanmasından fiyatından ve çift kamerası yönünden sevilen bir telefon yine onun ayarlarında Redmi 5 Plus var.

KVK garantili olarak Redmi 5 Plus 1500 TL ye bulabilirsiniz.

Garantisi iyi olsun derseniz Huawei garantisi KVK ve Delta dan çok daha iyidir.
    |
    |
    Glorfindel1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Garanti konusunda huawei çok daha iyidir tabi, Bakalım kendi karar verir bazı modelleri belirleyip gösteririm.
    |
    |

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

P20 Lite modeli kullanıyorum her gün şarj etmek durumunda kalıyorum aynı çipseti kullanıyorlar.
    Pil ayarları ve arka planda uygulama yenileme gibi özelliklerin hepsi olması gerektiği gibi.
    Telefonda sosyal medya uygulamalarını yoğun kullanan birisiyim 4.5 G sürekli açık ve genellikle ekran parlaklık ayarı sona yakın 1.5-2 gün gitmesi çok zor bu telefonun.

Pil tasarruf modu açık değil zaten telefon orta seviye bir işlemci birde onun bir miktar kısıtlayarak hızını düşürmek istemem.
    4,5G full açık parlaklık ayarı yarıda zaten bu bile bana yetiyor. Full veya orta üstü açarsam gözümü alıyor. Mecbur kısmak zorunda kalıyorum. Çok güneşli ortamda 1-2 tık arttırmam yetiyor. Bak akşam 8 gibi şarj ettim. Normal kullanımda şuan %82 maşallah nazar değmesin :)) Şarj süresi biraz uzun 2,5 saatte full şarj ediyor. İnanmayabilirsin. Ama Nokia 6 hakkındaki durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reddes -- 19 Ağustos 2018; 12:28:25 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    783 Mesaj

Bu doğrultuda meizu m6 note almayı düşünmeye başladım. İlginiz için teşekkür ederim, hocam.
    |
    |

Orijinalden alıntı: zhonya

800-1100 arası kamerası ve hafızası iyi telefon önerirmisin hocam
    Nokia 6
    |
    |

Dahili hafiza en az 16 gb olmali.

3-4 secenek sunabilirsiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sıfır olarak vestel falan alacağınıza ikinci el almanızı tavsiye ederim.

Sony Z2-Z3-Z5
    Htc M8-M9
    Xiaomi Redmi Note 4X
    Redmi 4X
    |
    |
    karagece25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Napim Vestel i.Uzak olsun.

Xioami Note 4x veya 4x mi tercihleri arasindan ne dersiniz?

|
    |

Butceyi 900 e zorlayabilirim.

|
    |

Note 4X alabilirseniz çok daha iyidir.
    |
    |

Baya bi guvenilir geldi.Link verim mi?

1000-1500 civarı bir bütçe var. anneme telefon alıcaz. eski telefonu 4.6 inç di. alacağımız telefon 5 inç civarı olursa güzel olur. 5.5-6 inç'ler çok çok büyük gelir gibi düşünüyorum. var mı tavsiyesi olan? a1 i beğeniyorum fakat çok büyük gelir mi telefon aradayım. keşke 5.5 değil de 5 inç olsa direk alınırdı aslında.

PM atarsanız bakarım

|
    |

Redmi 4X bakabilirsiniz.

|
    |
    Guest Account kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.