Binbaşı
02 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar topraksız prize 4'lü priz takmak için elektrikçiye normal bir fiş taktırdım şimdi esas soru bu dörtlü prizlerden birine tekli akım korumalı priz takacağım sakıncası var mıdır? Kullanılacak olan sadece TV ve Tvnin çerçevesi metaldir. Teşekkür ederim.
Ark.lar Samsung, Lg derken Phillips 43PUS6201/12 görüntü kalitesi ve tasarımıyla aklımı çelen bir model oldu. Görüşlerinizi almak istiyorum. Fiyatı şuan Teknosa'da 2,099 TL. Bu hafta sonu bir karar verip almak istiyorum artık.
Arkadaşlar Tvler konusunda çok fazla bilgim yok. Bütçeme uygun bu iki model arasında gidip geliyorum.Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

1-LG 43UJ651V 43" 109 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Wi-Fi LED TV
2-Samsung UE43MU7000 Ultra HD 43" 109 cm Dahili Uydu Alıcılı Smart LED TV

ikisininde fiyatı 2,499 tl. Lg'nin çerçeve ve arka kapak Metal Samsungta plastik ama önemli olan görüntü kalite ve servis desteği tabiki. Bu iki televizyondan birini tecrübe etmiş ark.lar yazarsa daha faydalı olur sanırım.
Arkadaşlar bu 2 modem arasında kaldım.. Asus'un bir üst modeli olan N12E'nin 300MPS dışında bir artısı yok sanırım. Fiber kullanmadığım için bu modemi dahil etmedim.. Sizce hangisini almalıyım? ZyXEL'ninde ününü biliyorum kullananlar model tavsiyesinde bulunabilir.
Arkadaşlar öneriler için teşekkür ederim. Zenfone 5 aldım...
Arkadaşlar fiyatı hemen heryerde 1149 tl. aynı fiyata daha iyi bir alternatif ne olabilir?
Telefon daha Türkiye'ye gelmedi ama biz şimdiden konuyu açalım. Özellikleri ilkine göre çok çok iyi olmasa da fiyatına göre bu telefon sanki tutulacak gibime geliyor. Haydi Hayırlısı

Cihazın Türkiye'deki Satış Tarihi Henüz Belli Değil.

Gelelim Fiyatı ve Özelliklere

Telefonun Satış Fiyatı: $179.99

Video İnceleme: MOTO G VS MOTO G 2NCI NESİL

Benim Görüşüm: Yeni MOTO G'nin Ekranı ve Kamerası Daha İyi.. Keşke Bellek 2 gb olsaydı en azından..

İşletim Sistemi
Android 4.4.4 KitKat®

Depolama
8GB

Micro SD Card Slot

Boyutlar
Genişliği: 70.7 mm

Yükseklik:141.5 mm

Kalınlık: 6.0-11.0 mm

Ağırlık: 149 g

Kamera
Arka Kamera: 8 MP Auto Focus

Ön Kamera: 2 MP

Ses
2 Speakers: Ön Taraf

2 Mikrofon

İşlemci
Qualcomm® SnapdragonTM 400 processor with 1.2 GHz quad-core CPU

Hafıza
RAM: 1GB

Ekran
5" 720p HD

Bağlantı
WiFi: 802.11 b/g/n

BT 4.0LE

USB

3.5mm Headset Jack

Battery
2070 mAh
Arkadaşlar bu fiyata alınabilecek en iyi android telefon hangisi sizce? Benim yakın olduğum modeller: LG L90, S4 Mini, GM DISCOVERY 2, LG G2 Mini ve son olarak T50.
Arkadaşlar Merhaba,

Malum teknolojiye yetişmek imkansız hale geldi. Benim eski emektar (P4 2.66 mhz 2 gb ram ati gt9500) artık çok yaşlandı Hadiya sen hala p4mü kullanıyorsun diyenler olabilir :) Ama işimi gördüğü sürece değiştirmek istemedim. Ama artık buraya kadarmış demek zorunda kaldım. Kendisiyle kısa zaman içinde veda töreni yapıcaz

Lafı fazla uzatmayım. Sadece kasa almayı düşünüyorum. Bütçem 1500-1700 tl. Ağırlıklı grafik tasarım arada oyun için kullanabileceğim Sistem Önerisi tavsiyelerinizi bekliyorum.

İşin içinden çıkamazsam fazla kafa yormadan Hazır Asus ve Casper Pclerden birini alıcam.

Kafamdaki konfigirasyon:
i5 işlemci, gt630 ekran kartı, 1 tb hdd 8 gb ram, 450-500 watt kasa.

Zaman ayırıp yardım edenlere şimdiden teşekkür ediyorum. Thanks a lot
Ark.lar Bütçe 300 civarı. Siz olsanız hangi telefonu alırdınız??
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Takım
Beşiktaş
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.029
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 76.366 (Bu ay: 159)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 33 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.