Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.003
Cevap
181
Favori
520.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Englishman In New York kullanıcısına yanıt
    Şahsen Samsung markasının hiçbir modeline para vermem ki orta seviyesinden bahsediyoruz 2000 tl ye J serisi veriyorlar alınmaz.

Mi Note 3 alabilirsiniz

Nokia 8 modeline bakabilirsiniz dolar her gün artıyor telefonlar zam yapılıyor ve daha da büyük bir zam yapılacağı konuşuluyor 100-200 daha fazla vermekten çekinmeyin iyi bir telefon alın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parskan34 kullanıcısına yanıt
    Forumdan Redmi 5 Plus ve Note 4X modellerine bakabilirsiniz internet üzerinden çeşitli indirim kuponları ile birlikte bütçenize yakın bir fiyata alabilirsiniz.

• Öncelikle teşekkürler. Nokia 6 hakkında bilgisi, yorumu olan var mı acaba?
  • parskan34 kullanıcısına yanıt
    Snapdragon 430 işlemcili saf android bir telefon günümüze göre yavaş kalıyor.

• Hocam yaklaşık 1 aydır redmi 5 plus kullanıyorum. Açıkcası memnunum ama annemin telefon ihtiyacı var diye kendime biraz daha iyi bir şey alıp anneme xiaomiyi vermeyi düşünüyorum. Dolar artmış diye hemen piyasaya fazla yansımadan almayı düşünüyorum. Bütçe 2000 gibi fazla aşmayı düşünmüyorum. Nokia 8 ve xz1 aklımdaki modellerin hangi yönü daha iyi yazar mısın. Xz1in bataryası 2700 sanki zayıf gibi geldi. Şimdiden teşekkür ederim.

• Lepton355 L kullanıcısına yanıt
    Hocam şahsen saf android kullanmayı tercih etmiyorum zaten Nokia 8 benim için direkt eleniyor. Malzeme kalitesi iyi olan Snapdragon 835 işlemcisini içinde barındıran uygun bir telefon benim için.

XZ1 de oldukça sadeleştirilmiş bir telefon fakat iki telefonu da deneyim ettiğim zamanlarda XZ1 daha yakın gelmişti bana yinede b,r teknoloji mağazasına gidin bakın inceleyin test edin hangisi hoşunuza giderse onu alın.

Ekonomik durumun bu derece kötü olduğu bir durumda bir an önce almanızı tavsiye ederim.
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Açıkcası acelem yoktu ama doların durumu malum. Yoksa 2-3 ay daha bekler bütçeyi arttırırdım mi8 veya meizu m16 felan alırdım. Ama dolardan dolayı telefona 4-5 bin vermek pek mantıklı gelmiyor.
    İki telefon çok yakın. Ama uzun zamandır takip ediyorum siz genelde xz1 öneriyorsunuz. Bu bütçe de en iyi f/p bu iki telefonda mı sizce? Alternatif var mı? Kamera farkı çok var mı? Yarın inceleme fırsatım olabilir ama fiyat artışından korkum var. Herşeye rağmen yarını bekleyip görerek sipariş vermek daha mantıklı mı olur. Biliyorum sorular biraz kişisel ama yapacak bir şey yok .
    Gece gece sizi yordum kusura bakmayın. Xiaomiyi alınca da danışmıştım size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepton355 -- 11 Ağustos 2018; 0:29:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Şu anda F/P oranı bu telefonlarda üst seviye işlemci ve gayet iyi diğer donanımlarıyla birlikte.
    Doların günde 1 tl arttığı bir dönemde ne kadar erken davranırsanız o kadar iyi.
    Peki kamera performansı çok fark var mıdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Kamera yetenekleri olarak XZ1 daha önde.

Nokia 8 de çift kamera olabilir fakat kullanıcıları kendi üzerinde gelen değilde Pixel serisinde olan Google Camera ile fotoğraf çekmeyi daha çok tercih ediyor daha iyi fotoğraf çektiği için.
  • 2000 civarı ekranı büyük yeni tasarım anlayışına uygun müzik konusunda iyi mümkünse su toza dayanıklı ne önerirsiniz?

• fox5578 kullanıcısına yanıt
    Sony XZ1
    Teşekkürler. Mi note 3 vatan teknosa gibi yerlerde satılmıyor. Bir sebebi var mı? Bir de son olarak xiaomi mi Huawei mi desem kabaca bir karşılaştırma yapabilir misiniz?

• Englishman In New York kullanıcısına yanıt
    Mi Note 3 geçen senenin modeli diyebiliriz mağazalar telefonu kendi dükkanlarında satmak isteseler çok abes bir fiyatlandırma olacak örneğin internet üzerinde satılan Redmi 5 Plus modeli 1000-1200 TL civarında dolaşırken teknosada aynı telefon 1550 TL.

Benim için Huawei daha önde hem daha iyi bir servisi var en az Apple kadar iyi bir servisten bahsediyoruz hemde kamera konusunda Xioami den bir kaç tık üstün.

Fakat Xioami de telefonları daha uygun fiyatla sunuyor gerçi aradaki makas kapanmak üzere dolar oldu 6,33 TL
    Hocam çerçeve aşırı derecede kötü

• fox5578 kullanıcısına yanıt
    Hocam şu andaki bütçeniz ve istekleriniz doğrultusunda alabileceğiniz en uygun telefon bu çerçevesi az telefon istiyorsanız 2500 TL ye Zenfone 5 var fakat suya dayanıklılığı yok.

Her istediğim olsun diyorsanız bütçenizi 3000-4000 TL aralığına çıkartmanız gerek.
  • Meizu M6 Note önerir misin hocam? (1200 tl)

Redmi 5 plus veya mi a1 alacaktım 1200 liraya hepsiburada fiyatları 1600e fırladı başka da ucuza satan yok galiba

Edit: Nokia 8 alabilirim aslında fiyatı dolara rağmen artmamış. Değer mi sence üstüne koyup almaya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Death -- 13 Ağustos 2018; 15:43:22 >
  • White Death kullanıcısına yanıt
    Redmi Note 4X ayarında bir telefon Snapdragon işlemcili ve distribütör garantisi var 1200 tl ye doların 7 tl olduğu zamanda iyi bir telefon.

İmkanınız varsa daha uzun süreli bir kullanım için Nokia 8 ve Sony XZ1 modellerini tercih edebilirsiniz.

• 4000 5000 bütçe için ne önerirsiniz?

• ranix R kullanıcısına yanıt
    OnePlus 6
    Huawei Mate 10 Pro
    Huawei P20 Pro
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.