Şimdi Ara

Telefon numalarımız alelade ellerde! Turktuccar.com Numara Sorgulama (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
58
Favori
56.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: R.Korkmazz

buda bişeymi milletin elinde ne biçim veriler geziyor bir bilseniz

Aynen. Şu an ünlüler dahil çoğu kişinin adres ve TCK bilgilerine ulaşabilirim. siyasetçilerin telefonunu bile Benim adım çıkmadı hayret. Halbuki bayağı reklam amaçlı telefon ve mesaj alıyorum. Birkaç arkadaşı sorguladım onlarınki var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mash3d

kendi numaramı sorgulatınca zm_dust2 çıkıyo kim birisini cs mapi olarak kaydeder aklım almıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 27 Mart 2013; 16:44:42 >
  • iOS'ta da CIA uygulaması aynı şekilde çalışıyor. Kişilere erişime izin verirseniz hop herşey gidiyor. İlk indirdiğimde benim adım yokken bir kaç ay önce baktığımda vardı mesela.
  • 2 yıldır android cihaz kullanıyorum, yüklemediğim uygulama kalmadı, ismim sitede çıkmadı, garip bir durum :D
  • Şirkette olay çıktı.

Kız arkadaşının tlfn numarasını arattı ve Bitanem diye çıktı..

Arkadaşın telefonunda kız kendi adıyla kayıtlı..

Şimdi ortalık karıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizan

Şirkette olay çıktı.

Şimdi ortalık karıştı

oha bi hasssslı bir tepki oldu of of of fena
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Androidle alakası yok. İnternet sitelerinden almışlar. Daha hiç işletim sistemli telefon kullanmamama rağmen benim adım var. Annemin de aynı şekilde. Hiç bilgisayar kullanmayan babamın ise yok.

Sen veya annen kendi numaranizi kendi telefonnuza mi kaydediyorsunuz?

buraya actim:http://www.r10.net/showthread.php?p=1067029571#post1067029571

Neredeyse aynı arkadaş çevremiz olan arkadaşların numaralarına baktım. Onların da telefonları kayıtlı değil. Ben interneti diğerlerinden daha aktif kullandığım için benim telefonumu bulmuşlar diye düşünüyorum hala.

Şimdi tekrar baktım, telefonu çok fazla kişide olduğunu bildiğim ama interneti pek kullanmayan arkadaşın numarasına baktım o da yok. Büyük ihtimal internet sitelerinden alıyorlar.

benim numara kayıtlı değil 2. kere satılan 532'li numarada kayıtlı değil hatta iptal olan avea hattımı baktım oda yok internet 7/24 bağlı... pc arada hiç kapanmaz...yine kayıtlı değil... alış veriş yaptığınız yerler satmıştır...

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

Şirkette olay çıktı.

Şimdi ortalık karıştı

Telefonda soruyor;

Annen , Baban'da nasıl kayıtlısın sen diye kızda isimimle deyince aile faktörüde ortadan kalktı..

Halen tartışıyorlar

• şöyle bir tespitim var. (bu bir genellemedir haliyle) gördüğüm kadarıyla çevresi dar (yani sosyal olarak aktif olmayan veya dışlanan) insanların kayıtları çıkmadı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

Şirkette olay çıktı.

Şimdi ortalık karıştı

Telefonda soruyor;

Annen , Baban'da nasıl kayıtlısın sen diye kızda isimimle deyince aile faktörüde ortadan kalktı..

Halen tartışıyorlar

Kız demiyor mu niye sorgulattın diye gerçi önemi yok sonuçta normal bakmış kayıtlı mı diye ama fena ya

• Benimkinde *** WhatsApp yaziyor.
    O yildizli yerde sadece adim var.

O kadar cok WhatsApp grubun olunca boyle taninmak oldukca normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İLGİNÇ
  • Hala benim adım niye böyle çıktı diye soran arkadaşlar var....

Arkadaşlar, sisteme kayıtlı bir tanıdığınızın rehberinde adınız ne diye kaydedildiyse o şekilde çıkıyorsunuz...

Yani A kişisi B kişisini ŞEREFSİZ diye kaydetse, sistemde B kişisinin adı ŞEREFSİZ olarak çıkacak bu programın yüklü olduğu birini aradığında :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdrltn -- 27 Mart 2013; 17:22:12 >
  • facebook v.s. bi yerden buluyor numarayı ben androit kullanmıyorum ama beni buldu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

facebook v.s. bi yerden buluyor numarayı ben androit kullanmıyorum ama beni buldu anlamadım

seni bulmasının sebebi bu açığa düşen birisinin senin telefon numaranı kaydetmiş olmasıdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla buna yapacak hiçbir şey yok.Tek tesellimiz adam gibi kaydetmiş olmaları

Çevremde tanıdığım bütün önemli şahsiyetlerin numaraları kabak gibi çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

facebook v.s. bi yerden buluyor numarayı ben androit kullanmıyorum ama beni buldu anlamadım

seni bulmasının sebebi bu açığa düşen birisinin senin telefon numaranı kaydetmiş olmasıdır.

Benim ad soyadımla numaramı kullanan bir androit telefon kullanıcısı mı var yani ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Benim ad soyadımla numaramı kullanan bir androit telefon kullanıcısı mı var yani ?

senin numaranı kullanmak değil de senin numaranı kendi rehberine kaydeden biri var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuh arkadaşımın kaydettiği şekilde çıkmış.. Kendisi 7/24 program indirir telefona
  • benim numarayı arattım
    volkan kit
    çıktı vay arkadaş nasıl bi hayalgücü
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.