Şimdi Ara

Telefon nasıl bozulur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
3
Favori
50.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şu anda kullandığım telefon samsung corby. java destekli ama onu bile doğru düzgün çalıştırmıyor. yeni telefon almak istiyorum. ailem izin vermiyor 3. yılım. telefonu yerden yere vurdum suya soktum yine sağlam. benim yaptığım anlaşılmadan nasıl bozabilirim? baba parası değil kendi param var(burs alıyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aşırı voltaj ver

• quote:

Orijinalden alıntı: southname

aşırı voltaj ver

Nasıl?

• İslemciyi zorla bir sekilde yak baska care titizlikle icini acip bikac birseyini sök bozulur.Aklima gelenler bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: LusT

İslemciyi zorla bir sekilde yak baska care titizlikle icini acip bikac birseyini sök bozulur.Aklima gelenler bunlar.

Bu olabilir teşekkürler. sabah annemin gözü önünde düşürmüştüm. bahane olarakta onu söylerim. zaten kart okuyucusu bozulmuş sabah

• en basit yolu içini açarsın titizlikle dışarı çıkarıp parçalarsın ve geri takarsın ama şunu unutma baban telonu yaptırmaya götürürse kötü olur yada en basit yolu benim yaptığım gibi yap 10. kattan aşağıya telefonu fırlat aynı durum bendede olmuştu bende s3 istiyordum elimde türkcell t20 vardı işte onu fırlattım aşağıya inip baktığımda telefon buruşturulmuş kağıda dönmüştü babama götürdüm s3 istedim gitti bana 3310 aldı şimdilik idare et diye 1 haftadır duvara fırlatıyorum bozulmadı lanet telefon
  • em onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinghacker1453

en basit yolu içini açarsın titizlikle dışarı çıkarıp parçalarsın ve geri takarsın ama şunu unutma baban telonu yaptırmaya götürürse kötü olur yada en basit yolu benim yaptığım gibi yap 10. kattan aşağıya telefonu fırlat aynı durum bendede olmuştu bende s3 istiyordum elimde türkcell t20 vardı işte onu fırlattım aşağıya inip baktığımda telefon buruşturulmuş kağıda dönmüştü babama götürdüm s3 istedim gitti bana 3310 aldı şimdilik idare et diye 1 haftadır duvara fırlatıyorum bozulmadı lanet telefon

İçini açacaktım ama vidalar çok küçük ona uygun tornavida bulamadım. bıçakla da açmak istemiyorum vidaların etrafını gören hemen anlar diye. babam götürmez. benim eşyalarımla pek ilgisi yok

• quote:

en basit yolu içini açarsın titizlikle dışarı çıkarıp parçalarsın ve geri takarsın ama şunu unutma baban telonu yaptırmaya götürürse kötü olur yada en basit yolu benim yaptığım gibi yap 10. kattan aşağıya telefonu fırlat aynı durum bendede olmuştu bende s3 istiyordum elimde türkcell t20 vardı işte onu fırlattım aşağıya inip baktığımda telefon buruşturulmuş kağıda dönmüştü babama götürdüm s3 istedim gitti bana 3310 aldı şimdilik idare et diye 1 haftadır duvara fırlatıyorum bozulmadı lanet telefon

hahahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: LusT

İslemciyi zorla bir sekilde yak baska care titizlikle icini acip bikac birseyini sök bozulur.Aklima gelenler bunlar.

İşlemciyi nasıl zorlayayım. kendini resetliyo öyle durumlarda. 3 tane uygulama açıp küçültüyorum bide video açıyorum resetliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yandexleyandexle

suya soktum yine sağlam

çalışırken sok suya bozulmama gibi bir imkanı yok
  • quote:

quote:

İçini açacaktım ama vidalar çok küçük ona uygun tornavida bulamadım. bıçakla da açmak istemiyorum vidaların etrafını gören hemen anlar diye. babam götürmez. benim eşyalarımla pek ilgisi yok

nalburlarda filan set şeklinde var 2,3 tlye satılıyor bütün her şey var ben ondan aldım en ince vidadan en kalın vidaya kadar var tabi ben bayabi büyüğünü aldım 35 tlye 120 parça

• en basiti güç kaynağı falan bir yerden bas voltajı yansın devresi
    olmadı sök çakmakla ısıt transistörleri yak sonra kapat yaz sıcağından yanmış olsun
    oda olmadı düşür kır insanlık hali
    veya geçenlerde biri eminönünde telefonu köprüden uçurmuştu onuda deneyebilirsin
  • tuvalete düşür
  • Mikro dalgada 2 saniye beklet
  • quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

quote:

suya soktum yine sağlam

Telefonu yanlışlıkla(!) klozete düşürdüm. sudayken bir süre çalışti sonra 1 kere resetleyip kapandı çıkardım masanın üstüne koydum. akşam çalışmaya devam ediyordu.

• buzlukta 2 saat kadar beklet kesin çözüm, telefon kendinden geçiyor...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: southname

aşırı voltaj ver

Nasıl?

pil uçlarına bağla elektriği bozulur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

quote:

suya soktum yine sağlam

Telefonu yanlışlıkla(!) klozete düşürdüm. sudayken bir süre çalışti sonra 1 kere resetleyip kapandı çıkardım masanın üstüne koydum. akşam çalışmaya devam ediyordu.

Doldur bir kaba suyu telefonu at içine bozulur merak etme

• quote:

Orijinalden alıntı: NewtonunKafasınaDüşenElma

buzlukta 2 saat kadar beklet kesin çözüm, telefon kendinden geçiyor...

Deneyeceğim teşekkürler

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.