Şimdi Ara

Yakışıklı olup olmadığımı nereden anlarım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
8.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynaya bakınca dikkat çeken kötü bir tarafım yok, hoş gözüküyor bana. Yakışıklıyım diyebilmek için neremize bakıcaz şimdi biz onu bilmiyorum. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürü borç bilirim. Saygılar.

• Bana pm at ben anlarım
  • Çıkamam, aynalar, aynalar zindan.
    Bakamam, aynada, aynada vicdan;
  • Değilsin.
  • Resim at biz karar verelim.
  • Boyun uzunsa cene hatlarin iyiyse erkek karakterin güçlüyse yakisiklisindir. Senin bahsettigin güzel yüzlülük.
  • Fotoğrafını at sonra biz de 1.90 boylu mavi gözlü sarışın kaslı yakışıklı konseyi olarak değerlendirelim
  • Fotoğrafımı atmaktan utanıyorum. Sadece çene hatları mı önemli şimdi, nasıl olması gerekiyor çenemin? Bir örnek ile açıklayabilecek var mı?
  • suana kadar arkadas cevrenden yakisikli diyen olmadiysa degilsin
  • Bu soruyu soruyosan zaten yakışıklı değilsindir
  • Ayna karşısında genel olarak herkes kendini yakışıklı görür kızlara yakışıklı görünme oranın erkeksi karakterinle artar.
  • legalize wwed L kullanıcısına yanıt
    Lisede hiç diyen olmadı. Ünivesitedeyim şu anda, burada da hiç diyen olmadı. Ama hatırlıyorum da, cidden, ortaokulda fen laboratuarında fen dersindeyken yanıma oturan kızlar bacaklarını benim kumaş pantolonuma deydiriyordu, hani o sürtme hareketi işte. Bacak bacak üstüne atıp, bana doğru bakan bacağıyla yapıyordu bunu. Bu var sadece elimde. Şimdi ben yakışıklı mıyım? Ya da şöyle soralım: "Ne kadar yakışıklıyım?"
  • Çenen aşırı uzun olmamalı

aşırı sivri olmamalı

yapılı olmalı

Elmacık kemiklerin belirgin olmalı

Yüzünün simetrisi iyi olmalı

Kafa şeklin düzgün olmalı(Ne dikey olarak uzun,ne arka tarafı yatay olarak fazla )
  • Kalabalık kızların olduğu ortam da yere bayılma takliti yap. Kızlar koşarsa yakışıklısın erkekler koşarsa değilsin. Kimse gelmezse sorun yok normal tipin var.
  • omegleye gir. kiz gorene kadar nexte bas kiz buldugunda o nexte basmazsa olma ihtimalin var. facebook onayli %111.
  • yolda yürürken etrafına bak. yakışıklıysan millet kesmeye başlıyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail58000

Çıkamam, aynalar, aynalar zindan.
    Bakamam, aynada, aynada vicdan;

Görürüm aynada, aynada bir ben
    Bulurum kendimi, kendimi, bilsen
  • yakışıklı olduğun konusunda şüphen varsa değilsindir bu kadar basit
  • Enthris kullanıcısına yanıt
    +1
  • erkeklere sorarak anlayamazsınız kızlara teklif ettiğinizde surekli reddedilyorsanız muhtemelen yakışıklı değilsinizdir.elbette her kız sizi kabul etmez ama kimse kabul etmiyorsa giyim kuşam tarz konularından kalmışsınız demektir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.