Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı, alyanslar ve kişiye özel takı tasarımı (İSTANBUL) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
119
Favori
121.707
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    değerli yorumunuz için teşekkür ederim ne demek elimizde geldiğince herzaman yardmcı olamaya devam edeceğiz. tekrar
    hayırlı olsun güle güle kullanılmasını diliyorum sevgi ile kalın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barış beyden geçtiğimiz hafta alyanslarımızı yaptırdık, meşhur markalar ve diğer kuyumcularla kıyasladığımızda alyansları tahmin ettiğimizden çok aşağıda bir fiyata yaptırma şansımız oldu, ayrıca Barış beyin ilgisi ve kişiliği gerçekten çok iyi, aklınızda hiçbir tereddüt kalmasın kendisiyle ofisinde görüştüğünüzde duruşuyla ve konuşmasıyla size güven verecektir zaten.

Takı setimizi de bizi yönlendirdiği yerden temin ettik oradan da alacaklarımızı beklediğimiz fiyattan daha aşağıda almış olduk ve her şeyimizi tamamlamış olduk. :)

• Constantius kullanıcısına yanıt
    değerli yorumunuz için teşekkür ederim ne demek elimizde geldiğince herzaman yardmcı olamaya devam edeceğiz. tekrar

• Şu ürünün fiyatı nedir?

• Bundan 3 sene kadar önce kendisinden pırlanta değil de altın bir ürün için yardım istemiştim sağ olsun kendisi beni tramvayın oradan alıp bir kuyumcuya götürmüştü. İleride nasip olursa kendisinden alışveriş yapmak istiyorum.

• ysakay kullanıcısına yanıt
    özel mesaj olarak bilgilendirildi 😊

• Erdem2602 kullanıcısına yanıt
    zaman ne çabuk geçiyor, tekrar görüşmek dileğiyle

• Öncelikle kendi şahsi görüşümdür, kimsenin ticari kimliği ve ekmeğiyle ilgili kesinlikle oynamak, baltalamak gibi bir amacım yok rabbim herkesin gönlüne göre versin ama yaşadığım deneyimi de sizinle paylaşmak isterim. Burada konusunu ve aldığı güzel yorumların üzerine barış bey ile irtibata geçtim Aklımdaki yüzük modelini paylaştım galiba kendisi beni ciddiye almadı yada yetersiz gördü artık neye göre bu kanıya vardığını da tahmin edemiyorum ilgisiz ve alakasız, benim ona attığım link üzerinden sizin bunu almanız uygundur gibilerinden bi tavırla karşılaştım.
    En sonda kendisinden bu şekilde bi iş yada hazır yapılı her ne ise o şekilde sizden alsam nasıl olur diye sorduğum da hiç cevap vermedi mavi tık da kaldı sohbet
    Halbuki sayfalarca aldığı olumlu yorum üzerine kendisi ile iletişime geçmiştim kuyumcu tanıdıklarım olmasına rağmen. Kendisinin yoğun dönemine mi denk geldik yada bu almayacak beni uğraştırmasın bundan ekmek kazanamıcam diye mi öyle davrandı
    artık bilmiyorum halbuki bu ay içerisinde aklımda ki yüzüğü alıp hayırlı işim için ilk adımı atacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ub58 -- 28 Ekim 2020; 12:58:37 >

• Nişan için alyans almadan önce Barış Bey ile iletişime geçtim, alyans seçimi için ofisine gittik istediğimiz alyansı seçtik, piyasada diğer yerlerden aldığımızdan çok daha uygun bir fiyat verdi ve alyanslarımızı kendisinden aldık. İşçilik ve Barış Bey'in gösterdiği ilgiliden çok memnun kaldık. Hiç tereddüt etmeden kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. Tekrardan teşekkürler :)

• ub58 kullanıcısına yanıt
    merhabalar tabiki elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz forum üzerinden iletişim kısıtlı oluyor 05364638205 WhatsApp üzerinden yazarsanız istediğiniz model ile ilgili ön bilgilendirmede yapabilirim.

• flassy1 F kullanıcısına yanıt

• Yaklaşık 20 yıldır üyesi olduğum donanımhaber'de son 5 yıldır yazdığım ilk postu değerli biri , Barış Bey için yazmış olmaktan son derece mutluluk duyuyorum. Kız arkadaşım için araştırmakta olduğum tek taş yüzük ile ilgili bu sayfada yolumuz kendisiyle kesişti. Araya pandeminin girmesinden dolayı yüzyüze görüşmemiz bir hayli uzadı. Kendisi her şeyden önce çok naif ve sabırlı biri. Çalışma alanı biz erkekler için pek haşır neşir olmadığımız bir konu olduğu için baştan sona sizi ayrıntılı olarak bilgilendiriyor. Sizin yapınızı ve yüzük alacağınız kişinin tarzını,yapısını ve fiziksel özelliklerini kendi engin bilgi ve tecrübesiyle harmanlayıp ortaya mutluluk çıkartıyor. Mesajlarınıza ve telefonlarına en kısa sürede cevap veriyor. Tek taş ile çıktığım bu yolda alyanslarımızı ve takı setini Barış Bey'den aldık. Her şey için gönülden teşekkür ederim. İstanbul'da hele ki bu sektörde sizin gibi birini bulmak zor değil;imkansız. Tüm arkadaşlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

• Beyefendi ile belirli aralıklarla iki defa alışverişimiz oldu . Esnaf gibi esnaf. Bütün sorulara güzelce yanıt veriyor. Kesinlikle gözüm kapalı önerebileceğim birisi. Hem fiyatları güzel, hem işçiliği. Daha ne ister ki insan? Çok teşekkür ediyorum tekrar tekrar...

• Be®k kullanıcısına yanıt
    ticaretten ziyade değerli bir dost kazandık yorumunuz için teşekkür ederim ne demek elimizde geldiğince herzaman yardmcı olamaya devam edeceğiz. tekrar
    hayırlı olsun güle güle kullanılmasını diliyorum sevgi ile kalın ❤

• Durotan35 kullanıcısına yanıt
    işcilik kısmını görmeniz beni sevindirdi değerli yorumunuz için teşekkür ederim ne demek elimizde geldiğince herzaman yardmcı olamaya devam edeceğiz. tekrar
    hayırlı olsun güle güle kullanılmasını diliyorum sevgi ile kalın ❤

• Herkese merhaba, haftasonu Barış beyle görüştük alyanslarımız için gerek profesyonelliği gerek yaklaşımı ile son derece yardımcı oldu bize kendisine buradan da teşekkür etmek istedim. Bu işlere giriyorsanız Mutlaka tanışmanızı isterim Barış Bey ile, Yüzükleri teslim aldığımda yeniden editlerim. Sağlıcakla kalın.

• Merhaba, benim de yolum Barış bey ile (@khedira_34) (https://forum.donanimhaber.com/profil/1395520#!/) 12 Ekim'de kesişti.

Bir Cumartesi günü ofisini ziyaret ettik ve hem yüzük modelleri, hem Sertifikalar hem de diğer konularda bilgi verdi. Sonrasında da Whatsapp üzerinden sürekli iletişimdeydik, hemen hemen sorduğunuz/soracağınız bütün sorulara detaylıca bilgi veriyor. Bu nedenle, güvenle iletişime geçebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Benim de aklımda büyük soru işaretleri vardı, internetteki bir kullanıcıya nasıl güvenip de 6-7 bin lira transfer edeceğim gibi bir endişem vardı ama kendisi ile tanışınca ve forumdaki eski arkadaşlarla iletişime geçince bu endişeniz de ortadan tamamen kalkıyor.

Benim aldığım yüzük (0,42 ct E SI1 Excellent Excellent Very Good None GIA sertifikalı) özel tasarım olduğu için 4-4,5 günde hazır oldu. 6 Kasım Cuma öğlen Barış bey kargoladı ve ertesi gün Gebze/Kocaeli'de yüzüğü teslim aldım.

Gerçekten çok güzel bir işçilik olmuş, yüzüğü gören herkes bayılıyor :)

Tekrar Teşekkürler Barış bey.

Örnek olması adına bir fotoğraf ve video da paylaşıyorum. Sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım :)

Video : https://streamable.com/q47z0e

Fotoğraf:

• gebzeinonu kullanıcısına yanıt
  • takdag90 kullanıcısına yanıt
    umarım istediğiniz gibi bir alyans'a ulaşmanıza vesile olmuşuzdur

• Telaştan atlamışım editlemeyi:) Alyanslarımızı teslim aldık, mutlu bir şekilde ayrıldım Barış beyin yanından. İşçilik,tasarım son derece kusursuz. İletişimde kalarak her adımda konuştuk ortaya çok güzel ürünler çıktı. Başka ismi olan kuyumculardan alsam bu kadar memnun kalacağımı düşünmüyordum ve yanılmadık da, ayrıca Barış beye güven sorunu olmamasına rağmen gramını tartması, Bilgi kartı eklemesi işine verdiği önemi gösteren güzel bir ayrıntıydı, Ayrıca takı için de yönlendirdiği yerden çok daha uyguna takı olayını da halletmiş olduk :) Teşekkür ederiz Barış bey emeğinizin sanata dönüştüğü ürünleri güzelleştirdiğiniz için, tekrardan görüşmek temennisiyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takdag90 -- 10 Kasım 2020; 23:1:21 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.