Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı, alyanslar ve kişiye özel takı tasarımı (İSTANBUL) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
119
Favori
121.744
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yardımcı olabildiysek ne mutlu :)değerli yorumunuz için teşekkür ederim ne demek elimizden geldiğince herzaman yardımcı olamaya devam edeceğiz. tekrar
    hayırlı olsun güle güle kullanılmasını diliyorum sevgi ile kalın ❤

herkezin Mübarek Kurban bayramını kutlar tüm sevdiklerinizle nice bayramlar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barış Bey gerçekten ilgili ve konunun uzmanı. Yüzük seçme sürecinde sorularımı cevapsız bırakmadı hepsine açık şekilde cevap verdi. Bütçem dahilinde en iyi yüzüğü aldığımı düşünüyorum. Yüzüğün hazırlanması, bilgilendirme, kargo gibi her koşulda çok yardımcıydı. Üstüne benim yanlış ölçü almamdan kaynaklı, uygun ölçünün nasıl olması gerektiğini anlatıp yüzüğü çok kısa sürede uygun ölçüye getirdi. Yaptığım alışverişten ve Barış Bey’in profesyonelliğinden memnun kaldım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Rubeus1 kullanıcısına yanıt
    yardımcı olabildiysek ne mutlu :)değerli yorumunuz için teşekkür ederim ne demek elimizden geldiğince herzaman yardımcı olamaya devam edeceğiz. tekrar
    hayırlı olsun güle güle kullanılmasını diliyorum sevgi ile kalın ♥️

• Eşime doğum hediyesi almak istiyorum. Aklımda bir şey yok. Alınabilecek ürünler nelerdir? Teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tugi-uA kullanıcısına yanıt
    özel mesaj ile bilgilendirildi hızlı iletişim için 05364638205 WhatsApp tan iletişime geçebilirsiniz arkadaşlar

• Bana her konuda yardımcı olan barış beye buradan teşekkür ederek başlamak istiyorum.
    Bu zamanda inanın bu derece güvenilir ve işçiliği bu derece kaliteli biriyle karşılaşmak çok zor. Daha öncede defalarca alışverişim oldu. Tek taş olsun pırlanta kolye, pırlanta bileklik olsun her modelde alışverişimiz oldu. Siz ne istediğinizi söyleyin o size emin olun düşündüğünüzden daha güzel daha kaliteli ve piyasadaki sözde markalardan daha uygun fiyata yapacaktır. Sağ olsun birçok konuda da yardımını esirgemedi en başta gerçekten bir esnaf ofisinde de çok güzel ağırladım. İnanın son iki alışverişimi whatsaptan beğendiğim modeli atarak üzerinde konuşarak aldım. İş yoğunluğumdan dolayı ofisine bile gidemedim. Tüm alışverişlerim söz verdiği tarihte elimde oldu. Üretim öncesi sonrası kargo öncesi olsun fotoğraflar videolar paylaşarak bilgilendirme yapıyor.
    Güvenilir şekilde çalışacağınız biri şüpheniz olmasın.

• akdeniz16 A kullanıcısına yanıt
  • Merhaba eşime tek taşın yanına doğum hediyesi olarak 5 taş yüzük almayı düşünüyorum. 0.53 karat VS1 G renk bir tek taş yüzüğün yanına nasıl bir 5 taş almak lazım? Şimdiden teşekkürler. @khedira_34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerSync -- 11 Ekim 2021; 12:1:3 >
  • PowerSync kullanıcısına yanıt
    özel mesaj ile bilgilendirildi 05364638205 WhatsApp

• Bircok defa alisverisim oldu,kendisi bizden daha titiz davrandi,gonul rahatlığıyla guvenip alisveris yapabilirsiniz

• Bugün itibari ile kendisinden alyanslarımızı aldık. İleride daha alışverişlerimiz de olacaktır. Çok ilgili bütün sorularımıza cevap verdi. Bu kadar memnun kalacağımızı tahmin etmezdik. Hem müşteri memnuniyeti olarak hem de fiyat olarak çok iyi. Daha uygun fiyatlı bir yere denk gelmedik. Çok teşekkürler her şey için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Padrino P kullanıcısına yanıt

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullanılmasını diliyorum sevgi ile kalın her zaman bekleriz ❤

• gümüş alyans mevcutmudur

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt
    yapılabilir istenilen modeli WhatsApptan gönderin bakalım 05364638205 whatsApp.

• hayatımda birisi olursa unutmazsam ararım.

• Barış Bey'den daha önce bir kolye sipariş ettik. Bizim siparişi geçmemizin zaman alması sebebiyle döviz kurunun artış dönemine gelmesine rağmen elinden geldiğince fiyat konusunda yardımcı oldu. İşçilik konusunda gayet başarılı bir ürün çıktı. Zaman konusunda biraz sıkışık bir takvim olmasına rağmen bu konuda da yardımcı oldu.

Son olarak bir küpe siparişi verdik. Tasarım konusunda bilgi ve deneyimi ile bizi yönlendirdi. İstediğimiz gibi bir ürün çıktı. Yine işçilik gayet iyiydi.

Aklınızda bir ürün varsa, bir örneğinin fotosunu paylaşırsanız; kendisi sizi yönlendirerek istediğiniz modelin tasarlanmasında yardımcı olacaktır.

Özetle kendisini tavsiye ederim.

• shuyelik S kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullanılmasını diliyorum sevgi ile kalın her zaman bekleriz ❤

• Evlilik aşamasında yüzük arayışındayken araştırmalar sonucu bu konuyu buldum. İlandaki telefon numarası aracılığıyla Barış Bey ile iletişim kurdum. İstediğim modelleri paylaştım ve fiyat bilgisi sordum. Barış bey hiç sıkılmadan en ince ayrıntısına kadar detayları paylaştı. Hatta dolar, altın fiyatlarındaki oynaklıktan kaynaklı değişen fiyat bilgisini de çok iyi izah etti. Bu tavrından çok memnun kaldım. Derken hazır pırlantayı seçtik bari alyansları da aradan çıkarayım diye düşündüm. :) Randevulaştık ve kız arkadaşımla alyans seçmek üzere ofisine gittik. Her aşamada bize özenle tüm detayları aktardı. Sarı mı alsak beyaz mı alsak, mat mı alsak parlak mı diye tam kafamız karışmışken ikimizin de görür görmez işte bu dediği modeli bize önerdi. İşimden kaynaklı yoğunluk nedeniyle bir süre iletişim kopukluğu oldu ve aralık ayı sonu gibi yüzükleri onayladım ve ödeme yapmak istedim. Kendisi istediğim kadar kapora gönderebileceğimi bu konuda bir sıkıntı olmadığını iletti. Ben de aramızdaki güven ilişkisinden dolayı paranın büyük bölümünü gönderdim, kalan miktarı teslim alırken elden yapacağımı belirttim. Teslim tarihi konusunda bir acelemiz olmamasına rağmen çok kısa bir sürede yüzüğü hazır etti. Biz bu aşamada nişan tarihini bile belirlememiştik :)

Barış Bey oldukça sakin, kibar ve her aşamada yardımsever biri. Daha uzun süre alışverişimiz devam edecek gibi. Forum aracılığıyla kendisini tanıdığım için çok mutluyum. İyi ki Barış Bey gibi hala iyi iş yapan insanlar var.

Bu arada yüzük nasıl bir şey diye soranlar olabilir. Kız arkadaşım tek taş sevmediği için baget bir yüzük tercih ettik. Aşırı büyük olmasın diye 45 ct tercih ettik. İşte ortaya böyle bir güzellik çıktı :)

tektaş pırlanta fırsatı, alyanslar ve kişiye özel takı tasarımı  (İSTANBUL)

tektaş pırlanta fırsatı, alyanslar ve kişiye özel takı tasarımı  (İSTANBUL)

• alizeo kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.