Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı, alyanslar ve kişiye özel takı tasarımı (İSTANBUL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
311
Cevap
100
Favori
86.682
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> tektaş pırlanta fırsatı, alyanslar ve kişiye özel takı tasarımı (İSTANBUL)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    104 Mesaj
    barış bey'den eşime hediye olarak 0.60 karat, e renk, vs2-sı1 hrd sertifikalı üç taş pırlanta bir yüzük satın aldım. sağ olsun her aşamada her şekilde bilgi aldım kendisinden. yüzüğün ölçüsü uymadığından bir kez, daha sonra taşı tutan tırnaklardaki iki hafif eğrilikten dolayı bir kez daha kargo ile kendisine ürünü gönderdim ve yenisi yapılarak tekrar bize ulaştırıldı. ben sormama rağmen yapılan bu işlemlerle ilgili herhangi bir kargo, onarım ya da yeniden yapım ücreti gibi bir şey kesinlikle istemedi. bir daha yine pırlanta ile ilgili bir ürün satın alacak olursam ilk terhicim kendileri olacaktır.

kendisine çok teşekkür eder ve hayırlı işler dilerim.
    Barış Bey'den 35 karat D renk bir tektaş aldım.Çok iyi kalite bir taşa piyasadan çok daha uyguna sahip olduk.Kendisi sabırla sorularımıza cevap verdi ve bilgilendirdi.Kız arkadaşım ile çok memnun ayrıldık.Kendisine teşekkür ediyorum.

değerli yorumunuz için teşekkür ederim ne demek elimizde geldiğince herzaman yardmcı olamaya devam edeceğiz. tekrar
    hayırlı olsun güle güle kullanılmasını diliyorum sevgi ile kalın
    |
    |
    salur kazan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bende sizinle tanışmaktan çok memnunun
    ne demek elimizde geldiğince herzaman yardmcı olamaya devam edeceğiz. tekrar
    |
    |
    crackcrash kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

merhabalar

1.sayfada fiyatlar mevcut gözünüzden kaçmış sanırım.

instagramın kullanım amacı fiyat paylaşımı değil model paylaşımı için forumda bu şekilde düzenli resim ve video paylaşımı mümkün değil malesef orada bakmış olduğunuz taşın fiyatına forumdan ulaşabilirsiniz ingstagramda taşın sertifikası ve özellikleri yazıyor. iyi günler.
    |
    |
    FreeShah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şubat ayı sonunda evlilik teklifi için yüzük konusunda Barış Bey ile görüştüm, sağolsun a'dan z'ye her konu hakkında bilgi verdi. Ne ne anlama geliyor, karşılığı nedir, nasıl ilerlemek gerekir gibi sabırla ve siz sormadığınız konularda bile sürecin tamamını izah ediyor. Bu sayede siz de daha bilinçli hareket ediyorsunuz.

Ve gerçekten piyasa fiyatının altında ve piyasada verilen ilgi ve bilginin çok üstünde bir ticaret oluyor. Buradan da kendisine teşekkür etmek isterim, bundan sonra ki pırlanta alışverişi ve çevremdeki insanlara tavsiye konusunda kendisini önereceğim.

Bir de yüzük 1 numara büyük geldi, kendisi her konuda destek olduğu gibi bunda da destek olacağını iletmişti. Bu konu için tekrar misafiri olacağım gibi.

Kendisine hayırlı işler ve bol kazançlar dilerim.

bunu farketmenize sevindim sonuçta ne aldığınızı bilmeniz gerekiyor ölçü ile ilgili il içi ve dışı ücretsiz yardımcı oluyoruz ne zaman arzu ederseniz yardımcı oluruz. değerli yorumunuz için teşekkür ederim ne demek elimizde geldiğince herzaman yardmcı olamaya devam edeceğiz. tekrar
    |
    |
    c0sh_kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ocak ayi sonunda Baris Bey den 0.40 ct - D renk bir tektas aldim. Aklinizda hicbir belirsizlik kalmayacak sekilde her soruya net cevaplar vermekte. Durustlugu ve ilgisi dolayisiyla kendisine tesekkur ediyorum. Yuzuk almayi dusunen kisilere gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    1421 Mesaj

değerli yorumunuz için teşekkür ederim ne demek elimizde geldiğince herzaman yardmcı olamaya devam edeceğiz. tekrar
    |
    |
    papasmurf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

zararına satmak istedik, yari fiyatını teklif ettiler. bu konuyla ilgili bilgi alabilir miyim.

bir daha evlenme teklifi edecek olursak sizi tercih edicez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.