Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı, alyanslar ve kişiye özel takı tasarımı (İSTANBUL) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
118
Favori
121.435
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yardımcı olabildiysek ne mutlu :)değerli yorumunuz için teşekkür ederim ne demek elimizde geldiğince herzaman yardmcı olamaya devam edeceğiz. tekrar
    hayırlı olsun güle güle kullanılmasını diliyorum sevgi ile kalın
  • Daha önce Barış beyin ilgisi ve alakası üzerine pırlanta kolye siparişi vermiştim, istediğim üründen daha iyisi elime ulaşınca ve de eşimin bir kuyumcudan beştaş beğenmesi üzerine tekrar kendisiyle iletişime geçtim ve kısa sürede ikamet ettiğim yerdeki kuyumcudan yaklaşık 1500 lira daha uygun fiyata yüzüğümüzü temin etmiş olduk. Bu süre içerisinde sorularımı bıkmadan cevapladı, ilgi ve alaka had safhadaydı kendisiyle hiç yüzyüze görüşmemiş olmama rağmen verdiği güven had safhadaydı tekrardan teşekkür ederim güzel alışverişlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patasana67 kullanıcısına yanıt
    yardımcı olabildiysek ne mutlu :)değerli yorumunuz için teşekkür ederim ne demek elimizde geldiğince herzaman yardmcı olamaya devam edeceğiz. tekrar
    hayırlı olsun güle güle kullanılmasını diliyorum sevgi ile kalın
  • Konuyu epey önce takibe almıştım, Barış bey'in de telefon numarasını da rehberime kayıt etmişim.

Şimdi eşime bir pırlanta küpe almak niyetiyle kendisiyle telefonda tanışmak kısmet oldu. Telefon ile siparişimi verdim, yarın teslim alacağım inşallah. Gelişmeleri paylaşırım.

• greentooth kullanıcısına yanıt
    umarım istediğiniz ürüne ulaşmanızı vesile olmuşuzdur

• Merhaba arkadaşlar, Barış bey’le tanışıklığımız forumdaki olumlu yazılar sayesinde oldu , bu yüzden ben de aklında soru işareti olanlara yardımcı olmak için yorum yazmak istedim.
    Evlilik teklif edeceğim yüzüğü seçmek için onlarca yer gezdim, sonunda gerek model olarak , gerek fiyat olarak bana en cazip gelen , içime en çok sinen Barış bey oldu.. Orjinalliğinden ve kalitesinden hiç şüpheniz olmasın, zaten ürünlerin seri numarasını görebiliyorsunuz, sertifikası da beraberinde veriliyor.. Barış bey daha sonrasında da takı seti için beni en uygun yere yönlendirdi , eşimin istediği gibi bir seti uygun fiyata alabildim. Evlilik yıldönümü vs gibi özel günler için de gösterdiğim modellerde gerek tasarım gerek uygun fiyat vererek yardımcı oldu, özel olarak model çiziyor ve ondan sonra kalıba gönderiyor. Kendisinden yüzük harici üç kez daha alışveriş yaptım ve hep memnun kaldım , bu yorumu sadece arayış içindeki arkadaşlara yol göstermek ve Barış beye teşekkür etmek için yazıyorum , herkese iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msconfig34 -- 30 Aralık 2020; 18:24:17 >
  • msconfig34 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullanılmasını diliyorum sevgi ile kalın ❤ iyi seneler 😊

• erkek için gümüş nişan yüzüğü nasıl temin edebilirim , öneriniz var mı ?

• danny_zuko kullanıcısına yanıt
    merhabalar model problemi yok altında olan modeller gümüş olarakta yapılabiliyor 0536 463 82 05 WhatsApptan yazabilirsiniz

• Merhaba yılbaşına yakın zamanda Barış Bey den alışverişim oldu. Kendisini ziyaret ettim, o kadar kafam karıştı ki taşın berraklığı renkleri vs vs bir çok etken, açık açık söylemek gerekirse ben pek anlamadım. Kapalı çarşıya indim yüzük bakmak için 3-5 esnaf dolaştım ve Barış Bey in gösterdiği yüzükler daha parlak ve uygun olduğu için kendisinden sipariş verdim. Anlaştığımız günde siparişimi teslim etti, mücevher alışverişi yapacak arkadaşlar mutlaka kendisiyle iletişime geçmesini tavsiye ederim.
  • tomurcukk kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullanılmasını diliyorum sevgi ile kalın ❤

• Barış beyle daha önceden burada okumuş olduğum olumlu yorumlar sayesinde iletişime geçmiştim ve çok memnun bir alışverişimiz olmuştu. Geçen hafta tekrardan iletişime geçtim istediğim görseli göstererek çok başarılı bir kolye yaptırdım. Kusursuz işçilik mükemmel iletişim teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere

• akdeniz16 A kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullanılmasını diliyorum sevgi ile kalın ❤

• Merhabalar. Çalıştığım yer size yakın. Valilikteyim. Eşim için yakut yüzük düşünüyorum. Yardımcı olabilir misiniz bu konuda?
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    merhabalar 0536 463 82 05 whatsApptan ilgilendiğiniz modeli gönderirseniz bakalım.

• Barış Bey merhaba. Eşimin yüzüğü mevcut. Yalnızca taş istiyoruz. Bu şekilde işlem yapabiliyor muyuz?
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    olabilecek birşey ise neden olmasın👍

mevcut yüzüğünüzü 0536 463 82 05 whatsApptan gönderirseniz bakalım.

• Barış Bey merhaba, satın almak istediğim bir pırlanta tektaş yüzüğün sertifikasını sorguladığımda sayfanın sonunda aşağıdaki gibi bir uyarının olduğunu gördüm. Bu neden kaynaklı olabilir? Bilgi verirseniz çok sevinirim.
    Remarks:
    Inscription(s):
    laser inscription(s) on diamond
  • hesapmakinesi01 kullanıcısına yanıt
    merhabalar WhatsApptan ekran görüntüsü atarsanız bakalım.

• eşime tektaş küpe almak için barış bey ile iletişime geçtim. kendisine pırlanta konusunda çok fazla bilgim olmadığını söylediğimde , bana herşeyi anlayabileceğim şekilde detaylıca anlattı. sonuç olarak piyasanın yarı fiyatına sertifikalı taşları olan bir çift küpe aldım kendisinden. birkaç ay sonrada eşime yeni bir tektaş bir yüzük alacağım kendisinden. gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirisiniz.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.