Şimdi Ara

Natro.com güvenilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
11.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlara bakıyorum çok ucuz geldi gözüme alışveriş yapan var mı bu site ile ? 13 yıllık bir firma ama yinede sormak lazım.

http://www.natro.com/webHosting/ Mesela burada Kurumsal plana bakıyorum herşey limitsiz ama başka sitelerde limitli disk alanı,trafik,eposta hesabı gibi şeyler limitli ve 200 dolar gibi fiyatlarda neden böyle bir fark var ?

• dostum natro süper bir firma, teknik destek ve sunucuları sağlam.

Fiyat farkı firmanın öz kaynakları ile ilgili bir durum. Mesela Natro Hosting'in kendi verimerkezi var ve tüm sunucuları kendilerine ait. Dolayısıyla masrafları kendi verimerkezi,sunucu donanımları vs. olmayan firmalardan daha ucuza maledebiliyorlar diye düşünüyorum.
    Kurumsal planda 2 farklı site barındırabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertac30

dostum natro süper bir firma, teknik destek ve sunucuları sağlam.

Fiyat farkı firmanın öz kaynakları ile ilgili bir durum. Mesela Natro Hosting'in kendi verimerkezi var ve tüm sunucuları kendilerine ait. Dolayısıyla masrafları kendi verimerkezi,sunucu donanımları vs. olmayan firmalardan daha ucuza maledebiliyorlar diye düşünüyorum.
    Kurumsal planda 2 farklı site barındırabilirsin.
    Natro domain konusunda iyidir sıkıntı yaşamazsın,

hosting durumlarını bilmiyorum
  • Hocam nasıl hizmet aldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozbi

Hocam nasıl hizmet aldınız mı?

Yok vazgeçmiştik.
  • Bnce natroya hiç bulaşma berbat bir firma yıllık seksen lira veriyoruz saatlik mail gönderme sınırı 100 mail tam bir rezalet.online desteğe mesaj atıyorsun 20 dk sonra adam zor dönüş yapıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89F0EF05A

Bnce natroya hiç bulaşma berbat bir firma yıllık seksen lira veriyoruz saatlik mail gönderme sınırı 100 mail tam bir rezalet.online desteğe mesaj atıyorsun 20 dk sonra adam zor dönüş yapıyo.
    ne tavsiye edersiniz ?
  • quote:

ne tavsiye edersiniz ?

dostum benden tavsiye ne natro ne isimtescil ... isimkayit.com u incele şuan yayında 3 sitem var .ve sorunsuz.. destek konusuna gelince gece 12ye kadar geri dönüş yapıyolar ..(bi keresinde 1 de yaptılar.:)) incele paketlerını gayet uygun . sınırsız mysql e mail ve subdomain veren nadir firmalardan bi tanesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr1453

quote:

ne tavsiye edersiniz ?

dostum benden tavsiye ne natro ne isimtescil ... isimkayit.com u incele şuan yayında 3 sitem var .ve sorunsuz.. destek konusuna gelince gece 12ye kadar geri dönüş yapıyolar ..(bi keresinde 1 de yaptılar.:)) incele paketlerını gayet uygun . sınırsız mysql e mail ve subdomain veren nadir firmalardan bi tanesi.

Alıntıları Göster
    Hocam ben natro'dan çok memnunum gece 12 ye kadar değil 7/24 hizmet veren köklü türk firması gece 4 de bile müşteri desteklerini arayabilirsiniz onun haricinde hostinglerinde hiç bir sıkıntı yaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: arekamint

Hocam ben natro'dan çok memnunum gece 12 ye kadar değil 7/24 hizmet veren köklü türk firması gece 4 de bile müşteri desteklerini arayabilirsiniz onun haricinde hostinglerinde hiç bir sıkıntı yaşamadım

Alıntıları Göster
    tabiki de güvenilir :D
  • Bir yazılım mühendisi olarak çok amatör bulmakla birlikte, önermemekteyim.
  • Tavsiye üzerine Natro ile domain-hosting almıştım. 2-3 yıldan beri kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Sadece web mail 250 mb kotalı olması sıkıntı yaratıyor. Onun haricinde web sitenin ihtiyaçlarını için gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: notonlist1747

Bir yazılım mühendisi olarak çok amatör bulmakla birlikte, önermemekteyim.

yerine ne önerirsiniz?
  • Hiç güvenilir bir şirket değil.. Websitelerimi bozdular, mailerim aylarca kullanılamadı, maileri alamadım. Sorunu çözemedikleri için sinirlenip veremedikleri hizmeti kesmekle tehdit ettiler bir de.. ASLA VE ASLA NATROYU KULLANMAYINIZ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramis78

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Natro.com gerçekten güvenilirdir daha öncede yazmıştım. Bir çok firmada sorun yaşadım. Sonunda erkek arkadaşım natro.com'a taşıdı 2-3 aydır oradayım. Çok firma gezdim ama lafta değil, ciddi ciddi 7-24 destek veriyorlar. Diğer gezdiğim firmalar da 7-24 diyordu ama hiç'de durum öyle değildi açıkcası.
    Natro'ya taşındığımdan beri de sorun yaşamadım üzerine birde sunucu aldım hız konusunda da sıkıntım yok freelance site yapıyorum.
    Sitenin hızı da talep açtığımda teknik desteğin geri dönüş hızı da alt yapısıda herşeyi benim için çok önemli ve şimdilik bir sorun yok hepsini karşılıyorlar fiyatları biraz pahalı yani diğer firmalara göre ama bu bahsettiğğim şeyler ile zaten fark yaratıyor bu firma araştırdığım kadarı ile gerçekten kurumsal bir firma sıkıntı çıkaracağını hiç sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ikstanem

Natro.com gerçekten güvenilirdir daha öncede yazmıştım. Bir çok firmada sorun yaşadım. Sonunda erkek arkadaşım natro.com'a taşıdı 2-3 aydır oradayım. Çok firma gezdim ama lafta değil, ciddi ciddi 7-24 destek veriyorlar. Diğer gezdiğim firmalar da 7-24 diyordu ama hiç'de durum öyle değildi açıkcası.
    Natro'ya taşındığımdan beri de sorun yaşamadım üzerine birde sunucu aldım hız konusunda da sıkıntım yok freelance site yapıyorum.
    Sitenin hızı da talep açtığımda teknik desteğin geri dönüş hızı da alt yapısıda herşeyi benim için çok önemli ve şimdilik bir sorun yok hepsini karşılıyorlar fiyatları biraz pahalı yani diğer firmalara göre ama bu bahsettiğğim şeyler ile zaten fark yaratıyor bu firma araştırdığım kadarı ile gerçekten kurumsal bir firma sıkıntı çıkaracağını hiç sanmıyorum.

Alıntıları Göster
    Güvenilirdir. Yaklaşık 30 alan adım 3 Hosting paketim ve 1 sunucum natro.comda şuan bir tek hosting paketimde sıkıntı var fakat o da CPU aşımı yapıyor. Yazılım ile alakalı bir sorun, yani yazılımı ne kadar sadeleştirirsem o kadar hızlanacak gereksiz çok eklenti ve kod var bunu biliyorum ama henüz vakit bulup sadeleştiremedim.Konuyu dağıtmadan köklü bir firma 50 tane çalışanı varmış linkedinde gördüm. Gece 1-2 de bile aradığımda birini buluyorum ve bu zamana kadar da hep buldum hiç yarı yolda bırakmadılar sağolsunlar bilgisayarıma bile bağlanıp sorunu çözüyorlar.. türkiyenin hosting konusunda en büyük firması diye biliyorum zaten desteklerinden ilgi alakalarından belli oluyor lider firma oldukları konuyu fazla uzattım galiba maazur görün nerdeyse anılarımı anlatıcaktım

• Yaklaşık 5-6 yıldır natro ile çalışıyorum domain ve hosting hizmeti alıyorum. Hiçbir müşterimin yada benim en ufak sorunum olmadı. Sadece reseller pahalı, oda kendilerine özel sistem kullandıkları için olsa gerek. Reseller için Özkula yı tavsiye ederim. Gerek win gerek lin SSD disk kullanıyor. Gayet hızlı ve başarılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdaluzun

Yaklaşık 5-6 yıldır natro ile çalışıyorum domain ve hosting hizmeti alıyorum. Hiçbir müşterimin yada benim en ufak sorunum olmadı. Sadece reseller pahalı, oda kendilerine özel sistem kullandıkları için olsa gerek. Reseller için Özkula yı tavsiye ederim. Gerek win gerek lin SSD disk kullanıyor. Gayet hızlı ve başarılı
    Hosting firmalarını karşılaştırma imkanı sunan http://www.hostbul.net var burada natro olsun, diğer firmalar olsun hepsi ile ilgili yorumlar var. Ayrıca Firma paketlerini karşılaştırabilme imkanı da mevcut. Size tavsiyemhttp://www.hostbul.net

• quote:

Orijinalden alıntı: musti28

Hosting firmalarını karşılaştırma imkanı sunan http://www.hostbul.net var burada natro olsun, diğer firmalar olsun hepsi ile ilgili yorumlar var. Ayrıca Firma paketlerini karşılaştırabilme imkanı da mevcut. Size tavsiyemhttp://www.hostbul.net

Alıntıları Göster
    Ek olarak http://www.hostarastir.com gibi bir site de mevcut buradan en büyük firmaları karşılaştırabilirsin konu ile ilgili müşteri görüşlerini okuyabilirsin kendinde kıyaslama yapabilirsin rahatça kolay bir site zaten adwords'de karşılaştım..

Ben benim fikrimi söyliyim yine de , natro güvenlidir. Karşına çıkabilecek birini her daim bulursun aradığında ek olarak memnun kalmadığında zaten geri iade yapabiliyorsun ama zaten geri iade edip başka firmaya gittiğinde de natrodan iyisini bulamayacaksın çünkü yerli firmalar arasında bir çok kez gidip geldim ben fakat en son burada kaldım kurumsallık başka bir şey gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: pop-up

Ek olarak http://www.hostarastir.com gibi bir site de mevcut buradan en büyük firmaları karşılaştırabilirsin konu ile ilgili müşteri görüşlerini okuyabilirsin kendinde kıyaslama yapabilirsin rahatça kolay bir site zaten adwords'de karşılaştım..

Ben benim fikrimi söyliyim yine de , natro güvenlidir. Karşına çıkabilecek birini her daim bulursun aradığında ek olarak memnun kalmadığında zaten geri iade yapabiliyorsun ama zaten geri iade edip başka firmaya gittiğinde de natrodan iyisini bulamayacaksın çünkü yerli firmalar arasında bir çok kez gidip geldim ben fakat en son burada kaldım kurumsallık başka bir şey gerçekten.

Alıntıları Göster
    ixirhost u tavisye ederim. ben şuan orayı kullanıyorum. teknik destek gayet hızlı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.