Şimdi Ara

TEKNOSACELL [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
842
Cevap
29
Favori
50.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fbbergen

Bimcell de 3 ayım doldu. Gel git yapmak için Turkcell ya da Vodafone faturasıza geçeceğim. Ek tarife saplamak, faturalı hat satmak için tek ayak üstünde kırk yalan söyleyen bayilerden de korkuyorum.

Vodafone faturasız ve simple a online taşıma başvurusu yapılabiliyor sanırım, taahhüt de gerekmiyor.

Faturasıza herhangi bir tarife almadan taşımak mümkün mü
    Turkcell rahat tarife gülümseten paketleri incelemenizi öneririm.
    Bu tarifelere geçmek için Turkcell'e hazır kart olarak numara taşıma yapmanız gerekiyor, sonrasında bu tarifelere geçebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 20 Ağustos 2021; 10:1:17 >
  • bugün teknosaya gittim faturasız hat satmadıklarını, sadece faturalı başlangıcı yaptıklarından bahsettiler. aklınızda bulundurun bu durumu..

• anaksimenes35 kullanıcısına yanıt

Bilerek geçirmiyorlar/satmıyorlar hocam, faturalı vermek için

• anaksimenes35 kullanıcısına yanıt

Hocam ben aldım daha yeni. Öyle bir şey demediler. Faturasız 125tl hattı almak istiyorum dedim hemen getirdiler.

• BorazanPower kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam, tecrübelerinizi, hız testlerini, Sil Süpür den gelen hediyeleri, teklifler gelir ise bu konu'ya atmanızı tavsiye ederim, geçiş yapmak isteyen arkadaşlar için bir yol haritası olmuş olur, sizin tecrübeleriniz 

• Bu faturasız isteyeni faturalıya yönlendirme işi hep vardı. Full faturasız olan BIMCELL ve devlet memurlarının satışını yaptığı PTTCELL dışında.

Turkcell, o tarife güzel ama faturalı şu var daha uygun istemez misiniz derdi naif naif.

Vodafone bir tık ileri taşıdı, ekşide şikayetleri vardı, sahte imza ile istenmeyen tarifelere falan geçirdiler insanları.

Teknosa çalışanları da bunlardan feyz almış. Bazıları yapıyor istediğinizi, bazıları faturasız yok bizde tarzı yalanlara başvuruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BorazanPower

Hocam ben aldım daha yeni. Öyle bir şey demediler. Faturasız 125tl hattı almak istiyorum dedim hemen getirdiler.

hocam ben numara taşıma ile faturasız teknosacell geçmek istiyordum fakat yapmadılar bende bimcell geçtim, eski tarifeler devam ederken geçeyim dedim.

• Geçtiğimden beri 3 kere sil süpür yapma hakkım oldu. Bunların 2'snde günlük 100 dk., birinde ise günlük 5gb çıktı. Ailemde bimcell kullanan var. Onlar yapamadığı için onlar yerine de ben dil süpür yapıyorum telefonlarından, 2 bimcell 1 teknosacell hep aynı hediyeleri alıyor her hafta. Faturalı Türk telekomda sil süpür çok daha cömert.

İnternet hızı bakımından Türk telekom nasıl çekiyorduysa teknosacell de öyle çekiyor. Yaklaşık 4 yıldır Türk telekom kullanıyorum ve evimin her köşesindeki hızını ezberlediğim için teknosacell'de de aynı olduğunu hemen görebiliyorum. 😁

Şu anlık Türk telekoma nazaran bir eksisini görmedim. Sadece sil süpür hediyeleri zayıf kalıyor o da faturasız diye olsa gerek.

Bulunduğum şehirde Türk telekom ve turkcell kafa kafaya. Ortalama hızları aynı, birinin iyi çektiği yerde diğeri iyi çekmiyor. (kırsal kesimlerde.)

Ama fiyat/performansa böldüğümüz zaman Türk telekom önde, teknosacell fiyat olarak çok daha önde.

Hattı alıp taktım, teknosacell sitesindeki gördüğüm kampanyayı aktif ettim ;

"Teknosacell ‘den yeni faturasız hat alan abonelere özel Hediye 30 gün boyunca kullanabileceğiniz her yöne 750 dk, 750 SMS ve 30 GB cepten internet fırsatı için hattınız aktif olduktan sonra 30 gün içerisinde “Teknosacell Bonus” yazarak 5599’a SMS gönderilmesi gerekmektedir."

Bu kampanyadan yararlanmanız için sadece sms göndermeniz yeterli. Teknosa çalışanları tl yüklemesi yapmanız şart diye ısrar ediyor kanmayın. 😁

Aynı zamanda bu sms sonrası 3 ay boyunca 30 TL üstü yüklemeye de 25'er gb veriyor. Tekno 12 paketi 750 dk 750 sms 12 gb internet olarak 35 TL. Yani bu ay sonlarına doğru tarife ücretleri değişmeden bu paketi yaptığımda 12+25 gb internet kullanacağım 3 ay boyunca. 37gb internete 35 TL çok iyi fiyat.

Kampayanlar bitene kadar teknosacell'de kalmayı düşünüyorum ama eğer Türk telekomda uygun fiyatlı bol gb'lı faturalı bir tarife bulursam geçeceğim. Tabii hattı yeni aldığım için 3 ay doldurmam gerekiyor mu ondan emin değilim bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. 😁

Hediyeler BİMCell ile aynı o zaman.

Güzel yorumunuz için teşekkürler hocam, olur da 1 ay sonra faturalı hatta geçiş veya faturasız da güzel tarife teklifleri gelirse onları da konu da paylaşabilirsiniz hocam.

Ayrıca Teknosacell den Türk Telekom'a geçiş için 90 gün beklemenize gerek yok, aynı alt yapı olduğu için geçiş yapılabiliyor. Ha deseydiniz ben Vodafone veya Turkcell'e geçmek istiyorum, işte o zaman 90 günü doldurmanız şart idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 30 Ağustos 2021; 9:43:29 >
  • Mutlaka yazarım hocam.

Ben teşekkür ederim. O zaman türk telekom'da uygun bir fatura bulursam direk geçebilirim. Teknosacell içerisinde faturalı tarifeye geçeceğini düşünmüyorum hocam. Geçtiğimiz 2 ay boyunca bimcell'de paketler zamlandı. Fiyatlar aynı kaldı ama paket içeriği daraldı. Aynısının kısa zaman içinde teknosacell'de de olacağını düşünüyorum. Ama umarım olmaz. Bıktık artık zamlardan.  

Evet hocam zamlar hiç iyi olmadı, rica ederim hocam, sağolun tekrar dan  

• 16 Eylüle kadar(Bimcell in 90 günü doluyor) Transfer 35 tarifesinin başına bir iş gelmezse

Bimcell - Faturasız Vodafone - Teknosacell yolu ile Transfer 35'e geçeceğim.

Bulunduğum il ilçede Turk Telekom gayet başarılı, ilginçtir kırsalda bile. Tecrübelerimi paylaşırım

• fbbergen F kullanıcısına yanıt

İlk ay bir defaya mahsus olarak 30₺ alabilirler ilk fatura da, bilginiz olsun hocam

Bekliyoruz gözlemlerinizi de  

• Faturalıdan faturasıza geçiş ücreti degil miydi o Turk Telekom içinde?

Son 90 gün içerisinde Türk Telekom faturalı ya da faturasız ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numaranın taşınması sonrasında tekrar Türk Telekom’un işbu kampanyaya konu tarifesine kayıt olunduysa ya da Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapılıp sonrasında tekrar işbu kampanyaya konu tarifeye kayıt olundu ise aboneden bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret abonenin ilk faturasına yansıtılacaktır.

Ayrıca tarife fiyatlarına TKÜ dahildir.

• Madem böyle bir şey var.

Ücreti mukabilinde direkt alsalar da başka operatöre git gel olmasa, sim kart israfı, evrak israfı olmasa.

30 da değil, 50 verir geçerdim BIMCELL'den

Ben dikkat etmemiştim sağolun, iyi yakalamışsınız şartlardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbbergen -- 31 Ağustos 2021; 0:57:20 >

Rica ederim hocam

Taşıma işlemlerini tabletten yapmalarını istersiniz hocam, sim karta da fazla takılmayın hocam, boş verin

• Teknosacell'in kampanyaları devam ediyor, BİMCell'in şuan ki kampanyaları cep yakıyor diyen arkadaşlar bakabilir, ama Teknosacell de çok durmaz, bu sene sonuna tarifelerini yeniler bence.
  • TeknosaCell Faturasız Tekno 12 kullanıyorum.
    Fiyat olarak 35₺ ile rakipsiz ancak sitede yazmayan şu hususlara dikkat edin
    Ücretlendirme konuşma 60sn.
    İnternet 100kb.

Faturasız 9gb olanı 31₺.
    Her ikisinde de 750dak/SMS bulunuyor.
    Sil süpürden de faydalanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 17 Ekim 2021; 9:25:10 >
  • GENERALCELL kullanıcısına yanıt

BİMCell de olduğu gibi paketi al, paket kadar haftalık GB hediye teklifi geliyor mu hocam veya faturasız dan faturalı hatta geçiş için teklifler geliyor mu?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.