Şimdi Ara

TEKNOSACELL [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
842
Cevap
29
Favori
50.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bence de, Teknosacell kullanan var ise Sil Süpür hediyelerini bu konu da paylaşsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 ay taahhüt aylık 75tl, 24 ay taahhüt 69tl. İkinci 12 ay isteğe bağlı ise neden böyle bi fark var hocam? Herkes 24 ay seçim ikinci yılında ayrılır ucuza kullanmış olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonjeton64 S kullanıcısına yanıt
    İnsan ömründen 24 ay uzun süredir, taahütü kısa tutmak en iyisi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bilemiyorum hocam, paketlere düzenleme getirebilirler

• Haklısın hocam ttnet ev İnterneti 27 ay taahhüt almıştım, yazları donduruyorum. Bitmiyor bir türlü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende 27 ay taahhüt verdim bitmiyor

• Teknosacell faturasız paketlerde Bimcell ve Pttcell'de olduğu gibi Teknosacell için limitsiz konuşma bulunuyor mu?

• Galiba bulunuyor ama teknosacell musteri temsilcisini arayin ogrenin..

• quote:

Orijinalden alıntı: FieldTeam

Galiba bulunuyor ama teknosacell musteri temsilcisini arayin ogrenin..

Teşekkür ederim, sitesini karış karış aradım ama bulamadım. Yarın müşteri hizmetlerini arayıp sorarım.

• Sim kartı fiziksel olarak nereden alıyoruz numara taşırken. Bimcell den gecicegim 8 inde bitiyor paketim

• NvdiaAmd kullanıcısına yanıt

Teknosa mağazaların dan

• İstanbul'da Cevahir AVM'de ki Teknosa faturasız'a taşıma yapıyordu birini taşırken gördüm... Bilginize

• Faturasız hattım var , Faturasız Teknosacell e geçişler kapalı mı , kapalı deniyor magazada

Hayır, faturalı hatta geçirmek için öyle söylüyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Hayır, faturalı hatta geçirmek için öyle söylüyorlar

Müşteri hizmetlerini aradım, taşıma var diyor. Tekrar gittim , yok ama deneyelim adı altinda bilgileri alıp kartı verdiler. Bakalım ne olacak.

Teknosaya şikayet ettim personellerini . Umarım ikazda bulunurlar. Yaptığı işe saygısı olmayana gram saygıda bulunmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 7 Ağustos 2021; 15:58:23 >

Hattınız açılacak, hayırlı olsun.

Teknosacell tecrübelerinizi, hız testi olsun, Sil Süpür den gelen hediyeleri ve Türk Telekom Online İşlemler uygulamasın dan gelen teklifleri burada paylaşabilirseniz, Teknosacell'e geçmek isteyenler için de bir yol haritası oluşturabilirsiniz.

İyi yapmışsınız hocam, akılları başlarına gelir. Ne demek faturasız'a taşımak yok, insanlar istediği hatta geçiş yapabilir, onlara ne. Akıllarınca faturalı'ya geçirip kar elde edecekler işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 7 Ağustos 2021; 16:10:4 >
  • Bu numara taşıma sürecini online takip edebileceğimiz bir yer var mı aşama aşama ? E devlet de numara taşıma sorgulama da hali hazırdaki operatördesiniz bilgisi var.

• Yok hocam, ama size taşınma mesajı tarih ve saat olarak gelecektir.

• Bulunduğum yerdeki Teknosadan mağaza sorumlusu beni aradı şikayetime istinaden. Altapımız Türk Telekomda oldugundan , Türk Telekomda ki sistemsel sıkıntıdan dolayı kayıt için başvurduğumuzda kayıt başarısız oluyor beyanında bulundu. Mağazaya gelin kendi gözleriniz ile görün , personeli de ikaz ettim muhabbeti yaptı.

Samsun veya diğer illerden başarılı kayıt yaptırıp hattını açabilen var mı , görsel varsa atabilir mi , ona göre kanıt sunacağım bu mağazaya .

2019 da Türk Telekom faturalı dan Teknosacell faturasız'a geçiş yapmıştık, 1 günde açılmıştı. Hiçbir sorun da olmamıştı, bence mağazanın işine gelmiyor veya 2 sene içinde sistem değişmişte olabilir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.