Şimdi Ara

TEKNOSACELL [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
842
Cevap
29
Favori
50.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladım, farklı bir ilçedeki telekomu aradım 1 ay önce yapmıştık dedi şu an denemek lazım dedi, gidip orada deneyeceğim.

Edit; Müşteri hizmetleri ile görüştüm, bilgilerim sistemde kayıtlı başvurunuz görünüyor, ilerleyen vakitlerde tekrar iletişim kurun ona göre aciliyetini yapalım dedi. Bilgiler sistemde ise yalandan baska magazaya gitmeye gerek yok.
    Yılan hikayesine döndü olay. 10 kere numara taşıdım , ilk defa böyle bir şey geliyor başıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 9 Ağustos 2021; 13:52:49 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şu transfer 35 çok tatlı geldi.

Sabit fiyat garantisi varsa 2 yıl taahhüt de verilir. Döviz kuru haliyle şirketlerin masrafları uçuyor. Önümüzdeki aylarda iyice saçma fiyatlar görebiliriz.

Bimcell'den geçiş de transfere hak kazandırır mı ki?

• fbbergen F kullanıcısına yanıt

Deneyin olmazsa eğer başka Teknosacell tarifelerin den birini tercih edebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NvdiaAmd kullanıcısına yanıt

Kayıtlı gözüküyor ise hattı açmaları gerekir hocam, ama Türk Telekom dan geçtiyseniz taşıma saati ve tarih mesajı gelmez. Bence Teknosacell hattını takıp, sinyal veriyor mu diye kontrol edin derim.

• Şu anda Dost XL hakkım var. Başka tarife için onu da yok yere kaybetmek istemiyorum.

Telekom Ferah Tarife, Vodafone Simple falan bakıyorum herkes fahiş fiyatlar çekiyor artık. BimCell de eski Dost paketleri yakında fiyat artırarak maymun eder diye korkuyorum.

Bu 69 lira 35 gb tam joker benim için.

Bu arada bir şey daha sorayım. TT altyapısı içinde de olsa, yeni alınan hat 90 gün taşınamaz kuralı burada da geçerli mi?

• Bu arada bir şey daha sorayım. TT altyapısı içinde de olsa, yeni alınan hat 90 gün taşınamaz kuralı burada da geçerli mi?

Cevap; Hayır, Türk Telekom dan sıfır yeni hat alsanız, 90 gün dolmadan, hatta daha basit örnekle; Türk Telekom yeni hattınız bugün açıldı varsayalım, hemen gidip BİMCell'e taşıma yapabilirsiniz. Veya Teknosacell den sıfır bir yeni hat aldınız, hemen Türk Telekom'a taşıma yapabilirsiniz.

Kısacası 90 gün dolmadan, Türk Telekom sanal operatörlerine geçiş sağlayabilirsiniz.

• Bimcell deyim. Mesaj falan gelmedi . Sinyal gidince takılması gerekir benim bildiğim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NvdiaAmd kullanıcısına yanıt

Hocam aynı altyapı olduğu için sinyal gitmiyebiliyor bence bir deneyin, 2019 daki yaşadığımız olay dan biliyorum

• Çok teşekkür ederim.

Binbir hevesle numara taşıma başvurusu kısmına geldim internet sitesinde. Formu doldurdum,tam göndereceğim....

"Türk Telekom hattınızı Teknosacell'e taşımak için lütfen Teknosa mağazalarını ziyaret edin"

İlimizdeki tek ufacık mağazada sinir harbi bekler bizi.

Harbi den şimdi sorun yapacaklar yok sadece faturalı'ya geçiş yaptırıyoruz diye, müşterileri dolandırmayı çok seviyorlar, müşteri memnuniyeti odaklı bir firma kalmamış.

• Transfer 35 de faturalı hocam zaten benim istediğim tarife.

Korkum şu ama, evet evet geçersin o tarifeye diyip taşıma başvurusunu alırlar.

Sonra bir bakarız ki aaaa... Bimcell'den geçiş tarife değişikliği sayılıp transfer tarifelerine hak kazanmıyormuş.

Dost XL de gitti, hat gitti

• Şirketimizce hizmete sunulacak olan tarifelere sadece numara taşıma yoluyla kayıt yapılacak olup, yeni aktivasyon ve Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile kayıt yapılamayacaktır.

şirketimizce sunulmakta olan diye özellikle belirtmişler.

• Concordato kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

Hüsran oldu tarife bize :D

• Şuana kadar geçiş yapan oldu mu acaba, son BİMCell zamların dan sonra?

• Yıllık paket arayan arkadaşlar için faturasız Teknosacell de yıllık paket buldum, hala devam ediyor mu kampanya bilmiyorum. Avantajlı olur mu onu da bilmiyorum Avantajlı olup olmadığına almayı düşünen arkadaşlar karar verebilir.

Teknosacell Yıllık Paketi' nden faturasız Teknosacell Yıllık Tarife'sinde bulunan müşterileri faydalanabilecek olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 299₺'dır. İlgili paket kapsamında 365 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 6000 dakika, yurt içi her yöne 6000 SMS ve yurt içi 36 GB cepten internet kullanım hakkı sunulacaktır.

Detaylı bilgi için;https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/teknosacell-yillik-paket.aspx

https://www.teknosacell.com/tarife--paketler/faturasiz/kampanyalar/teknosacell-yillik-paket/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 15 Ağustos 2021; 15:2:55 >

• Yıllık Paketten Yıllık Tarifede bulunanlar yararlanabiliyormuş, Yıllık Tarife ise sadece yeni aktivasyona açık, yani numara taşımaya kapalı. Sıfır hat alayım, ekonomik olsun, cep telefonunu az kullanıyorum denirse tercih edilebilir. Yeni hat parası+paket parasını da içine katarsak fena değil.

3GB-500DK-500SMS 20TL'ye denk geliyor.

• Evet bana da aynısı dendi. Numara taşıma sadece faturalı hatta olıyor dedi. Müşteri hizmetlerini aradım onlarda diyor ki mağaza ne derse doğrudur. Böyle saçmalıl ilk kez gördüm

• Bimcell de 3 ayım doldu. Gel git yapmak için Turkcell ya da Vodafone faturasıza geçeceğim. Ek tarife saplamak, faturalı hat satmak için tek ayak üstünde kırk yalan söyleyen bayilerden de korkuyorum.

Vodafone faturasız ve simple a online taşıma başvurusu yapılabiliyor sanırım, taahhüt de gerekmiyor.

Faturasıza herhangi bir tarife almadan taşımak mümkün mü

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.