Şimdi Ara

TEKNORYA GÜVENİLİR MİDİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu iki linkten birindeki laptopu almaya düşünüyorum dün bursadaki bütün mağazaları gezdim ürünler sadece internette ve bu satıcıda var başka bulabilen veyahutta daha güvenilir olan bir site biliyorsanız lütfen paylaşın
    https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-gaming-15-ec0006nt-amd-ryzen-5-3550h-8gb-ddr4-256-gb-ssd-nvidia-geforce-gtx1650-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-8bp77ea-p-hbv00000npz6g
    https://www.hepsiburada.com/asus-fx505dt-bq190-amd-ryzen-5-3550h-8gb-1tb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000NOUSN?magaza=Teknorya

• Geçen hafta ASUS FA506 aldım Teknorya satıcısından. İnternetteki olumsuz yorumları şikayetleri görünce korkarak kutuyu açtım. Kutuyu açarken video falan çektim (sanki bi işe yarayacakmış gibi). Sorunsuz çıktı iyi ki. İadelerde falan sorun yaratabiliyorlarmış. Bazılarına kullanılmış ürün göndermişler. Şans meselesi gibi duruyor.
  • çok güvenilir bir firma,nisanda acer aldım,hiç bir sorun yaşamadım
  • alacak varsa asus tuf gaming aldım şuanlık bir sıkıntısı yok
  • 26.11.2021 saat 21:39 da gittigidiyor sitesi aracılığıyla teknorya firmasından aldığım homotech alfa 470 serisi laptop kırık çıktı ürünü 29.11.2021 tarihinde saat 13:22 de kuryeden teslim aldım. ürünün üzerine dikkat kırılır veya dikkatli taşıyın hassas ürün şeklinde bir uyarı yazılmamıştı. ürünün içini göremediğim için herhangi bir ezilme ve kırık olacağını düşünemedim. ürünün koruma naylonunu açtım bu naylon kutuyu tam olarak göstermediğinden kutunun sağ alt köşesinin ezik olduğunu ancak naylonu açtığımda fark edebildim, sonra kutuyu açtım cihaza dıştan bakınca herhangi bir çizik veya kırık yoktu. ekranı kaldırdığımda ekranın sağ üst köşesinde bir darbe fark ettim, cihazın power tuşuna basınca ekranın çizgili olduğunu gördüm. bunun üzerine saat 13:35 te gittigidiyor müşteri hizmetlerini aradım ve bu durumu olduğu gibi anlattım müşteri temsilcisi satıcıya ulaştı ve iade talebimi bildirdi satıcı iadeyi kabul etti ve rc ile başlayan bir kod verip iadeye göndermemi bildirdi ertesi gün iadeye gönderdim ürün satıcının eline ulaştığında kargo hasar tespit tutanağının olmaması gerekçesiyle iademi kabul etmedi bu şekilde amatör firmaların teknoloji sektöründe olması çok üzücü ben naylonla kaplı olan bir kutuyu açmadan darbe alıp almadığını nerden bilebilirim konuyla ilgili yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım alışveriş yapmayı düşünenlerin bilgisine sunarım...

• Kesinlikle güvenli değildir. Sattığı ürünlerin yüzdesel orana vurduğumuzda kırık ve arızalı çıkması yüksektir. Tüketici heyeti ile müşteriyi baş başa bırakan sorumsuz bir firmadır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.