Şimdi Ara

Teknoloji Odası Modifikasyonum (16 Mayıs Midi Update geldi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
599
Cevap
54
Favori
71.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hali bile hoşuma gitti, takip ediyorum
  • ıııı şey ben öylesine geçerken uğramıştım güzel görünüyor kolay gelsin size.
  • koctasta gecen hafta bende begenmistim bir tane calisma masasi
    ustundeki tahta eski tip gibi kaldiriyorsun altinda ayni baza gibi yer var ufak seyler koymak icin ve baya genisti masanin boyutu
    duz altinda cekmece yok 190liraydi begenmisitm ben baska bulamadim ama o boyutta
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

@rachadell evet hocam.

Teknoloji Odası Modifikasyonum (16 Mayıs Midi Update geldi)

Xbox'a şunun FAT versiyonu için olanından aldım. Çarşambaya kadar gelecek.

_________

Koçtaş'dan geliyorum, bir kaç masa beğendim fakat yemek masası bunlar. Normal PC masası adı altında istediğim tip bulamadım.

istedıgınız skını kendınız de yapabılırsınız alınanlardan cok daha guzel duruyor

• Skinim geldi.

Teknoloji Odası Modifikasyonum (16 Mayıs Midi Update geldi)
  • Zenginin malı züürtün çenesini yorarmış..
    Gerçi parası olupta kullanamayan bi ton adam var.. bu yöndenn tebrk ediyorum seni paranı hakkıyla kullanıyorsun
  • yeni evimde bende yapacağım böyle birşey
  • İstanbul'da masko'da istediğiniz mobilyayı istediğiniz gibi yapıyorlar eminim İzmir'de de vardır öyle bir mobilya çarşısı. Ama kompozisyonun bütünlüğü için dekorasyon uzmanlarına danışmak da mantıklı olabilir tabi. Sonunda umarım gönlünüzce olur, keyifle yaşarsınız bu odada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacredbrown

İstanbul'da masko'da istediğiniz mobilyayı istediğiniz gibi yapıyorlar eminim İzmir'de de vardır öyle bir mobilya çarşısı. Ama kompozisyonun bütünlüğü için dekorasyon uzmanlarına danışmak da mantıklı olabilir tabi. Sonunda umarım gönlünüzce olur, keyifle yaşarsınız bu odada.

Hiç bilmiyorum. Araştırayım, teşekkürler.

Odama şimdi Philips Living Colors almayı düşünüyorum. Kullanan varsa bu ürün hakkında görüşlerini de merak ediyorum.

Bugün koçtaşa uğradım dediğim gibi PC masaları iyi değil. En azından PC masası denilince akla gelen ilk tiplerden, 4 tane suntayı birleştirilerek oluşturulmuş masalar. Dikkat çeken birşey bulamadım.

Camlı masa konusunda kararsız kaldım, temperli camlar muhakak yükü kaldıracaktır fakat onlar da zor bulunuyor.

Şöyle birşey buldum ama internetten siparişle alınacak birşey değil mobilya sonuçta.

http://www.caginburo.com/?katurunler.TR,62,14292,1/Vip_Bilgisayar_Masasi

• O değilde merak ettim editörlük mü çok para kazandırıyor yoksa sen babadan mı zenginsin
  • harbi bende onu yazıcaktım şimdi baban ne iş yapıyor :D
  • Fazla
  • :) böyle kankan olucak hiç sıkılmaz insan:D
  • güncelleme yokk muuu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecroskop23

güncelleme yokk muuu

Henüz yok gibi görünüyor, sınav haftası.
  • Çok iyi yapmışsın tebrikler.
  • doğruya İlköğretimdede lisedede üniversitedede aynı zamanlarda sınavlar oluyor o zaman tahminen bayramdan sonra devam edecek :)
  • Takipteyim
  • GoldPunch İzmir'de nereden bakmayı düşünüyorsun bakmayı bende arayıştayımda :
  • çok iyiymiş bu teknoloji odası hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.