Yüzbaşı
23 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Konu açık bu işlemciye en son hangi ekran kartını alabilirim düzgün çalışacak
En son ilk okulda oynadığım oyuna can sıkıntısından tekrardan başladım karadeniz server ında oynayan varsa bana ulaşabilir mi?
Evde şuan iki bilgisayar var ve dosyalarımı birinden birine aktarmak istiyorum ama harici diskim yok Evdeki wifi ile aktarabilir miyim ya da ftp felan varmış ama tam anlamadım.İnternetten baktığımda windows dosya paylaşımı var ama o çok karışık geldi program vs yok mudur bilgilendirirseniz sevinirim
Lollipop u kurduktan sonra sıkıntı yaşayanlar varmış sizce kurmalı mıyım?
Gerekli açıklamalar sahibinden de yapılmıştır isteyen forumdan da ulaşabilir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-satilik-sciricco-136531427/detay
0
Arkadaşlar işlemci soğutucusu taktığımdan bir ram slotu boşta kaldı bende kalan 3slottan dual slotları kullanmaya çalıştım(aynı renk) sisteme görüntü gelmedi.farklı renklere takmayı denedim gene görüntü gelmedi. bende şuan sadece bir tanesini takınca girebiliyorum.garantiye gönderdim sorun yok dediler hatta bugün aldım ne yapmam lazım?iyi forumlar
Merhaba arkadaşlar Asus HD7850 Kullanıcı İncelemesi yapmaya karar verdim.Yapmak istememin sebebi forumda bir sürü hd7850 incelemesi var fakat hiç asus yoktu.

Kartın önce teknik özellikleri:

Çekirdek Hızı 870Mhz (Asus bu konuda çekingen davranmış soğutma yeterli iken en azından düz hesap 900Mhz yapmalıydı.10Mhz çok gereksiz bir değer.)

Üretim Tekniği 28nm

Bellek 2GB/4840(1210)/256bit/GDDR5

Shaders 1024

Güç Bağlantısı 6pin

Görüntü Çıkışları 1xDVİ/1XHDMİ/2XMini DisplayPort

Teknik Özelliklerden Sonra Kartın Kendi Fotoğrafları ve Kutu İçeriği:(Fotoğraflardaki bulanıklıklar için özür dilerim.)

Burdaki fotoğrafdada görüldüğü gibi kartın pcb'si soğutucusundan kısa bunun nedeni ısı borularını daha hızlı bir şekilde havayla buluşturmak burdada anlaşılıyor.

Mavi renkli oklar ısınmamış olan hava akımı ısı borularının yanından geçerek ısı borularını soğutuyor ve ısınan hava kısa olan pcbnin boşluğundan tahliye ediliyor(yani kart dandik olduğu için pcb kısa değil!!!)Umarım anlatabilmişimdir.

Şimdide birkaç oyun SS'i:

Batman Arkham City

The Elder Scrolls Skyrim

[simage]http://img825.imageshack.us/img825/6387/76273107.jpg [/simage]

DİRT Showdown

Crysis 2

Yakında oyun benchmarklarıda eklenecektir

Şimdi sırada Sentetik Testlerde

3dMark Vantage Default

3dMark 11 Default (Performance)

3dMark Vantage OC (Cpu:3.8Ghz Gpu:1100Mhz/5800Mhz/1165)Voltajı daha artıramadım.Eğer artırabilseydim 1250Mhz çıkacaktım

Unigine Heaven OC (Cpu:3.8Ghz Gpu:1100Mhz/5800Mhz/1165) Ayarlar nasıl yüklediysem öyle çalıştırdım.

Geriye kalan testler,oyun bench'leri,overclock değerleri yolda

Sonuç:Bu fiyata bu performans başka hiçbir kartta yok tam bir f/p ürünü ben hd7850 yi alırken Asus u seçtim çünkü diğer markalara göre 1yıl daha fazla garanti ve çizgi elektronik ayrıcalığı vardı.Tek beğenmediğim yanı 870mhz olması ama asus diğer 7850 modellerinde bu hızı artırmış eğer sizinde hoşunuza gitmezse hızı yüksek olan asus biosu atarak rahat rahat kullanabilirsiniz.

İyi forumlar
bende şuan iphone 3gs var ondaki mesajları 4s e aktarmak istiyorum.Çok acil cevap bekliyorum iyi forumlar
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD Pro
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 365
İkinci El Bölümü Mesajları: 41
Konularının görüntülenme sayısı: 26.806 (Bu ay: 151)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.