Şimdi Ara

Teknoloji Odası Modifikasyonum (16 Mayıs Midi Update geldi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
599
Cevap
54
Favori
71.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok harika olmuş. güncellemeyi bekliyorum:)
  • tam hayalimdeki oda uzak değil 2-3 sene sonra bende döşüyecem :)
  • Son durum nedir?Güzel olacak gibi...
    Biraz uzay üssü tarzı verebilirsin.Keşke tvnin köşeleri olmasaydı.Samsung'unkiler sadece ekran varmış gibi acaip uzayımsı duruyor.Ayrıca dekorasyon için duvar köşelerini boş bırakma derim raf yapıp cdleri koyabilirsin.Duvara da battlefield 3 posteri asıp altına da ledi taktın mı tamamdır.
  • Dostum Teknoloji Odan Güzel Görünüyor;Öncelikle Şunu Belirtmek istiyorum odanın dikdörtgen oluşu ses akustiği için güzel bir avantaj olucak,lamban harika olmuş.Fakat bence odanın rengini koyultsaydın daha güzel olurdu mesela bornovadan forumda dada bulabileceğin bir arkadaşın 2.3 m X 3 m odasını şu şekilde yaptık.

Teknoloji Odası Modifikasyonum (16 Mayıs Midi Update geldi)

Bütçe kısıtlıydı haliyle hayal gücüde :).fakat senin odana yapılabilecek şeyleri hayal bile edemiyorum şu an :).

Cam masayı ise tavsiye etmiyorum sebebi ise kışın buz gibi olması benim iş yerinde masa camdan ve bileklerin kollarım donuyor.onun yerine bornovadan kerestewciler sitesinden VENNİ marka high gloss mdf panel alıp kendi odana özel boyut ve şekilde yaptır derim. şöyle hafif kasıslı ve malzemelerini istediğin yere konumlandırabilmen için özel raflı falan neyse şimdilik aklıma bunlar geliyor. umarım az yardımcı olmuşumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cthax -- 8 Kasım 2011; 1:28:31 >

• hocam o ne oda öyle......bir ara bizi Lan-Party'e çağır alak gelek Tower kasaları.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cthax

Dostum Teknoloji Odan Güzel Görünüyor;Öncelikle Şunu Belirtmek istiyorum odanın dikdörtgen oluşu ses akustiği için güzel bir avantaj olucak,lamban harika olmuş.Fakat bence odanın rengini koyultsaydın daha güzel olurdu mesela bornovadan forumda dada bulabileceğin bir arkadaşın 2.3 m X 3 m odasını şu şekilde yaptık.

Bütçe kısıtlıydı haliyle hayal gücüde :).fakat senin odana yapılabilecek şeyleri hayal bile edemiyorum şu an :).

Cam masayı ise tavsiye etmiyorum sebebi ise kışın buz gibi olması benim iş yerinde masa camdan ve bileklerin kollarım donuyor.onun yerine bornovadan kerestewciler sitesinden VENNİ marka high gloss mdf panel alıp kendi odana özel boyut ve şekilde yaptır derim. şöyle hafif kasıslı ve malzemelerini istediğin yere konumlandırabilmen için özel raflı falan neyse şimdilik aklıma bunlar geliyor. umarım az yardımcı olmuşumdur.

Hocam daha fazla resim yükleyebilirmisin? özellikle odanın rengi ne grisi?

• diğer resimleride ben ekleyim bu arada odamın eski halinin resmini buldum onuda paylaşmak istedim...

yapılan işlemler ve masraflarınıda belirteyim:

- masayı izmir ikeadan yaklaşık 2-3 sene önce 110 liraya ve yandaki ek masayı fırsat reyonundan 40 liraya almıştım. son oda düzenlememde (pc kasasını masa üstüne almak için) üzerine yeni daha geniş hazır mutfak tezgahı olarak bilinen parca kestirdim 125x60x3,5 cm baumarktdan 35 lira
    - plastik boyayı koçtaşdan karteladan beğenerek kafama göre aldım 5kg 70 lira boyanın içine yaklaşık 3 sigara paketi dolusu gümüş sim attım (sim kulanacak arkadaşlara tavsiyem 1 kiloya 1 sigara paketi dolusu sim atin bende az oldu çok dikkatli bakınca görünüyor) simi kemeraltından aldım 5 lira
    - laminant, şilte ve süpürgelik baumarktdan 170 lira
    - koltuk koçtaşdan 130 lira

şimdilik aklıma gelenler bunlar....

odamın akustiğini iyileştirmek için önümüzdeki günlerde akustik pano ve köşeler yapmaya başlıcam...ayrıca halen ışık düzenim yok içime sinen birşeyde bulamadım henüz....
    - pancurlar baumarktdan 60 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mncs35 -- 12 Kasım 2011; 20:48:23 >

• @_NorthWestern_ Her Zaman Bekleriz Yaşasın Pc Kardeşiliği
    @celalettin53 Sanırım Arkadaşımız daha fazla yardımcı oldu
    @mncs35 Sağolasın Diğer Resimler içinde :)
  • mncs35, O beyaz masa çizilmiyor mu? Bizim salondaki sehpa da bu tip ve çok fazla çiziliyor.
  • @goldpunch

Tv için Koltuk olarak ikeadan poangları tavsiye ederim. Hem hesaplı hemde minderleri ucuz Ben kullanıyorum gayet memnunum. Pc için kesinlikle cam masa alma hem temizlemesi zor hem çabuk kirleniyor. Ne alırsan al hiçbirzaman tam istediğin gibi olmaz ölçüler standart çünkü ben kendin yaptırmanı öneririm. Ofisler için yönetici koltuklarını kullanabilirsin pc için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

mncs35, O beyaz masa çizilmiyor mu? Bizim salondaki sehpa da bu tip ve çok fazla çiziliyor.

masanın kaplaması zaten mat ve çizilme diye birşey yok....ikeada bunlar parça olarak satılıyor yani masa ayrı ayakları ayrı.....yan masa için ise baumarkta gidersen ordaki muıtfak tezgahlarına bir bak....
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Paraya bak be!

süper yorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimikonen

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Paraya bak be!

süper yorum

ayıp yorum...

• Ali Amcaya Selamlar Kolay Gelsin
    Kolay Gelsin
  • cok guzel sisteminiz var güle güle kullanin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Zenginin malı züürtün çenesini yorarmış..
    Gerçi parası olupta kullanamayan bi ton adam var.. bu yöndenn tebrk ediyorum seni paranı hakkıyla kullanıyorsun

aynen 35 dairesi olup cebinde 1280 cep olan ve altında 16 bin liralık bir accent evindede lcd bulunmayan akrabalarım var paranı hakkıyla kullandığın için bende tebrik ediyorum ye babam ye öbür tarafamı götürcen sanki

• Takipteyim.. :)
  • ışık sistemi çok hoşuma gitti kumanda filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mncs35

diğer resimleride ben ekleyim bu arada odamın eski halinin resmini buldum onuda paylaşmak istedim...

yapılan işlemler ve masraflarınıda belirteyim:

- masayı izmir ikeadan yaklaşık 2-3 sene önce 110 liraya ve yandaki ek masayı fırsat reyonundan 40 liraya almıştım. son oda düzenlememde (pc kasasını masa üstüne almak için) üzerine yeni daha geniş hazır mutfak tezgahı olarak bilinen parca kestirdim 125x60x3,5 cm baumarktdan 35 lira
    - plastik boyayı koçtaşdan karteladan beğenerek kafama göre aldım 5kg 70 lira boyanın içine yaklaşık 3 sigara paketi dolusu gümüş sim attım (sim kulanacak arkadaşlara tavsiyem 1 kiloya 1 sigara paketi dolusu sim atin bende az oldu çok dikkatli bakınca görünüyor) simi kemeraltından aldım 5 lira
    - laminant, şilte ve süpürgelik baumarktdan 170 lira
    - koltuk koçtaşdan 130 lira

şimdilik aklıma gelenler bunlar....

odamın akustiğini iyileştirmek için önümüzdeki günlerde akustik pano ve köşeler yapmaya başlıcam...ayrıca halen ışık düzenim yok içime sinen birşeyde bulamadım henüz....
    - pancurlar baumarktdan 60 lira

eline saglık

• Para var huzur var be ibrahim,kolay gelsin sana bizim çocukluğumuzda 1 yatak 1 eşya dolabı zar zor vardı değerlerini bil
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.