Şimdi Ara

Teknik Yardımlar : Denenmiş ve Güncel (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
4
Favori
89.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncellemelerden biri yüklendikten sonra bilgisayarı yeniden başlattım.Başladıktan sonra bilgisayarıma girdiğim zaman ,2 cd romum var+ daemon toolsun yarttığı var, 3ünü de göstermedi.güncellemede bi sorun oldu diye düşündüm ve sistemi 1 gün öncesine döndürdüm hala yoklar.Aygıt yöneticisinden bakınca 3ü de var gözüküyo ama yanlarında sarı bir ünlem işareti var.
    Ne yapmam gerek yardım eder misiniz?
  • Benim sorunum ekran kartını monitörün görmemesi bi silip çıkarıyim dedim taktığım anda hiçbirşey görmüyor ama ekran kartının fanı çalışıyor yani yanma gibi bi durum yok Allah'tan.acaba nedir sorun ? palit nvidia 1gb geforce 9500 ..
    yardımlarınızı bekliyorum
  • slm arkadaşlar. yardımınıza ihtiyacım var. laptopunda bir sorun ortaya çıkmıştı. klavyede bazı tuşlar basmıyodu ve m takılı kalıyodu. bilgisayar yavaşlıyodu. ctrl+alt+delete yi açtığımda 5'ten fazla svchost.exe gördüm. virüs diye düşündüm format attım ama formattan sonra da düzelmedi. önerilen bütün antivirüs programlarını da denedim. etkisi olmadı. klavyenin bozuk olduğunu söylediler. ama bir süre sonra evdeki masaüstü bilgisayarıma da aynı şey olmaya başladı. enter'a sürekli kendiliğinden basıyor ve başka harflere basınca da enter a basmış gibi oluyor.ama klavyede sorun olmadığından eminim. bu bir virüs müdür_? formatla da düzelmiyor. yardımcı olursanız sevinirim. iyigünler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volfram -- 24 Ağustos 2010; 12:50:45 >
  • Arkadaşlar merhaba,

HP Pavilion dv500 1110-et marka laptopum var. 2 tane sorunla karşı karşıyayım.

1-Aletin bataryası bitik durumda kullanılmıyor. Geçenlerde hoparlörün olduğu yerden ve esc tuşlarının yanındaki alüminyum görünümlü tabakadan elime elektik çarptı, hem de her ellediğimde. Bataryayı çıkardım şimdi bu sorun yok. Acaba bataryayı çıkarmamın bunun la bir alakası olur mu?

2-Windows 7 kurdum alete. Driverler falan hepsini indirdim fakat alete yüklendiğim de (gerçi tam yüklenmek değil de hp için bu yüklenmek oluyor. Msn firefox winamp veya bir oyun açıldığında hemen mavi ekran hatası veriyor. driver_irql_not_less_or_equal hatasıymış. Ve bu bazen çok sık oluyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Bilgisayar Türü ACPI x86 tabanlı bilgisayar (Mobile)
    İşletim Sistemi Microsoft Windows 7 Ultimate

Anakart:
    CPU Türü Mobile DualCore AMD Turion X2 RM-72, 1942 MHz (10.5 x 185)
    Anakart Adı Hewlett-Packard HP Pavilion dv5 Notebook PC
    Anakart Çipseti AMD 760G/780G/780V/785G/790GX/890GX, AMD K11
    Sistem Belleği 3072 MB (DDR2-800 Registered DDR2 SDRAM)
    DIMM1: Samsung M4 70T5663QZ3-CF7 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (6-6-6-18 @ 400 MHz) (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266MHz)
    DIMM2: Samsung M4 70T2864QZ3-CF7 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (6-6-6-18 @ 400 MHz) (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz)
    BIOS Türü Insyde (08/19/09)

Görüntü Birimi:
    Görüntü Bağdaştırıcısı ATI Mobility Radeon HD 3400 Series (512 MB)
    Görüntü Bağdaştırıcısı ATI Mobility Radeon HD 3400 Series (512 MB)
    3D-Hızlandırıcı ATI Mobility Radeon HD 3450/3470 (M82)
    Monitör Chi Mei N154I3-L03 [15.4" LCD]

Çokluortam:
    Ses Bağdaştırıcı ATI Radeon HDMI @ ATI RV620 - High Definition Audio Controller
    Ses Bağdaştırıcı IDT 92HD71B7 @ ATI SB700 - High Definition Audio Controller

YARDIMCI OLDUĞUNUZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM..

• Windows 7 hata veriyor konu açamadım özür dilerim burdan yardımcı olabileceğinizi düşündüm

Sorun imzası:
    Sorunlu Olay Adı: BlueScreen
    OS Sürümü: 6.1.7600.2.0.0.256.1
    Yerel Kimlik: 1055

Sorun hakkında ek bilgiler:
    BCCode: d1
    BCP1: A694D050
    BCP2: 00000002
    BCP3: 00000001
    BCP4: 91153472
    OS Version: 6_1_7600
    Service Pack: 0_0
    Product: 256_1

Sorunu açıklamaya yardımcı olan dosyalar:
    C:\Windows\Minidump\083110-22635-01.dmp
    C:\Users\HAKAN\AppData\Local\Temp\WER-39109-0.sysdata.xml

Çevrimiçi gizlilik bildirimimizi okuyun:
    http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x041f

Çevrimiçi gizlilik bildirimi yoksa, lütfen çevrimdışı gizlilik bildirimimizi okuyun:
    C:\Windows\system32\tr-TR\erofflps.txt

Bu hatayı aldıktan sonra bilgisayarıma format attim yaklaşık 4 saat çalıştıktan sonra yine bluescreen çiktı sonra ekran gidiyor ve resetlemede yapsam kapatip bekletip tekrar açsamda kesinlikle görüntü vermiyor biraz daha fazla yaklasik bu işlemleri 1-2 saat denedikten sonra dinlendiyorum aklımca tabi bu pc aciliyor görüntü veriyor tekrar mavı ekrana düşüyor. Bu hata neden olmuş olabilir bilen birisi varsa bana yardımcı olabilirmi ? Konu açamadım yetki yok dediği icin buradan yazmak zorunda kaldım tekrardan özür diliyorum

• tşkler
  • sagolun cok tesekkurler bu arada gecmis olsun
  • merhabalar , benim pcmin ramlar 2 tane 1 gb ddr2 800mhz,
    bugün 2 tane daha 1 gb ddr2 800mhz aldim, pc ya taktim.

pc açılırken 3 kere dırt etti ve usb hiç bişeyi tanımadi , windowsa giriş yapamadim.
    slotları deyiştirdim ve buseferde ekranda.

bank interleave requested but not enabled

Unknown Error, Error Code : 8302

Hatasını aldim, 3 ramı çkarttım denedim. bu sefer sadece

Unknown Error, Error Code : 8302 Hatasını Lldım,

Arkadaş Bios pilini çıkart tak düzelir dedi, yaptm deyişen tek şey pc açılırken 4 5 kere dıt sesi almam oldu

Hiçbir şekidel windowsa giremiyorum. yardimizi bekliyorum

İşlemci : Amd Althon 64 x2
    Anakart : Asus M3A-H/HDMI
  • arkadaşlar bugun aldığımdan beri ilk defa ekranı felan sileyim dedim silerken ekranın sağ alt bölümünde bi bölgeden neredeyse touchpad a tıklayınca gelen ses gibi bi ses geldi..sadece oradan geliyor bu ses sanki ekranın arka bölümüyle arasında boşluk varmış gibi.sizce sorun nedir
  • teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba,,

Ben, internetten izlenen videoların ve şarkıların dinlenilmesini engellemek istiyorum bilgasayarımda. Kota aşımı yüzünden beni soyduruyor bu çocuklar. ne yapabilirim? Konuyla ilgili google da pek doyurucu birşeye rastlayamadım ne yazıkki.Teşekkürler şimdiden.
  • olivetti yazıcımın driverini kurarken sorun çıkıyor.dosya kopyalaması yapıyor bittikten sonra ''dosyaya sistem tarafından erişilemiyor'' yazıyor.yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Masaüstü pc power düğmesine tıklayınca açılmıyor.Kasanın ışığı yanıyor fanlar çalışıyor ama bilgisayar açılmıyor.Ançak reset düğmesine basınca açılıyor.Sorun nerede yardımcı olursanız menmun olurum.
  • super baska kelime bulamadim
  • süper bi paylaşım olmuş elinize sağlık
  • Çinlileri buldum arkadaşlar hepsi bu konuda mesaj sayılarını bire çıkarmış
    Gelin buraya çinliler gelinnnnnn

• quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Çinlileri buldum arkadaşlar hepsi bu konuda mesaj sayılarını bire çıkarmış
    Gelin buraya çinliler gelinnnnnn

geçerken uğramışlar sadece kalıcı değiller

• hrkese selam arkadaşlr acer marka bir laptopum vardı...bozuldu :)) harddiskindek bilgileri almam lazm şimdi masaüstü bir bilisayrım var ve laptopun harddiskini buna kopyalamam lazm acaba bunun için bir usb port fln v mı varsa ne kadar yada port dışında herhangi bir seçeneğim varmı
  • İyi akşamlar dilerim. HP minitower masaüstü PC'de mavi ekran sorununu yaşıyorum. Olayy şu şekilde özetleniyor: Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
    Sorun imzası:
    Sorunlu Olay Adı: BlueScreen
    OS Sürümü: 6.1.7600.2.0.0.768.2
    Yerel Kimlik: 1055

Sorun hakkında ek bilgiler:
    BCCode: 19
    BCP1: 00000020
    BCP2: 87DC1848
    BCP3: 87DC19C8
    BCP4: 18300008
    OS Version: 6_1_7600
    Service Pack: 0_0
    Product: 768_1

Sorunu açıklamaya yardımcı olan dosyalar:
    C:\windows\Minidump\120610-17175-01.dmp
    C:\Users\Mehmet Tuna\AppData\Local\Temp\WER-43976-0.sysdata.xml

Çevrimiçi gizlilik bildirimimizi okuyun:
    http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x041f

Çevrimiçi gizlilik bildirimi yoksa, lütfen çevrimdışı gizlilik bildirimimizi okuyun:
    C:\Windows\system32\tr-TR\erofflps.txt

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.