Şimdi Ara

Tek başına tatile çıkmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tek başıma tatile çıkıyorum antalya marmaris fethiye dolaşıcam sıkılırmıyım sıkılmazmıyım bilmiyorum bazen tek tatile çıkıyorum hafiften sıkılıyorum bu sefer nasıl olacak bakalım tekne turu felanda düşünüyorum varmı tek başına tatile çıkan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• tek başına keyif alamazsın. bi karı görüp offf nasıldı şu karı diye kritik yapacak adam yok, biyere gidip goygoy yapacağın adam yok. tek başına yapılacak en iyi aktivite evde oturup pc oynamak yada bişeylere çalışmak.tatilden tek başına zevk alınmaz
  • Tek tatil birazcık sıkıcı oluyor.ama insanlarla rahat iletisim kurabiliyorsan o baska.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otelde sıkılmazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tek başına herşey yapılır. Kimseye bağımlı değilsin.. İki kişi ile özgür değilsin, ya sen ya da o senin istediğin yerlere gitmek zorunda kalacaktır.

Bir insana, bir arkadaş bağımlı olmadığını ve tek başına bile bir tatilin hakkından geleceğini kendine ispatlamış olursun, bu özgüvendir.. Çok kimseler vardır ki, tek başına hiçbir şey yapamaz, arkadaşa bağımlı olmuşlardır.. Bunun farkında olanlar bunları sömürürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.