Şimdi Ara

TEHDİT EDİLDİM BU ÜLKE YETTİ ARTIK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
3
Favori
25.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
364 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Otogar polisine iki çay ısmarlayıp kral olmuştur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Translasyon

Corona sebebiyle olan bir haber başlığı bulamadım hocam. Haber kaynağını atma şansınız var mıdır?

• Bunlara bıçak çekeceksin net!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Cross Thread

Sorun ülkede değil. Sorun islam dininde ve müslümanlarda. Bir de eğitim seviyesinin düşük olmasında. Bu 3 madde çok önemli. Bazıları yönetim değişse her şeyin düzeleceğini zannediyor. Hiçbir şey düzelmeyecek. Ülkeleri siyasi partiler düzeltmez. Eğitim düzeltir. Genç nüfusta eğitim sorunu yok zaten. Çoğu lise ve üniversite mezunu. Esas sorun 40 yaş üstü yaşlı kesimde. 40 yaş üstünde baya bir sorunlu kitle var. Çoğu ilköğretim mezunu, çocukluğunda hiçbir şey görmemiş, psikolojileri bozuk, yıpranmış ve kötü bir hayat yaşamışlar. Bu insanların bu saatten sonra düzelmesi de mümkün değil. Ama bu zorlu hayata neden olan şey de islam dinidir. İslam dininin egemen olduğu hiçbir ülke refaha, eğitim seviyesi ve kalitesine kavuşamaz. Kısır döngü yani. Akp gitse hiçbir şey değişmeyecek. 1950 den bu yana akp yönetmiyor bu ülkeyi. Bir çok parti geldi geçti. Boş sol slogan atmayın. Mantık ve akıl ile düşünün.

selam sorunu dinimize bağlamışsınız ya tebrik ederim. Öyle ya sorun bizde değil hep bir bahane arıyoruz. Sorunumuz acaba hiç bir kutsal manevi bağa kendini bağlı ve sorumlu hissetmeyen bizler olabilirmiyiz acaba? İslam dini ve tarih hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmadığınızı zannederken sözlerinizi akıl ve bilim ile bitirmeniz de ayrıca ilginç gerçekten. Bu arada ülkemizin belkide en akılcı lideri olabilecek Devletimizin kurucu önderi Mustafa Kemal' in Nutkunda bu memleketi kurtaran kahraman Türk askerlerini Çanakkale savaşlarında nasıl tasvir ettiğini okumanızı tavsiye ederim.

• Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt

Evet hocam, ses cikarma yuru gec diye diye iyice azittilar zaten. Ulkenin emniyetine mudahale edilmesi lazim devlet tarafindan. Adamlar gram korkmuyor.

• Ben bu tarz haydutlara düğün gününde denk geldim.

Fotograf cekindik geliyoruz
    Gelin arabamın önünü 40 yaşında adamlar kesti para istediler. Zarf verdim.

Zarfmi veriyon 50 lira ateşle ikimize dedi.
    Babamın oglumusunda vericem dedim.
    Öyle adamlara 1 kuruşumu vermedim vermicem insallah

Sileceği kırmakla tehtid etti kirarsan kır kaskolu araba dedim defolup gitti p*ç kurulari.

En mutlu günümuzde böyle serefsizlerle ugrasiyoruz.

Yer Ankara Karapürçek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mevzuderin -- 25 Kasım 2020; 0:8:20 >
  • mevzuderin M kullanıcısına yanıt

geçmiş olsun hocam, sizin adınıza üzüldüm ben...

• Why Shy kullanıcısına yanıt

teşekkürler..

• Translasyon kullanıcısına yanıt
    Sizede geçmiş olsun.
    Boylelerden uzak durmaya çalışacağız tek çare bu evet onlar bizi buluyor ama kendi iyiligimiz için bu alçaklar dan uzak duracagiz
  • Kardeşim senin başına gelen muhabbetin benzeri bana da geldi sayılır.

Gasp olayı oldu telefonu çaldırdık öyle.

ERGENE DE oturuyoruz bizde çorlu'da oturuyormuşsun madem bilirsin ERGENE'Yİ yani.

Saat 10 suları akşam vakti halı sahadan çıktım arkadaşla görüşmek için kahveye gidiyorum. İçiyoruz kahve sigara muhabbet sohbet dönüyoruz arkadaşı bıraktım.

Bıraktıktan sonra 1 motor tepesinde 2 zi*idi telefon istiyorlar benden.

''Telefonu kullanabilir miyim abi'' diyerek.

Motordan indirdim elemanları telefonu verdik konuşuyor gibi yapıyor falan.

Monttan aniden bıçak çıkarıp sapladı o bıçağı sokamadı soksa kan kaybından şuan burada olmaya da bilirdik yani.

Vermesek arkadan bıçakta yiyebilirdik bir bakıma iyi oldu diyorum.

Sokmaya çalıştığı bıçakta meyve bıçağı bak i* oğlu i* 'e .

Herneyse girmedi kovaladım herşeye rağmen tutamadık delilikte yapıyoruz gözüm dönmüş kovalıyorum.

Polisi arattırıyorum.

Ülkenin adalet vasatlığı buradan belli polis i arattırıyorum yolda biri otobüs bekliyordu rica ettim falan aradı.

Olay olduktan 25 30 dakika sonra 10 dakika yürüme mesafesi olan karakoldan tın tın geliyolar.

Adamlar toz oldu gitti sen gelene kadar a*k....

Anlatıyorum öyle böyle gel dedi gittik olay yerinde bıçak bulundu parmak izi bilmem ne için istanbul'a gitti.

Gidiş o gidiş olay olalı 21 gün oluyor ses seda çıkmadı.

2 sayfa ifade dolduruyoruz üstüne bulucaz edicez vs 8-10 yıl yatar FOSS...

Adamlara da güzel eşgal veremedik zaten güzel kamufle etmişler kendilerini kask maske şapkalar bilmem neler herneyse.

Sonraki gün yarım kalan evrakları istediler diye karakol a gidiyorum girişteki polisten azar işitiyorum.

Kaç yaşında boylu poslu adamsın nasıl gasp ettirdin kendini diye bana kızıyor adam.

Bıçak var abicim kovaladım tutamadım dedim bilmem ne.

Polisler de biliyor büyük ihtimal ama uğraşmıyor.

Kısaca ölüm olmadan yaralanma olmadan abicim adalet yürümüyor burada.

Tanıdık vali millet vekilin varsa anca.

MHP ile bağlantısı var diye kadın katili sıfat kanseri o. çocuğunun birinin üstü kapandı ya mesela örnek vereyim hadi oradan.

Boş gezmeye korkucak insan artık.

İnsan güvenliği 0.

Çorlu'da duymamıştım daha önce ergene de olmayan şeylerdi bunlar.

Kürt türk ayrımı olarak anlamasın bu cümlemi kimse.

Olayı bana yapan elemanlarda kürttü.

Şivelerden belli.

Mahallenin aşağısında kürtler karşı tarafında samsunlular sinoplular.

Bizim tarafta göçmenler trakyalılar vs.

Herkes ayrı yerde otururdu şimdi dağıldılar heryere ortaya karışık kim ne belli değil.

KÜRT arkadaşım var insan olunca olunuyor.

Pisine denk gelince vay haline işte.

Doluştu her yerimiz hanzo kro çingene...

Kimse alınıp gücenmesin bu lafıma da...

2.5 sene Antalya Kaleiçinde oturuyordum okul nedeni ile.

Gece geç saatlerde yeri geldi muhabbet ettik tanımam etmem adamlarıda.

Yeri geldi geç saatler dışarı çıktık sokaklarda dolaştık içtik bilmem ne takıldık ettik.

Bir tanesi de ne yapıyon lan ne bakıyon lan falan demedi.

Pis yerleri var mı var da yerine göre gitmedin mi sıkıntı yok.

Oturan kişiler belli mahalle mahalle düzen var yani.

Burada kendi ayağıyla bela geliyor çekiyorsun.

Dediğin gibi GÖÇ...

Huzur kalmadı.

• 😂😂😂 havaalanındayim, herifin biri geldi aynen boyle bir hanımefendinin yanina ilişdi ablacım askerim param yok ucaga binicem vs ayagi yapiyor. Alanda da polis güvenlik vs var. İzliyorlar. Kadin cikardi 100 liraya yakin para verdi. Adam basti gitti. Gittikten sonra güvenlik gelmis ablacim o hep burda keske para vermeseydin diyor 🤦🏻‍♂️😂😂😂 bunları ben artik fikra niyetine anlatip gülüyorum. Polis arkadaslarim bile çoğu pis ise bulasmadiklarini kendileri söylüyor. Yani kimin gücü kime yeterse kardeşim... Herkes totosuna sahip ciksin devletten bise beklemeyin. Zira kendi milletinin yaninda olmayi birakali uzun zaman oldu... Ha bir kenarda ölürseniz kolluk güçleri gelebilir ve mahkemeniz o zaman gorulebilir. Aksi tiriviri...

• GlowZone kullanıcısına yanıt

Devletin durumunu çok iyi anlatmışsınız. Bu ülkede nehri geçene kadar ayıya dayı demekten başka çare kalmadı artık.

• Otogari arayip guvenligi polise sikayet etmekle tehdit et hocam, devlet isini yapmiyor ama oradaki guvenlikler ozel sektore girer.

• https://forum.donanimhaber.com/cezaevinden-yeni-ciktim-bu-basligi-seri-sukulayin--146280816

Aynisini yasadim

Asayis yok her yer böyle serefsiz yan kesici gaspci tinerci asalak dolu toplumun iyiligi icin imha etmek lazim bunlari asla duzelip adam olmazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden iş yerinde önder adlı bir mesai arkadaşım bana silah zoru ile gasp edildiğini anlatmıştı.

Gece gece adam yolunu kesip tehtid etmiş, cüzdanı alıp gitmiş. Hayatta bazen yolda karşımıza kimin çıkacağı hiç belli olmuyor.

Siz yine iyi böyle bir muameleye maruz kalmamışsınız, sinirinizi çok iyi anlayabiliyorum..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.