Şimdi Ara

TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38. (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.196
Cevap
22
Favori
100.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet yama çıktıktan 2 gün sonra güncelleme gelmesi büyük şanssızlık. Dediğiniz gibi 4-5 hafta da bir sorun olmaz uğraşıveririz. Cevap için teşkkürler.
  • Manuel kurdum yeni sürüme fakat i ler gözükmüyor ne yapmak gerek?
  • Arslan61 A kullanıcısına yanıt
    Oğuz bey Türkçe yamanın guncelemesinin yarın yapılacagını soyluyor.. Hiç ugrasmayın. Yarına kadar bu sekılde ıdare edın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Oğuz bey Türkçe yamanın guncelemesinin yarın yapılacagını soyluyor.. Hiç ugrasmayın. Yarına kadar bu sekılde ıdare edın

teşekkkür ederim birde bişey sorcam güncelleme gelince oyundan atıncan ben sorun bende sanıp oyunu slip tekrar yükledim elinizde yüzde 7 lik bir save dosyası varmı yada nerden bulabilirim?(oyun orjinal)
    yardımlar için teşekkür ederim şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arslan61

quote:

teşekkkür ederim birde bişey sorcam güncelleme gelince oyundan atıncan ben sorun bende sanıp oyunu slip tekrar yükledim elinizde yüzde 7 lik bir save dosyası varmı yada nerden bulabilirim?(oyun orjinal)

Bendekı save dosyayı %50 cıvarında. Yan gorevlerın bır cogunu yaptım. (50 mektup ve 50 ufo parcası toplama, 50 rampadan atlayıs, 50 tane kopru altından uçakla gecıs, 15 adet ucakla bınalardan yakın gecme vs.. ) sıze bu dosyayı atarsam oyun zevkınızı baltalamıs olurum Ayrıca oyunu sılsenız bıle save dosyalarının sılınmemesı lazım.

• yardım edin beyler. oyunu steamdan almıştım 4.8 gb lık yamayı kurdum oyuna girdim. hikaye modunu açtığımda çalışmayı durdurdu sorunu yaşıyorum :S
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arslan61

quote:

Bendekı save dosyayı %50 cıvarında. Yan gorevlerın bır cogunu yaptım. (50 mektup ve 50 ufo parcası toplama, 50 rampadan atlayıs, 50 tane kopru altından uçakla gecıs, 15 adet ucakla bınalardan yakın gecme vs.. ) sıze bu dosyayı atarsam oyun zevkınızı baltalamıs olurum Ayrıca oyunu sılsenız bıle save dosyalarının sılınmemesı lazım.

anlamadim bende ama silinmis resmen yedeklemeyide unutunca baya kotu oldu nerden bulabilirim varmi bilginiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• manuel olarak yükleme yapan arkadaşlar sorunsuz oynuyor mu ?
  • quote:

Öncelıkle uyumlu yama uzerınde calısılıyor..
    Gecıcı Turkce oynamak ıcın cozum:
    Yamanın Sürüm 393.2 Online 1.28 ındırın. (merak etmeyın 3mb bırsey) Rar dosyasını cıkartın. Dosyalardan sadece hıkaye ve onlıne modunu aktıf edecegız.
    Daha sonra http://openiv.com/ bu sıteden dosyayı ındırın (1mb az)
    Oyunun klasorune gıdın. Update klasorunun ıcındekı update.rdf dosyasını mods klasoru - update klasoru - ıcıne kopyalayın. (aynı dosya ıcınde var. Degıstırme ıslemıne evet dıyın.)
    Daha sonra manuel kurulum vıdeo vıdeodakı anlatımı takıp edın. Sadece (hıkaye ve onlıne modu) dıger dosyalara dokunmayın.

Dediğinizi aynen yapıyorum ama ''Hikaye ve Online'' içindeki gxt2 dosyalarını sürükleme yapıyorum videoda anlatıldığı gibi ama hiç tepki vermiyor.

• Arkadaşlar daha önce gtaturk'un yamayı kurmuştum ama kaldırdığım halde hala bazı noktalarda türkçe ifadeler oluyor şimdi technogame yamasını kurduğumda launcherdan oyuna giriyorum single ya da online bağlanırken son aşamada çalışmayı durdurdu hatası alıyorum yamayı kaldırınca oyuna giriyor ama yamayı aktif ettiğimde her türlü hata alıyorum oyunum orijinal şimdi bu Update.rpf dosyasını başkasından alsam en azından gtaturk'un yamasından kalan türkçe ibareler silinir mi saflık yapıp yedeklememiştim dosyayı update.rpf dosyasını birinden alabilme şansım var mı ?
  • Selamlar arkadaşlar...merak ettiğim bu oyunu biz ps3 te Türkçe Oynayamayacak mıyız...bende orijinal de var korsanı da...Bu açıkçası üzücü bir durum oldu bizim için...
  • Orijinal PS3'te oynayabilecek miyiz?Birisi bişey söylesin.

• Arkadaşlar Türkçe yama nedeniyle oyundan atma sorunu için yamaya herhangi bir güncelleme gelecek mi? Türkçe yamayı kaldırınca ancak oyuna girebildim.Yama açıkken hikaye modu yüklenme aşamasında oyun çalışmayı durduruyordu.

Bu sorunlar nedeniyle herhangi bi update çalışmanız var mı?
  • Ayın 11 i oldu, ne olacak gelmecek mi güncelleme yamaya
  • arkadaşlar herşeyi doğru yaptığıma eminim ama 393.2 Online 1.28 dosyasında ki hikaye ve online klasörü içindekileri OpenIV ile açtığımız yere atamıyorum. Sürükle diyorum hiç birşey olmuyor ? Encrypted yazılarının hiç birisi gitmiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 11 Temmuz 2015; 13:32:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

arkadaşlar herşeyi doğru yaptığıma eminim ama 393.2 Online 1.28 dosyasında ki hikaye ve online klasörü içindekileri OpenIV ile açtığımız yere atamıyorum. Sürükle diyorum hiç birşey olmuyor ? Encrypted yazılarının hiç birisi gitmiyor ?

Hocam indirdiğiniz rar ı bi yere çıkartın.Sonra sürükleyip atacağınız sayfanın üstünde ekle butonu var + şeklinde.Oaya basıp ekleyeceğiniz dosyaları seçin ekleyin.Ben de sürükleyerek atamıyordum bu şekilde attım hepsini.
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Proğramın adres çubuğuna benzer satırında edit mode diye bir sekme var dosyaları atmadan önce ona tıkla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MayDn

quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

arkadaşlar herşeyi doğru yaptığıma eminim ama 393.2 Online 1.28 dosyasında ki hikaye ve online klasörü içindekileri OpenIV ile açtığımız yere atamıyorum. Sürükle diyorum hiç birşey olmuyor ? Encrypted yazılarının hiç birisi gitmiyor ?

Hocam indirdiğiniz rar ı bi yere çıkartın.Sonra sürükleyip atacağınız sayfanın üstünde ekle butonu var + şeklinde.Oaya basıp ekleyeceğiniz dosyaları seçin ekleyin.Ben de sürükleyerek atamıyordum bu şekilde attım hepsini.

Cevaplar için teşekkürler. Şimdi oldu.
  • Rica ederim.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Ayın 11 i oldu, ne olacak gelmecek mi güncelleme yamaya

3 ay sonra test aşamasına geçerler bunun için bile..

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.