Şimdi Ara

TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38. (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
22
Favori
100.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 393.2 online 1.28 online dosyasıyla oyuna girebiliyoruz tekrar ama ara yüzlerdeki türkçe şeyler karışmış bazı şeylerle güncelleme ne zaman gelir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arslan61

393.2 online 1.28 online dosyasıyla oyuna girebiliyoruz tekrar ama ara yüzlerdeki türkçe şeyler karışmış bazı şeylerle güncelleme ne zaman gelir?

Iste tam olarak bunun icin calistik, dun geceye yetismedi bekleyenler kusura bakmasin, salladigimizi dusunmeyin, gunduz zaten calisan adamlariz yeni versiyon dosyalari kod hatalari duzeltilerek hazir edikdi. 5gblik guncel versiyon sabah facebook sayfamizdan paylasilacak arkadaslar. Aksilik olursa aksam paylasilir ama dosyalar hazir. Sabah goremezseniz bana kizmayin 5gb upload etmek bile bir olay bizim memlekette :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzgursel

quote:

393.2 online 1.28 online dosyasıyla oyuna girebiliyoruz tekrar ama ara yüzlerdeki türkçe şeyler karışmış bazı şeylerle güncelleme ne zaman gelir?

Iste tam olarak bunun icin calistik, dun geceye yetismedi bekleyenler kusura bakmasin, salladigimizi dusunmeyin, gunduz zaten calisan adamlariz yeni versiyon dosyalari kod hatalari duzeltilerek hazir edikdi. 5gblik guncel versiyon sabah facebook sayfamizdan paylasilacak arkadaslar. Aksilik olursa aksam paylasilir ama dosyalar hazir. Sabah goremezseniz bana kizmayin 5gb upload etmek bile bir olay bizim memlekette :)

tesekkurler oguz bey zaten salladiginizi dusunmuyoruz gereksiz elemanlara bakmayin bedavaya boyle bir yama bulmusuz emek verilmis saygi lutfen

su haliyle bile super bir yama guncel haliyle kusursuz olacagina inaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Googleden indirmeye kalkınca bağlantı hatası veriyor bu 4.5 gb dosya. torrente filan upload eden olmadı mı?
  • quote:

quote:

Rockstar'ın amacı ne ya. Yama yapanları h düşünmüyolar mı her güncelleme de metin dosyalarını değiştirip duruyorlar. Niye böyle birşey yapıyorlar ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• filojistoN kullanıcısına yanıt
    arkadaşım nasıl yapılacağını bana açıklar mısın

Technogamenin son yağtığı türkçe güncellemede değişen bir şey oldumu çeviri konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetressive -- 12 Temmuz 2015; 16:09:41 >
  • oguzgursel kullanıcısına yanıt
    Merhabalar... 393.2 online 1.28, Yani şuan ki en Güncel sürümü için 4.5 GB'lik manuel kurulum dosyasi ne zaman yayinlanacak acaba bi saat verebiliyomusunuz ? O şekilde daha temiz mis gibi oynuyoduk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffaattii07 -- 12 Temmuz 2015; 16:09:46 >
  • hocam ben 4,5 GB lık yama indirmiştim suan 4,65 GB lık yama var bu yamayı indiriyorum benim sorum şu bu yamayı indirdigim zaman orda yazan işlemleri uyguladıgımda direk oyuna girebilecekmiyim yoksa gene openIV programı ile mi ayar cekicez
  • yamayı ps3 için sonunda ayarladım

http://forum.donanimhaber.com/m_107954933/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

hocam ben 4,5 GB lık yama indirmiştim suan 4,65 GB lık yama var bu yamayı indiriyorum benim sorum şu bu yamayı indirdigim zaman orda yazan işlemleri uyguladıgımda direk oyuna girebilecekmiyim yoksa gene openIV programı ile mi ayar cekicez

yeni uyumlu yama yayınlandımı?yanyınlandıysa nerden bulabilirim?
  • ne değişik insansın neyin özgüveni yürek mi yedin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oğuz730

quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

hocam ben 4,5 GB lık yama indirmiştim suan 4,65 GB lık yama var bu yamayı indiriyorum benim sorum şu bu yamayı indirdigim zaman orda yazan işlemleri uyguladıgımda direk oyuna girebilecekmiyim yoksa gene openIV programı ile mi ayar cekicez

yeni uyumlu yama yayınlandımı?yanyınlandıysa nerden bulabilirim?

http://technogame.net/gta-v-turkce-yama/

• Şu anki versiyona uyumlu 4.65gblık yama klasörümüz yayınlandı, bir sonraki dlc gelene kadar sorunsuz oynanabilir. indirdikten sonra sıkıştırılmış dosya içindeki dosyaları oyunun olduğu klasöre atıyorsunuz o kadar.

“393.2 Online 1.28″ sürümünde yapılan değişiklikler:
    * Online icin Ill-Gotten Gains Bölüm 2 Guncellemesi Turkcelestirilmiştir.
    * Bazi bozulan menü kodları duzeltilmistir.
    * Hikaye modunda birkac ing kalan satir cevrilmistir.
    * Bazi arac model isimleri duzeltilmistir.

1. seçenek orijinal oyun sahipleri eğer dlc ve heist görevleri önemli değil diyorsanız, hikaye modunu ve GTA online'daki normal görevleri Türkçeleştiren 300 küsur mblık yama dosyası.
    2. seçenek yine orijinal oyun sahipleri için herşey dahil tam kapsamlı türkçe yama.
    3. seçenek ise eski versiyon oynayanlar için manuel kurulum.

NOT: ANA BAŞLIĞIN ALTINA EKLENEBİLİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzgursel -- 13 Temmuz 2015; 1:04:02 >

• quote:

Şu anki versiyona uyumlu 4.65gblık yama klasörümüz yayınlandı, bir sonraki dlc gelene kadar sorunsuz oynanabilir. indirdikten sonra sıkıştırılmış dosya içindeki dosyaları oyunun olduğu klasöre atıyorsunuz o kadar.

“393.2 Online 1.28″ sürümünde yapılan değişiklikler:
    * Online icin Ill-Gotten Gains Bölüm 2 Guncellemesi Turkcelestirilmiştir.
    * Bazi bozulan menü kodları duzeltilmistir.
    * Hikaye modunda birkac ing kalan satir cevrilmistir.
    * Bazi arac model isimleri duzeltilmistir.

1. seçenek orijinal oyun sahipleri eğer dlc ve heist görevleri önemli değil diyorsanız, hikaye modunu ve GTA online'daki normal görevleri Türkçeleştiren 300 küsur mblık yama dosyası.
    2. seçenek yine orijinal oyun sahipleri için herşey dahil tam kapsamlı türkçe yama.
    3. seçenek ise eski versiyon oynayanlar için manuel kurulum.

NOT: ANA BAŞLIĞIN ALTINA EKLENEBİLİR

Oğuz bey ana baslıga ekledım.

• oguzgursel kullanıcısına yanıt
    manuel olayı kötü olmuş,yine her şeyi baştan aktarmak gerekiyor galiba,mesela sadece son gelen güncelleme dosyalarının aktarımı olsaydı kolay şekilde yapılırdı,ILL-GOTTEN GAINS PART 2 dosyalarını sadece kurulum yapabilseydik iyi olurdu
    sanırım sistem buna izin vermiyor
  • İlk olarak teşekkür ederim emeğiniz için , bi sorum olucaktı.

Geçen yayınladığınız 4.5 GB'lık tam kapsamlı türkçe yama dosyasını yüklemiştim. Şimdi gelen DLC ile birlikte yeni yama yayınlanmış. Tekrar mı 4.5 GB indirmem lazım , yoksa sadece yeni gelen DLC kısmı için küçük bi dosya var mı ? Oyunum orjinal bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Simurg

İlk olarak teşekkür ederim emeğiniz için , bi sorum olucaktı.

Geçen yayınladığınız 4.5 GB'lık tam kapsamlı türkçe yama dosyasını yüklemiştim. Şimdi gelen DLC ile birlikte yeni yama yayınlanmış. Tekrar mı 4.5 GB indirmem lazım , yoksa sadece yeni gelen DLC kısmı için küçük bi dosya var mı ? Oyunum orjinal bu arada.

evet güncel yama için maalesef tamamını indirmeniz gerekiyor. burda üzerinde çalışılan sadece dlc dosyası olmadığı için tek tek yayınlamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornavidaİsmail

manuel olayı kötü olmuş,yine her şeyi baştan aktarmak gerekiyor galiba,mesela sadece son gelen güncelleme dosyalarının aktarımı olsaydı kolay şekilde yapılırdı,ILL-GOTTEN GAINS PART 2 dosyalarını sadece kurulum yapabilseydik iyi olurdu
    sanırım sistem buna izin vermiyor

güncelleme gelince sadece dlc dosyası eklenmiyor, dolayısıyla sadece alın bunu türkçeleştirdik kopyalayın diyemiyoruz. bazı dosyalar değişiyor, bazı kodlar bozuluyor, bunları düzelttik ve güncel dosyalarla oynanmaya hazır bir şekilde hazırladık.
  • @oguzgursel son yayınladığınız yamada biliyormusunuz bilmiyorum ama offline mod daki sitelerin bazıları hala ingilizce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ApoCaLYpSe_35

@oguzgursel son yayınladığınız yamada biliyormusunuz bilmiyorum ama offline mod daki sitelerin bazıları hala ingilizce.

evet çünkü onların metin dosyaları yok, resim tabanlı siteler. metin dosyası olan herşeyi çevirdik biz. onlineda da bazı mesajlar ve bazı komut dosyaları ingilizce kaldı, onlar da rockstar serverından geliyormuş, bunun dışında oyunda herşey türkçe
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.