Şimdi Ara

TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38. (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
22
Favori
100.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zippyshare falan yükleseniz mega da 4.65gb / 150kb indiriyor 10 saate yakın oluyor.
  • Oyunun 4.5 gblık türkçe yamasını indirdim iyi güzel de şimdi update çıktı ya 1 hafta önce ben nasıl Türkçe oynayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzgursel

quote:

Orijinalden alıntı: ApoCaLYpSe_35

@oguzgursel son yayınladığınız yamada biliyormusunuz bilmiyorum ama offline mod daki sitelerin bazıları hala ingilizce.

evet çünkü onların metin dosyaları yok, resim tabanlı siteler. metin dosyası olan herşeyi çevirdik biz. onlineda da bazı mesajlar ve bazı komut dosyaları ingilizce kaldı, onlar da rockstar serverından geliyormuş, bunun dışında oyunda herşey türkçe

Gezinirken denk geldi. Aklınızda bulunsun sonraki versiyonda güncellersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ApoCaLYpSe_35 -- 13 Temmuz 2015; 15:24:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

zippyshare falan yükleseniz mega da 4.65gb / 150kb indiriyor 10 saate yakın oluyor.

++1
  • oguzgursel kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler,arada 4.5gb indireceğiz demekki. :)
    akk olmasa sıkıntı değilde,akk olunca sıkıntı büyük :)
  • Çalıştırmak istediğimde " Corrupt game data" hatası alıyorum. Çözümünü bilen var mı?
  • quote:

quote:

@oguzgursel son yayınladığınız yamada biliyormusunuz bilmiyorum ama offline mod daki sitelerin bazıları hala ingilizce.

evet çünkü onların metin dosyaları yok, resim tabanlı siteler. metin dosyası olan herşeyi çevirdik biz. onlineda da bazı mesajlar ve bazı komut dosyaları ingilizce kaldı, onlar da rockstar serverından geliyormuş, bunun dışında oyunda herşey türkçe

oğuz abi GTA V TR Yama-Paket1 yani 300 mb olanı indirip oyun dizinine attım fakat hala ingilizce. Oyunum orjinal ve güncel ve program files x86 dosyasının içinde oluşturduğum gta5 klasörü içinde.

@oguzgursel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-01827C3F7 -- 13 Temmuz 2015; 21:35:17 >
  • Yamayı klasörün içine attım, oyunun açılışındaki yazılar Türkçe ama oyun çalışmaya devam ederken birden kilitleniyor ve ''Çalışmayı durdurdu'' hatası veriyor. Neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilion@

quote:

quote:

oğuz abi GTA V TR Yama-Paket1 yani 300 mb olanı indirip oyun dizinine attım fakat hala ingilizce. Oyunum orjinal ve güncel ve program files x86 dosyasının içinde oluşturduğum gta5 klasörü içinde.

@oguzgursel

gta5 klasörünü sen oluşturmuşsun gibi cümle kurmuşsun yanlışlık olmasın mesaj attım sana
  • quote:

quote:

quote:

Gezinirken denk geldi. Aklınızda bulunsun sonraki versiyonda güncellersiniz

Bunlar çeviride çevirmen arkadaşımızın ya çok zorlandığı ya da gözden kaçırdığı cümlelerdir. (muhtemelen rastgele olaylar kısmında veya kaldırımdaki karakter muhabbetlerinde geçiyordur, orayı pek test edememiştik)

SS kaydettim facebook grubunda da birkaç SS gönderdiler, topluyorum bir sonraki güncelleme olduğunda yama mükemmelleşecek inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Yamayı klasörün içine attım, oyunun açılışındaki yazılar Türkçe ama oyun çalışmaya devam ederken birden kilitleniyor ve ''Çalışmayı durdurdu'' hatası veriyor. Neden acaba?

oyun kopyaysa, eski sürümlerde güncel 393.2 olan yamamız çalışmaz, o yüzden hangi eski versiyonu oynarsan oyna, manuel yamayı indirip kurmalısın.

oyun orijinal ise versiyon doğru mu bir bak. ilk açılış ekranında sağ altta oyun versiyonu ve online versiyonu yazar.
  • Soruma birisi cevap verebilir mi? Oyunun 4.5 gb'ı mevcut ve o sürüm 1.27. 1.28 sürümüne güncellendi mi? Eğer güncellendiyse linkini atar mısınız? Vallahi çıldırıca artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: goksukara

Soruma birisi cevap verebilir mi? Oyunun 4.5 gb'ı mevcut ve o sürüm 1.27. 1.28 sürümüne güncellendi mi? Eğer güncellendiyse linkini atar mısınız? Vallahi çıldırıca artık

Ilk sayfadakı ana konuya bakarsanız cevabı ve lınkı yazılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 14 Temmuz 2015; 18:06:29 >
  • Arkadaşlar manuel yamayı kurmaya çalışırken dil dosyalarını tutup çekerek kopyalama yapamıyorum. Edit mode da da çalıştırdım fakat bir şey olmuyor yardımcı olablicek biri var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkatar

Arkadaşlar manuel yamayı kurmaya çalışırken dil dosyalarını tutup çekerek kopyalama yapamıyorum. Edit mode da da çalıştırdım fakat bir şey olmuyor yardımcı olablicek biri var mı ?

llk sayfa, ana konuda manuel yama yuklemesıyle ılgılı vıdeo lınkı var. Eger vıdeodakı anlatımla yaparsanız sorun olmayacaktır.
  • ploff kullanıcısına yanıt
    Bazı kişilerde de bendeki sorunun aynısı varmış fakat videoda onu söylemiyor yazılı açıklamayı okudum ve orada belirtmişler. Programdaki yeşil artı tuşuyla yapılıyormuş. Yine de cevabın için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

quote:

Soruma birisi cevap verebilir mi? Oyunun 4.5 gb'ı mevcut ve o sürüm 1.27. 1.28 sürümüne güncellendi mi? Eğer güncellendiyse linkini atar mısınız? Vallahi çıldırıca artık

Ben ilk çıktığında 4.45 gblık indirdim şimdi gidip 4.65 gb daha mı indireceğim? Adamlar cevap yazmaya üşeniyor vay anasını ya. İngilizce oynamak kaderimiz olmuş
  • quote:

quote:

quote:

Ben ilk çıktığında 4.45 gblık indirdim şimdi gidip 4.65 gb daha mı indireceğim? Adamlar cevap yazmaya üşeniyor vay anasını ya. İngilizce oynamak kaderimiz olmuş

Evet indireceksin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet indireceksin.

İndirmeyeceğim. Sağolun hocam
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.