Binbaşı
13 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 106 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar malum kurlar aldı başını gidiyor acil bir sistem çıkartmam gerekiyor.

Kullanım alanım: Tasarım, Autocad temelli bir kaç program ve Gaming

Sadece kasa toplamam gerekiyor mümkünse bugün sipariş geçeceğim.

Beklentilerim; Upgrade edilmeye açık bir sistem olmalı,

3000 serisi gibi kartlara ya da yeni nesil işlemcilere geçişte bir sıkıntı yaşamamalıyım yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar server bilgisayarımızda olan pdf dosyalarını servera bağlantı kurduğumuz diğer bilgisayarlardan asla açamıyoruz, ancak bilgisayara sürükleyip açabiliyoruz. Diğer hiçbir dosya türünde bu problem yok hepsini açabiliyoruz. Yardımcı olabilecek olan varsa çok makbule geçer.
Arkadaşlar şimdi token aldığımızda bunun balance değeri 20 euro mudur? bu tokenı 20 euro ile değiştirdiğimizde balance a eklediğimiz 20 euro üzerinden gametime alma şansımız oluyor mu kafamdaki soru işaretlerini giderebilecek var mı ?
Arkadaşlar vidyoda ki arda turanin nike ayakkabısını arıyorum hediye olarak bir yakınıma alacağım link atabilecek ya da model ismi verebilecek varsa çok mutlu olurum.

https://m.youtube.com/watch?v=kHjYYAjW3wc
Arkadaşım bu sene fizik tedavi bölümünden mezun oluyor.bitirme tezini verecek.bunun için oyun oynayan arkadaşların omurga ağrılarının olup olmadığı,oluyorsa bunun günde kaç saat oyun oynamaktan oluştuğunu öğrenmek için kısa 15-20 kısa soruluk bir anket var bu konuda yardımınızı bekliyorum dolduracak arkadaşların trollemeden gerçek bilgiler vermesi rica olunur yardımcı olacak her arkadaşın sadece 1 tane doldurması yeterli olur şimdiden hepinize teşekkür ediyoruz.

http://goo.gl/forms/tXmDsyL0Ql
arkadaşlar Kinguin'de bir paket gördüm gametime ve Wow Complete içeriyor.

Şimdi bu paketi aldığımda benim frozen account upgrade mi olur yoksa wow2 olarak hesap içinde ikinci oyun mu oluşur konu hakkında tahmin dışında fikri olan yardımcı olabilirse minnettar kalırım.ayrıca paket içeriğinde complete olmasından dolayı 90 level karakter upgrade olmama ihtimali yok değil mi? paketi merak edenler içinde buyrun link:
WOW COMPLETE + 30 day
160 liraya satılıktır ilgilenler steamden veya buradan ulaşabilir.
Arkadaşlar uzun yıllar bu oyunu oynadım özellikle cm serisi zamanında bu oyunu suyunu çıkarana kadar bütün yıl oynardım ama son yıllarda ki fm'ler de transfer problemi var misal daha dün Porto'yu alıp başladım(iyi bir gözlemci ağı iyi bir altyapı yaparım keyfime bakarım) dedim gözüme kestirdiğim wonderkidleri toplayayım.takımdan 4-5 çöpü yollayıp 35 milyon dolar transfer bütçesi yaratıp işe koyuldum.

keşke koyulmasaymışım istediğim hiç bir wonderkid yüz vermiyor ve bu oyuncular arjantin brezilya liglerinde hırvat liglerinde oynayan topçular gelmiyorlar.onu geçtim hele 1 milyon dolar değeri bir oyuncu için 20 milyon talep edilmesi gibi saçmalıklar takımı ikna ettim diyelim futbolcunun daha görüşmeye başlamadan resti çekmesi ya da başka takımın 3 m teklifini kabul edip bana ısrarla 15 m direten takımlar şu oyun artık fm ikibinonbeşte kendine gelsin istiyorum.bir sirkelensin istiyorum,yemişim maç moturunuda 3d grafiğini de (ki onu da yapamıyorlar net)şu sözleşme işini gerçekçi yapsınlar(takımında 300 bin dolar maaş alan adam benden 2.5 milyon dolar istemesin)1 milyon değerinde ki bir oyuncuyu takımın kilit oyuncusu değilse 3-4 verince versinler.sakatlık işini gerçek bir mekanizmaya bağlasınlar istiyorum.her yıl oynamak için heveslenip 5-6 sezonda kapattığım fm serisini değil 20-30 sezon devam ettiğim eski cm ruhunu geri istiyorum.eskiden sağlam antrenman programlarıyla oyunun akışını değiştirirdik tamamen altyapıya adam alır onları sağlam antrenman programları ve kiralayarak canavar haline getirirdik bence bu oyunda ki en zevkli olay buydu şimdi çıkan adı sanı belli olmayan regen yumurta bug futbolculardansa ilk 5 sezonda altyapıyla keyif alırdık.

Oyunda bu kadar konuşma dinamiği yoktu belki bu kadar ayrıntılı değildi ama zevk alırdım bütün lig ve oyuncuları gözlemler istatistiklerini incelerdim direk statlarına göre değil performanslarına göre oyuncu alırdım ama şimdi çok sevdiğim oyundan her yıl biraz biraz soğuyorum. transfer merkezine girip oyuncu aramaya tıkladığın an gelmeyecekler futbolcular seçeneğinin aktif olması zaten oyunu simden direk çıkartıyor.arkadaş belki bende 200 milyon euro var belki oyuncuya yıllık 20 milyon dolar vereceğim böyle aptal bir olay olabilir mi ya?!neyse beyler içimi döktüm yıllardır gelişeceğine gözümde çöken bir fm görüyorum ve korkuyorum.inşallah düzelir diyeceğim ama ne bileyim inancım tamamen sarsıldı artık.
MSI X58A-GD65 Military Class with Hi-c CAP

Intel® Core™ i7-950 Processor + Sunbeam Core Contact Freezer İşlemci soğutucu

10 GB RAM Triple Channel (OCZ GOLD Edition 2*2 GB RAM DDR3 + 2+4 GB DDR3 RAM)

SAPPHIRE 1GB 256BIT HD6850 DX11 EKRAN KARTI

THERMALTAKE ELEMENT T700 700W + XIGMATEK LEDLI FAN + 12cm fan

CORSAIR F40 40GB Force Series SSD Harddisk

SAMSUNG Spinpoint F3 HD502HJ/ST500DM005 500GB 7200 RPM 16MB Cache SATA 3.0Gb/s 3.5

PIONERR DVRS18LBK 22X DVD

öncelikle donanımdan anlayan bir birey değilim,

bu donanım önerildi bana mmorpg,rpg oyunlarını oynayan birisiyim elimde bide samsung 50hz tv/monitör var 22inc şimdi bu sistem ileri de upg edilmeye müsait bir sistem mi yani anakart olsun işlemci olsun bunlara dokunmayarak ileri de alacağım sağlam bir ekran kartıyla iyi bir pc diyebilir miyiz yada şuan için bu pc ile bf4 medium özellikler de yada titanfall high oynama şansım var mı aa takıntım falan yok yorumlarınız benim için önemli şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar çoğunuzun bildiği gibi artık oyun için raf daveti ülke farketmeksizin atabiliyoruz

raf sistemiyle birlikte kasabiliyoruz vs ama geçen hafta tecrübe ettiğim bir şeyi sizlerle de paylaşmak istiyorum,

tr hesaba sahip bir arkadaş bana raf isteği yolladı ve bu yolla oyuna başladık Benim hesap Uk gayet güzel 1 ay doldu ve 2 aylık pre paid aldım ama maalesef arkadaşa ne game time nede mount gelmedi,bunun nedeni sanırım hala tr hesaplara rafın kapalı olması ama oyun içinden raf davet attığımız için ülkemizi tanımlayamayıp raf ı 2 hesaba bağlıyor lakin pre paid işlemleri yapıldığında raf hediyeleri verileceğinde ''TR'' raftan yararlanabilecek ülkeler içinde olmadığı için herhangi bir hediyeyi alamıyoruz.
şuan 1 alt karakter daha kasacağımız için bu konu hakkında daha blizzard'a ticket atmadım alt karakteri kastıktan sonra ticket atmayı düşünüyorum ama bir çelişkim daha var ki eğer tickettan sonra blizzard oyun içinden ''RAF''ı tamamen tr hesaplara kapatırsa bunu bir açık olarak görürse sonuç olarak sizin de bu konu hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum sizce ne yapmalıyım?
Hakkında
Forum İmzası:
Steam ID: Galdorcarnesir
Psn ID: GaldorCarnesir
Xbox ID: MacroBakteri
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.347
İkinci El Bölümü Mesajları: 114
Konularının görüntülenme sayısı: 16.765 (Bu ay: 297)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 364 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.