Şimdi Ara

TCL C715 mi Samsung Q60T mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
11.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dolar kuru aldı başını gidiyor ve ikinci bir tv ihtiyacı doğrultusunda bu iki cihaz arasında kaldım. TCL konusunda yabancı kaynaklarda çok güzel yorumlar var ama rtings tv'de bir bilgi olmayınca kararsız kaldım.

Sizce hangisi ve neden?

• TCL birkac model kullandim ekranlari rezalet derecede kotuydu denemeden sakin almayin

bu paralari hakedecek bir marka degil samsung lg nin giris seviyelerinin bile yari fiyatina satiliyor yurtdisinda

• Bende tcl c715 i merak ediyorum qled tv olarak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serdaragorn S kullanıcısına yanıt

Dostum en çok satılan tvlerden birisi ben de 50q60t kullandım hiç memnun kalmadım indirime girsin bundan alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibarı ile n11de 600 lira kod var cabuk alin

• TCL c715 n11 indirimiyle aldım. Bugün geldi yarın servis gelip garantisini başlatacak. Loewe/Sharp servisi bakıyormuş. Konu başlığı acarak inceleme ve fotoğrafla yardımcı olmaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 14 Kasım 2020; 0:38:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-80835C5F6

Bu mesaj silindi.

Hocam q70r ile q70t incelemeleri birbirine karıştırılıyor. q70t önceki seri olan q70r'den birçok açıdan daha kötü diye hatırlıyorum.

• tornado34 kullanıcısına yanıt
    Adapazarı’nda Sony servisi bakıyor

• Hocam ben tekrar baktım ve birinde 70t'de Edge-Lit varken 70r'de Direct LED var. Ayrıca 70r Full Array Local Dimming yazılmış. Bu ciddi bir fark yaratır gibi geliyor bana. Kötülemek için yazmıyorum çünkü ben de arayıştayım.

• N11 kampanyası ile tcl 55c715 modelini aldım. İlk izlenimim 1080p ve üstü çözünürlükte görüntü mükemmel siyahlar iyi renkler canlı ve doğal. Ama normal SD yayınlar çok kötü çamur gibi

• tornado34 kullanıcısına yanıt

Bende bu TV yı yeni aldım . Önerdiğiniz ince ayar program vb şeyleri yazın lütfen

• berxx B kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı görüşteyim ama SD mi kaldi hocam hepsi HD ye döndü ve yakında ana akım medya 4K ya dönecek.. geleceğe yatırım yapmak lazım

• İnceleme ve video çektim yayınlayacağım yarına

• Hocam tarayıcıdan uygulama indirince desteklenmiyor diyor. Bilinmeyen uygulamalara izin vermek istiyorum ama sadece yüklü uygulama izinlerini gösteriyor. Telefondaki gibi genel değil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.