Şimdi Ara

tchibo.com.tr --> Espresso 1 alana 1 bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
4.658
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tchibo.com.tr , Espresso 1 alana 1 bedava kampanyası

Sepete iki ürün eklemek gerekiyor.

http://www.tchibo.com.tr/-c400013846.html

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

http://www.tchibo.com.tr/-c400013825.html bunlardada geçerlimi?

tchibo arada bu espressolarda kapmanyayı yapıyor ama cafissimo kapsüllerinde veya diğer kahvelerde geçerli değil
  • Bu kahvenin tadı veya granülleri Nescafe gibi mi?

Aynı tadı verir mi, süt ekleyince? Milano mu yoksa Sicilia mı?

https://www.tchibo.com.tr/Espresso-Milano-Vakum-250g-p400011148.html
  • skt yaknı olabilir. kapsüllrde olsaydı iyiymiş de espressoyla pek işimiz olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 2 Kasım 2012; 12:31:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

Bu kahvenin tadı veya granülleri Nescafe gibi mi?

Bunlar makineler için, bardağa atıp üzerine su dökerek içemezsiniz. Bir espresso makinesine ya da french presse ihtiyacınız var.

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

skt yaknı olabilir. kapsüllrde olsaydı iyiymiş de espressoyla pek işimiz olmuyor

Son kullanma tarihleri benim aldığım paketlerde 2013 Kasım, bu ürünlere pek talep olmadığı için dönem dönem stok eritme kampanyası yapıyorlar sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsunamic -- 2 Kasım 2012; 12:37:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 200gr gold 1+1 olaydı eyiydi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

Bu kahvenin tadı veya granülleri Nescafe gibi mi?

bunun için espresso makinesi gerekir sanırım
  • 2 taneden fazla alınmaz muhtemelen Ex son kullanma tarihi yakın ürünlerdir. 4,95 kargo parasıylada Tchibo mağzasından kampanyasız almakla arasında pek kazanç yok bu açıdan bakarsak. Cafe hizmeti veriyorsanız yada aşırı derecede kahve tuketiliyorsa avantajlı. Kar yapalım derken çöp kovasını zengınleştirmeyelim.
    Mail attım son kullanma tarihleri hakkında bilgi verebilir misiniz diye cevap beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phuth

2 taneden fazla alınmaz muhtemelen Ex son kullanma tarihi yakın ürünlerdir. 4,95 kargo parasıylada Tchibo mağzasından kampanyasız almakla arasında pek kazanç yok bu açıdan bakarsak. Cafe hizmeti veriyorsanız yada aşırı derecede kahve tuketiliyorsa avantajlı. Kar yapalım derken çöp kovasını zengınleştirmeyelim.
    Mail attım son kullanma tarihleri hakkında bilgi verebilir misiniz diye cevap beklemedeyim.

Az önce de belirttiğim üzere bizim aldığımız 16 paketin hepsi Kasım 2013 son kullanma tarihli, webden gelecekleri bilemiyorum tabii, biz mağazadan aldık...

• Normal cezvede Turk kahvesi gibi olmazmı acaba arkadaşlar?
    Birde çok acı bir tadı olduğu doğrumu, daha önce denememiş birine önerirmisiniz?
    Selamlar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mufit -- 12 Aralık 2012; 22:14:20 >
  • Arkadaşlar kahveler çekirdek kahve olduğu için espresso makinanız yada frenc press makinanız olsada kullanamazsınız.
    Kahve öğütücüye ihtiyacınız olur çekirdek alırsanız.
    Ben bu kahveyi sürekli kullanıyorum,
    Fiyat çok uygun ve ürün çok kaliteli,
    1 ay önceki kampanyadan aldığım ürünlerin son kullanma tarihleri yakındı,
    Tam hatırlamıyorum ama yinede 3-5 ay vardı son kullanma tarihine.
    Çok sık tüketmiyorsanız daha ufak ambalajları denemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: le50

Arkadaşlar kahveler çekirdek kahve olduğu için espresso makinanız yada frenc press makinanız olsada kullanamazsınız.
    Kahve öğütücüye ihtiyacınız olur çekirdek alırsanız.
    Ben bu kahveyi sürekli kullanıyorum,
    Fiyat çok uygun ve ürün çok kaliteli,
    1 ay önceki kampanyadan aldığım ürünlerin son kullanma tarihleri yakındı,
    Tam hatırlamıyorum ama yinede 3-5 ay vardı son kullanma tarihine.
    Çok sık tüketmiyorsanız daha ufak ambalajları denemenizi tavsiye ederim.

siz ticari maksatli mi kullaniyorsunuz?

• Ticari kullanmıyorum,
    İşyerinde arkadaşlarla kullanıyoruz,
    Tek başına içen biri için çok büyük bi paket.
    Bir espresso için 8 gram kullanıldığını düşünürsek 62 espresso çıkar bi paketten
    Günde 2 espresso içen biri için paketin bitmesi 1 ay sürer.
    Kahve paketi açıldıktan sonra 1 hafta içinde bitmezse bayatlayıp, aromasını ve özelliğini kaybeder bence.
    Yeni başlayanlar ve fazla tüketmeyenler fiyatı uygun diye alıp yarım kilo kahveyi ziyan etmesin,
    Az tüketenler ve öğütücüsü olmayanlar 250gr lık öğütülmüş olanları kullansa daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mufit

Normal cezvede Turk kahvesi gibi olmazmı acaba arkadaşlar?
    Birde çok acı bir tadı olduğu doğrumu, daha önce denememiş birine önerirmisiniz?
    Selamlar,

Ben bunun diğer bir modelini feine milde yi nescafe gibi denedim, ama içmek imkansızdı, bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: le50

Ticari kullanmıyorum,
    İşyerinde arkadaşlarla kullanıyoruz,
    Tek başına içen biri için çok büyük bi paket.
    Bir espresso için 8 gram kullanıldığını düşünürsek 62 espresso çıkar bi paketten
    Günde 2 espresso içen biri için paketin bitmesi 1 ay sürer.
    Kahve paketi açıldıktan sonra 1 hafta içinde bitmezse bayatlayıp, aromasını ve özelliğini kaybeder bence.
    Yeni başlayanlar ve fazla tüketmeyenler fiyatı uygun diye alıp yarım kilo kahveyi ziyan etmesin,
    Az tüketenler ve öğütücüsü olmayanlar 250gr lık öğütülmüş olanları kullansa daha iyi olur

Başlık gereksiz hortlamış ama arkadaş doğru söylemiş.
    Ben Tchibodan 5 liralık espresso çektiriyorum ilk anda kahvenin o mükemmel kokusu arabayı, apartmanı, evi sarıyor.
    5 liralık kahveyi 1-2 haftada bitirmeye çalışıyorum yoksa dediğiniz gibi aroması uçup gidiyor.
    Kahve ucuz bile olsa stoklanacak bişey değil.

• Bu makinenin 5 litrelik ürün hazneleri vardır. Buralara Kahve, Krema, Çay ve Çikolata (sahlep, meyve çayı...vb) doldurulur. Bu ürünleri alıp, belirlenen oranlarda karıştırarak ve kullanarak, köpüklü ve istenen kıvamda “Miiiisss” gibi aşağıdaki sıcak içecekleri sunar: (Üstelik bu ürünleri almak için bir yere bağlı değilsiniz, birçok alternatifle maliyetinizi düşürmek elinizde...)

· Cappuccino, (Sütlü Kahve)
    · Americano, (Uzun sade Kahve)
    · Espresso, (Sert kısa Kahve)
    · Mochachino, (Çikolatalı-Sütlü Kahve)
    · Çay
    · Sütlü Çikolata,
    · Çikolata,
    · Sıcak Su

Maliyetleri hesaplayalım:

Sade Kahve için maliyet: 1 kg sade kahve aldınız. 29 TL - Bir bardakta 2 gr. dolayısıyla bir paketten 500 fincan kahve çıkar.
    Fincan birim maliyeti 0.058 Kr

Sütlü Kahve için maliyet: 3 gr. krema ve 2 gr kahve kullanılır. 1 kg. krema 12.5 TL (333 fincan) – birim krema maliyeti 0.037, 1 kg. kahve 29 TL (500 fincan) – birim kahve maliyeti 0.058, bu ikisinin toplamı Süt ve Kahve, sütlü kahveyi oluşturur. Fincan birim maliyeti 0.095 Kr olur.

Mochachino için maliyet: 1.5 gr süt, 2 gr. kahve, 10 gr. çikolata ----0.0187 + 0.058 + 0.16 ----0.24 Kr.

Sıcak Çikolata için maliyet: 1 kg. sıcak çikolata 16 TL. – Bir bardakta 15 gr. kullanılır. (66 fincan) – birim sıcak çikolata fincan maliyeti 0.166 Kr olur.

Çay için maliyet: 1 kg. çay 35 Tl. – Bir bardakta 1.5 gr. kullanılır. (666 fincan) – birim çay fincan maliyeti 0.052 Kr. olur.

Bu yukardaki maliyetlere su da eklenirse – bardakta 0.03 Kr (direk şehir şebeke suyuna bağlanırsa 0.003) + Şeker de 0.006 Kr tutar. Bunları da yukardaki fiyatlara eklersek:

Maliyet: (bardak başına)

· Cappuccino, (Sütlü Kahve) ----0.133 ----13 Krş.
    · Americano, (Uzun sade Kahve) ----0.096 ----10 Krş.
    · Espresso, (Sert kısa Kahve) ----0.093 ----10 Krş.
    · Mochachino, (Çikolatalı-Sütlü Kahve) ----0.278 ----28 Krş.
    · Çay ---- 0.09 ----10 Krş.
    · Sütlü Çikolata, ---- 0.18 ----18 Krş.
    · Çikolata, ---- 0.204 ---- 20 Krş.
    · Sıcak Su

Ürünlerin size maliyeti 10 kuruş ile 28 kuruş arasında değişmekte……!....

Makine verdiği her bardağı sayar ve saklar. Yani siz kaç bardak tüketildiğini takip edebilirsiniz. İsterseniz elemanlarınıza kart vererek, istediğiniz rakamda ücretsiz alım yapabilmelerini sağlayabilirsiniz....
    Tüm bu detayları görüşmek üzere sizi fabrikamıza davet ediyoruz.

DIŞARDA 1 TL'YE SATILAN KAHVEYİ, 10 KURUŞA MAL EDECEK, İKRAM VE ÇAY DERDİNİZİ KÖKTEN ÇÖZECEKSİNİZ!..

ÜSTELİK 12 AY TAKSİTLE ALMA İMKANI İLE.....

Izmir Atatürk Organize Sanayi Bolgesi – Industrial Zone
    M. Kemal Ataturk Blv. 23-25 Cigli 35620 Izmir -Turkiye
    Telefon: +90(232)376 7300
    Fax: +90(232)376 7030
    E-posta : elektral@elektral.com.tr ; elektramar@elektramar.com.tr
    Web :www.elektral.com ;www.elektral.com.tr;www.elektramar.com.tr;www.satisotomatlari.com;

• quote:

Orijinalden alıntı: elektral

reklamlar için teşekkürler.

Son kullanıcıya bile otomat satma hırsınız beni çok etkiledi :-)... eminim Donald Trump bu mesajınızı okusa bayağı etkilenir :-))

0,10 kuruşuşa espresso içelim diye 2000 tl verip ( tahmini en ucuz fiyat olarak ) sonra çamur içmek pek de akıllıca olmasa gerek.

ben herşeyi yaparım diyen ne ustadan ne de makineden hayır geldiğini görmedim.

bunların en babalarını üreten firmalarım bile böyle otomatik herşeyi yapan makineleri tek başına espresso yapan bir alet kadar becerikli olmuyor.

kimsenin onları yatırım yapacak 8-10 bin tl si olmadığına göre.. onlar konu dışı.

ben düzgün kahve , çay vs ... herşeyi yaparım diyen bir aletin, düzgün birşey yaptığına tanık olmadım.

• yıl 2012 olmuş hala kimyasal kahve tadı veren kimyasal toz olan

granül kahve : tabiri caizse nescafe tarzı kahve kullananlar var. nasıl bir kafadır bir anlayamıyorum 20 yaşında uyandım bu işe o günden beri en kötü filtre kahve içerim.

hele şu otomattakiler, kremayı basıyor birde cappucino yazıyor basıyon,

neyin kafasındasın otomatçı arkadaşım, cappucuno için gerçek espresso shot gerekir gerçek espresso shota granül kahve koyuyorsun ???????

nerde 15 bar basınçta 20ml shot için 30 sn de akan basınçlı su ? nerde tamperleme işlemi,..

sizin gibiler yüzünden nescafenin en çok kar ettiği ülkeyiz. kimyasal su için size müstehak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 13 Aralık 2012; 11:49:28 >
  • Espresso 1 alana 1 bedava konusunda otomat satmaya çalışan parlak zekada arkadaşlar gördüm.
    Hiç de üşenmemiş hesap kitap yapmış.

Bütün ürünleri 10 kuruş-20 kuruşa yapıyor da sıcak su kısmı niye boş ? Sıcak suyu firma sağlıyor sanırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.