Şimdi Ara

Tchibo Cafissimo CLASSIC 199,95 TL İndirimlerle 100 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
11
Favori
18.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Terminator28

arkdaşlar avantajiximi kullanan olursa komisyonlar ödenince banka hesabına gönderirim. malum 25tl limit var. isteyen olursa pm ile gelsin, yaklaşık 10tl hiç yoktan iyidir

Tchibo'nun onayı 2 ayı geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

arkdaşlar avantajiximi kullanan olursa komisyonlar ödenince banka hesabına gönderirim. malum 25tl limit var. isteyen olursa pm ile gelsin, yaklaşık 10tl hiç yoktan iyidir

Tchibo'nun onayı 2 ayı geçiyor

biz mezaecılar için sorun değil
  • Arkadaşlar bu nescafenin mycafe makinasından daha iyi sonuç veriyor değil mi? Bende nescafenin makinası var ve pek memnun değilim, kıvamı olsun soğuk olması olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuce86

Arkadaşlar bu nescafenin mycafe makinasından daha iyi sonuç veriyor değil mi? Bende nescafenin makinası var ve pek memnun değilim, kıvamı olsun soğuk olması olsun..

Hocam tahmin ettiğim granül kahveli modelse bence tam bir çöp. Bu makinada gerçek kahve içersiniz hiç değilse granül çöp değil.
  • Sipariş verdim Para çekildiği halde ürün sipariş takibinde görünmüyor. neden olabilir?

• Ben 140`dan aşağı düşüremiyorum. Düşürebilen varsa 120 kağıt canlı çalışır

• quote:

Orijinalden alıntı: Den57

Sipariş verdim Para çekildiği halde ürün sipariş takibinde görünmüyor. neden olabilir?

mail geldi mi sipariş ile ilgili. gelmesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: serghat

Ben 140`dan aşağı düşüremiyorum. Düşürebilen varsa 120 kağıt canlı çalışır

avantajix ile 9,76tl daha düşüyor
  • Bende aldim kirmizi rengini.Akbank 10 lira cip para aninda geldi.Ne zamandan beri bu makineye bakiyordum.Acaba starbuckstaki white chocolate mochayi bununla yapabilir miyiz

• Hocam linkten siteye girilmiyo

• Ödemede hata verdi ancak para çekilmiş. Geri iade konusunda birbirimize yardımcı olsak iyi olacak.
    Bekleyelim bakalım, mail attım, dönüş yapıldığında buraya yazarım.
  • iş bankası an itibariyle hata verdi, ancak karttan çekilen herhangi bir şey yok. sipariş oluşturabilen oldu mu?
  • Sitede guncelleme varmış o sırada. Siparişler isleme girmemiş. Ücretler iade edilecekmis. Saçmaliga bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstadlar bu chip para , hangi kampanya?

• Link çalışmıyor galiba sayfa bulunamadı hatası aliyorum.
    Yardımcı olursanız sevinirim

• Beyler siteden siparis vermeyin. Guncelleme olduğu için siparisleriniz onaylanmiyor. Banka provizyona düşürüp iade ediyor parayi.

• Sorunsuz satin alabilenler haber edebilir mi?

• Nuvo ile alınca %25 iade olur değil mi? İlk kez kullanacağım nuvo yu o yüzden soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escaper

Bende Delonghi var ama doldurulabilen metal kapsül olsaydı ofisim için de alırdım bundan. Ben yeşil çekirdek aldım mısır patlatma makinesinde kendim kavurup kendim öğütüp taze taze içiyorum on numara oluyor. Bunda kapsüllere bağımlı kalıyoruz malesef. Gerçi yalnız yaşıyorsanız ve aradabir kahve içiyorsanız uygun olabilir alabilirsiniz. Keşke biri bunun metal kapsülünü yapabilse, bulabilse. O kadar zor birşey olmaması lazım.

Hocam delonghi ec 200 aldim bende ikinci el yalniz sut kopurtme isini bir turlu beceremedim.benim icin de sutlu kahve onemliydi.

• Olur

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.