Şimdi Ara

Tchibo Cafissimo CLASSIC 199,95 TL İndirimlerle 100 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
11
Favori
18.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lvntcvk11

Üstadlar bu chip para , hangi kampanya?

arkadaşlar var mı yardımcı olabilecek, axess'in sayfasına baktım bulamadım=?
  • wurtz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • Bende siparişi geçtim karttan çekmesinerağmen siparişlerde gözükmüyor umarım uğraşmadan ya iadeleri yada ürünleri gönderirler .
  • iki defa denedim. biri dün gece diğeri bu sabah ikisi de provizyonda kaldı parafly ile.

müşteri hizmetleri güncelleme yapıyoruz arada deneyin para provizyonda kalır sonra düşer karttan çekilmez dedi.

kapıda ödemeyi seçiyorum yine olmuyor. indirim süresi bitince site düzelecek herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lvntcvk11 L kullanıcısına yanıt
    https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/2336/axessle-haftasonu-alisverisine-50-tl-chip-para
    Kampanya bu 100tl üzeri alışveriş yaparsan 10 tl chip para geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramses-59 -- 28 Haziran 2015; 10:34:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

iki defa denedim. biri dün gece diğeri bu sabah ikisi de provizyonda kaldı parafly ile.

müşteri hizmetleri güncelleme yapıyoruz arada deneyin para provizyonda kalır sonra düşer karttan çekilmez dedi.

kapıda ödemeyi seçiyorum yine olmuyor. indirim süresi bitince site düzelecek herhalde.

aynen öyle olacak galiba:(
  • Sabah tekrar denedim paypal ile fakat değişen birşey yok :)
    Hata verdi. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

quote:

Orijinalden alıntı: Escaper

Bende Delonghi var ama doldurulabilen metal kapsül olsaydı ofisim için de alırdım bundan. Ben yeşil çekirdek aldım mısır patlatma makinesinde kendim kavurup kendim öğütüp taze taze içiyorum on numara oluyor. Bunda kapsüllere bağımlı kalıyoruz malesef. Gerçi yalnız yaşıyorsanız ve aradabir kahve içiyorsanız uygun olabilir alabilirsiniz. Keşke biri bunun metal kapsülünü yapabilse, bulabilse. O kadar zor birşey olmaması lazım.

Hocam delonghi ec 200 aldim bende ikinci el yalniz sut kopurtme isini bir turlu beceremedim.benim icin de sutlu kahve onemliydi.

Imzamdaki konuya sorabilirsin. Burada çözümler var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspilicueta24

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Biz 170'e aldık diye seviliyorduj

Nasıl memnun musunuz?

Şut kopurtmeyi cozebilirsem daha iyi olucak onun dışinda memnunum.

04:20

https://www.youtube.com/watch?v=8KiwlG51l-Q

• Compact modelını tavsıye eden yok mu? 100 tl altına mal edilibilir. Sut kopurtme yok. Baska farkı var mı?

• sitede sorun var siparis vermeyin. bnm kartimdan tutar dustu ancak siparis olusmadi tchibo musteri temsilcisi tutarin banka tarafindan kredi kartina iade edilecegi soylendi.

• bgn sistemsel bir sorun varmis bircok kullanici ayni sorundan tchiboyu aramis musteri temsilcisi boyle diyor

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeş inceleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramses-59

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/2336/axessle-haftasonu-alisverisine-50-tl-chip-para
    Kampanya bu 100tl üzeri alışveriş yaparsan 10 tl chip para geliyor.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Biz 170'e aldık diye seviliyorduj

Nasıl memnun musunuz?

Şut kopurtmeyi cozebilirsem daha iyi olucak onun dışinda memnunum.

04:20

https://www.youtube.com/watch?v=8KiwlG51l-Q

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Compact modelını tavsıye eden yok mu? 100 tl altına mal edilibilir. Sut kopurtme yok. Baska farkı var mı?

Compact sadece süt ısıtma köpürtmesiz hali. bir süt köpürtücü ile cezvede sütünüzü ısıtıp köpürtebilirsiniz.

• quote:

quote:

Compact modelını tavsıye eden yok mu? 100 tl altına mal edilibilir. Sut kopurtme yok. Baska farkı var mı?

Compact sadece süt ısıtma köpürtmesiz hali. bir süt köpürtücü ile cezvede sütünüzü ısıtıp köpürtebilirsiniz.

Hocam sizce hangsi alınır? Fark 15 tl sadece. Ama kopurtmeyı beceremedım dıyen çok var. El kopurtucusu aliexoresten 6 liraya alınıyor ve pratık de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam sizce hangsi alınır? Fark 15 tl sadece. Ama kopurtmeyı beceremedım dıyen çok var. El kopurtucusu aliexoresten 6 liraya alınıyor ve pratık de

Bence 15 lirayı verin makineye dahil olan bir süt köpürtücü alın

• Haber veren arkadaşa sonsuz teşekkürler. Sıcak fırsatları bu yüzden seviyorum.

Ben sorunsuz sipariş verdim. Mailime indirim gelmedi. Eski üyeyim ve sisteme girip makineyi sepete atınca (hatta sepete ne atarsam atayım) %30 indirim uyguladı.
    1 Cafissimo CLASSIC Hot Red
    1 Cafissimo Collection Kapsül Set
    1 Espresso Elegant Aroma
    1 10 TL'lik Shell Yakıt Hediyesi

Toplamda 149 TL ödedim.

10 TL Shell indirimi yanında Avantajixten girerek 10 TL ve axess 10 TL puanı ile de 30 lira indirim sağlamış oldum.

Uzun süredir eşime bir kahve makinası hediye etmek istiyordum. Üçü bir arada sevdiği için Nescafe mycafe düşünüyordum ancak fiyatı 250 liradan düşmüyordu. Bu cihazın yaptığı kahveleri de sever umarım.

Son olarak white chocolate mocha bu cihazla nasıl yapılır? Ayrıntılı tarif verebilecek olan var mı

• thorondor06 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne zaman verdiniz siparişi ...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.