Şimdi Ara

Tchibo Cafissimo CLASSIC 199,95 TL İndirimlerle 100 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
11
Favori
18.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    20 dk önce direkt axess kart bilgilerini girerek verdim.
  • Arkadaslar bu %30 luk indirim link i tek kullanımlık mı acaba? İlk sayfadaki indirimle almaya calıştığımda bir hata oluştu uyarısı alıyorum , temsilciyle görüştüğümde indirim mailini kendilerine iletmemi istediler , 30% indirimi kullanmanın başka yolu var mıdır acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu alet ile süt köpürtmek çok kolay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sitedeki satın alma problemi giderildi mi acaba?
  • Kullanmayacak olan varsa ben de alabilirim

• YilmazHosting kullanıcısına yanıt
    Ben de iletişim halindeyim mh ile aynen. Satın alabilen arkadaşlar olmuş o yüzden şaşırdım. Beklemedeyiz o zaman :)
  • gönderilen linkler tek kullanımlık mı acaba deneyen oldumu ? aynı link ile 2 nci bir alışveriş yapabiliniyormu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tireliim

gönderilen linkler tek kullanımlık mı acaba deneyen oldumu ? aynı link ile 2 nci bir alışveriş yapabiliniyormu acaba ?

Link değil hesap baz alınıyor yani farklı hesapla yapılabilir.
  • ben de dün akşam 2 ayrı hesaptan 2 alıveriş yaptım herhangi bir sorun yaşamadım.ödemeyi axess ile yaptım bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

%25http://www.tchibo.com.tr/?wsac=Y17Y3L1&wbdc=NNUt8cOhDW

onceden uye olmadıgımdan yuzde 30 gelmedi, ancak bu verdiginiz linkle yuzde 25 i direk yaptı teşekkurler

• Kapida odeme yapayim dedim ancak hata olustu diyor :\

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    Evet hocam tahmin ettiğiniz granüllü kahve modeli. Onu elden çıkarıp bunu almaya değer sanırım..
  • Güzel kampanya,bizde vardı ben beğenmiştim.
  • Kredi kartıyla ödemeyi denedim hata oluştu. Müşteri temsilcisini aradım sıkıntı olduğunu söyledi. Uzun zamandır alışveriş yapmayan eski müşterilere yönelik bi kampanyaymış bu. Ben hemen üye olmuştum ve sepette indirim olmuştu ama hata oluştu uyarısı veriyor. Demek faydalanamayacagız kampanyadan:(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Kredi kartıyla ödemeyi denedim hata oluştu. Müşteri temsilcisini aradım sıkıntı olduğunu söyledi. Uzun zamandır alışveriş yapmayan eski müşterilere yönelik bi kampanyaymış bu. Ben hemen üye olmuştum ve sepette indirim olmuştu ama hata oluştu uyarısı veriyor. Demek faydalanamayacagız kampanyadan:(

Faydalanabilirsiniz sadece sorunun çözülmesini bekleyin.
  • ındırım cekını hesaptan sılmısler boyle iş olurmu ya
  • Sanırım nuvo iadesiyle 85 civarına geliyor 139tl %25 iade 105 lira 10 yakıt 10 avantajix 85 e gelir. Mükemmel fiyat almamak için zor tutuyorum kendimi

• quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

Sanırım nuvo iadesiyle 85 civarına geliyor 139tl %25 iade 105 lira 10 yakıt 10 avantajix 85 e gelir. Mükemmel fiyat almamak için zor tutuyorum kendimi

Hocam bu nuvo ve avantajix olayı nedir nasıl yaparız olaki bu sistem düzelir ise?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet 170 tl ye düşünce birbirini çiğniyordu almak için
    iyi ki acele etmemişim, bir cafissimo almanın zamanı geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

Sanırım nuvo iadesiyle 85 civarına geliyor 139tl %25 iade 105 lira 10 yakıt 10 avantajix 85 e gelir. Mükemmel fiyat almamak için zor tutuyorum kendimi

Hocam bu nuvo ve avantajix olayı nedir nasıl yaparız olaki bu sistem düzelir ise?

Tchibo sitesinde banka kartı geçmiyor diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.