Şimdi Ara

TCDD tren similatörü (164. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.299
Cevap
2
Favori
466.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tcdd trenleri hastasıyımdır.bu oyunu nerden indiriyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsmw_team

tcdd trenleri hastasıyımdır.bu oyunu nerden indiriyoruz?

www.trenlerindunyasi.com sitesinden Şafak Aktaş ile iletişime geçip oyunu temin edebilirsiniz
  • Bittiğini kim dedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan Gürel

Şafak abi ben Aslancana Vol 4.0 alacağım bende dedim sonra oda Şafak abi artık Vol4.0 satmıyor dedi bana yani TRS ye model yapmaya başladı artık fln dedi bende alacaktım

Senin için VOL4.0 ve TCDD Modelleri Güneş'e kar yağması demektir!... İnsanda biraz utanma olur!!! Arkasından küfür ettiğin ben ve ekibimden nasıl olur olur da model istersin??? Anladık yaşın küçük, çocuksun bize çok bilmiş diyorsun ısrarla Balıkesir'de katener var diyorsun, babam baş makinist diyorsun ama bize bilmişler kafalarından sallıyorlar dediğin halde kendin bizi rampada bıraktın; bilmişlikte aldın başını gittin!!!

Sen bu kafayla bizden daha çook model beklersin çookkk...

Bu arada Balıkesir'de sakın ama sakın karşıma çıkma! Onu da belirteyim... "Mertcan ve Kağan ..." gerisini sen çok iyi hatırlıyorsun değil mi? İşte bu nedenle sakın ola karşıma çıkıpta başımı belaya sokmamanı tavsiye ederim.

• duz yolda gıtmekten ne zevk alıyonuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathulazam

duz yolda gıtmekten ne zevk alıyonuz

Senin her konuya gereksiz mesaj yazdığından zevk aldığın gibi biz de düz yolda gitmekten zevk alıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcan0403 -- 29 Haziran 2011; 0:16:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan Doğan

quote:

Senin her konuya gereksiz mesaj yazdığın gibi biz de düz yolda gitmekten zevk alıyoruz

her konuya gereksiz mesaj atıyosam eğer zevk alıyosunuz olmadığıda ortada zaman kaybı
  • quote:

quote:

quote:

Şafak abi ben Aslancana Vol 4.0 alacağım bende dedim sonra oda Şafak abi artık Vol4.0 satmıyor dedi bana yani TRS ye model yapmaya başladı artık fln dedi bende alacaktım

Senin için VOL4.0 ve TCDD Modelleri Güneş'e kar yağması demektir!... İnsanda biraz utanma olur!!! Arkasından küfür ettiğin ben ve ekibimden nasıl olur olur da model istersin??? Anladık yaşın küçük, çocuksun bize çok bilmiş diyorsun ısrarla Balıkesir'de katener var diyorsun, babam baş makinist diyorsun ama bize bilmişler kafalarından sallıyorlar dediğin halde kendin bizi rampada bıraktın; bilmişlikte aldın başını gittin!!!

Sen bu kafayla bizden daha çook model beklersin çookkk...

Bu arada Balıkesir'de sakın ama sakın karşıma çıkma! Onu da belirteyim... "Mertcan ve Kağan ..." gerisini sen çok iyi hatırlıyorsun değil mi? İşte bu nedenle sakın ola karşıma çıkıpta başımı belaya sokmamanı tavsiye ederim.

Mertcan sen hala daha o konuya takılıp kaldıysan benim sana söyleyecek lafım yok evet mümkünse Balıkesirde karşılaşmayalım.Tamam artık ben size çok bilmişler lafını geri aldım dün kağanlada konuştum herşeyden dolayı özür diledim bu konu burada kapanmıştır

Ben senden yaşça büyüğüm ve dolayısıyla kendinden büyüklere abi demen gerekir! Tabii sende saygı olmayınca... Senin konu kapandı demenle konu kapanmaz aslanım Sen Zeus musun da senin söylemenle konu kapanıyor? Senin gibi gereksizce sallayan kişilerle işim olmaz!!!

• quote:

quote:

quote:

Senin her konuya gereksiz mesaj yazdığın gibi biz de düz yolda gitmekten zevk alıyoruz

her konuya gereksiz mesaj atıyosam eğer zevk alıyosunuz olmadığıda ortada zaman kaybı

Maalesef durum ortada Türkçe=0
    Diyecek birşey bulamıyorum

• arkadaşlar işin içinden cıkamadım.ben de bu paketi satın almak istiyorum trenlerindunyası.com sitesine girdim ,oradan oyuna nasıl ulaşırım a baktım istanbul proses elek. diyo ama bi çok yerde de proses de artık yok şafak bey kargo ile gönderiyo diyolar...trenlerindunyası sitesine üyelik kabulü hemen olmadığından oradan da soramadım siz yardım eder misin. istanbuldan bu oyun nasıl temin edilir teşekkürler
  • yok mu arkadaşlar şu oyunu bulmama yardımcı olacak birisi lütfen? proses elk. aradım satmıyormus.Şafak beyede ulaşamadım lütfen yardım edin teşekkürler
  • Ben de aynı durumdayım. Proses'e e-mail gönderdim bilgilendirmeleri için. Karşılığı gelmedi. Sonra Proses'e telefon ettim ilgileniyoruz biraz bekleyin dediler. Bir ay geçti cevap gelmeyince yine telefon ettim. Artık TCDD yamasının satışlarını kendilerinin yapmadıklarını Şafak Aktaş Bey'e ulaşmam gerektiğini söylediler. İnternetten Şafak Bey'in bir e-mail adresini buldum ve durumu kendisine yazdım. Ama yine iletişim kuramadım. Bugün yine kendisine bir e-mail daha gönderdim. Arkadaşlar benim demiryoluna ve oyunlarına karşı bir ilgim var. Ama bir türlü kendime ne oyununu ne de TCDD yamasını elde edebildim. Sizlerin yardımını ve önerilerini bekliyorum.
    Şafak Bey'in yaptığı çalışmalar gerçekten mükemmelin çok ama çok ötesinde. Kendisine şimdiye kadar ulaşamadım ama buradan da yine başarılar diliyorum.
  • fasak olayı çözdüm nihayet sana da pm attım bakarsın
  • Arkadaşlar Vol4 cd ve diğer çalışmalardan edinmek için Tarık arkadaşımızla görüştüm yardımcı olacağını söyledi.
    mail atarak bilgi alabilirsiniz...

tarikkara2004@yahoo.com
  • Merhabalar

Attila Bey bana ulaştı. Bu sıralar çok sık maillerime bakamıyorum, lütfen kusura bakmayın. Daha önceki mesajlarda mail adreslerim var ama tekrar belirteyim: aktas.safak@gmail.com veya Safak_Aktas@hotmail.com adreslerimden bana ulaşabilirsiniz. Esenlikler dilerim.
  • Furkan bana karşı neler dediğini forum da görsün isterim :

Hakaret denemez tam yani ama senden özür dilemek istiyorum bak şunu sana söyleyeyim Balıkesirde Katener hattı yok herhalde o yük trenleride yolcu trenlerinin geçtiği hattan geçiyor olabilir çünkü geçenlerde o hattan geçerken gördüm ve şunu farkettim İzmirden Ankaraya giden yük trenleri balıkesirden geçiyor yani sen haklıydın Balıkesirde Katener hattı yok ama muhtemelen yolcu trenlerinin geçtiği hattan geçiyor abi bak söylediklerim hakaret değil sadece siz kendi aranızda resim v.s koyuyorsunuzda bir grup o resim hakkında şöyle böyle konuşuyorsunuz ya işte bende öyle resimler atıp birileriyle sadece o resim hakkında sohbet etmek istiyordum .

2. mesaj ise:

Abi seninle o katener hattı yüzünden tartıştığım için çok özür dilerim ben şu andada İzmirdeyim yani balıkesire 15-16 Temmuz gibi gideceğim İzmirden nereden resim çekmeliyim sence nerede DE24000 vey DE18000 gibi anahat lokoları vardır?

Dikkatini çekerim, seninle eşit yaştayız ve bana abi diyorsun. Hatta "Seni bir gün görmek isterim." dediğimdeki cevabını aynen yapıştırıyorum:"dövmezsin demi beni?"

Hatta benden DE 24154 makinanın camlarını Vol4,0'daki DE 24023'ün camları gibi saydam yapmamı istemiştin de ben de sana "O model bende bulunmasın, o modeli almayayım sağol." dedim.Sen de daha sonra bu makinayı Vol4,0 makinası yaptın! Facebook'ta var resimlerin hala.. Daha öncesinde kendi yaptığım modeller deyip MSTS oyunu için Şafak Abi'nin yaptığı modelleri gösterdiğinde seni bir güzel korkutmuştum! Hatta sanırsam Mertcan da korkutmuş seni. Facebook'ta "Abi özür dilerim." demeler, burada sen kimsin tavırları.. Bu arada ekipten zaten kork 400 üyeli bir ekibiz biz elbette benim gibi orada olanlar da vardır. Ayrıca Mertcan'dan da kork :) Ne olur ne olmaz... Bu arada sana Vol4,0 satılamayacağını Aslancan demedi! Sen Aslancan'a satmıyormuş dedin o da "Bilmem." dedi. Bana da aynısı dedin ben de olabilir yeni oyuna geçildiği için diyerek seni geçiştirdim. Hatırlatırım Furkan, "Tamam sus artık çıkacağım." dediğimde bana "yav kızma hmn" dedin. Bak aynen koydum. Eğer inanmak istemiyorsan resim de koyarım. Ama çok rezil olursun. Yine de insaflı davranıyorum bak.Hatta ve hatta yine Facebook'ta mesajlaşırken dediğini yazayım:"off yaa mertcenla benimde aram bi düzelse" Ben de sana:"Valla Mertcan Bandırma'da oturuyor. Hani ara düzeltmeyi geçtim pek fazla Balıkesir Gar gibi yerlerde takılma.. Bence tabii." dedim. Sen:"ama bir katener hattı tartışmasıda bu kadar uzatılmazki canım" dedin. Bence daha fazla uzatma.. Sen bana "abi" diyorsun ya; bu da sana "abi" tavsiyesi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapstar_kagan_96 -- 9 Temmuz 2011; 18:47:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Karadeniz Otoyolu

Hiç kimseyi tanımıyorum
    Hiç kimsenin forumunada üye değilim
    Zaten Rize'de de hiç demiryolu yok

Bu TCDD trenlerinin olduğu oyundan banada gönderebilirmisiniz? Yada nereden alabilirim?
    Fotoğraflarda çok gerçekçi görünüyor.

şöyle bir oynasaydık bizde nasıl görseydik nasıl indiririz bu oyunu ?
    demosu falan var mıdır ?
  • konuyu açan arkadaş ne oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

konuyu açan arkadaş ne oldu?

sizlere ömür :)
  •  TCDD tren similatörü

TCDD tren similatörü

Bunlardan da var mı bu oyunda

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.