Şimdi Ara

TCDD tren similatörü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.299
Cevap
2
Favori
466.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TCDD ait türk trenlerinin tüm vagonları lokomotivleri microsoft train similatöre uygun yamaları mevcut arkadaşlar isteyen olursa tarikkara2004@yahoo.com adresinle haberleşelim
    saygılarımla

• güven ayrı bişey zannetmiyorum ki bi yamuk olsun ama madem ki böle bir çalışma var ortada bi kaç ss atıp bizi bilgilendirmelisin çünkü bende çook eskiden kalma arşivimde zaten mevcut o trenler bitek tr için route sıkıntısı var bi ara bi grup 25ytl'den satıyodu hatta..
  • arkadaşlar inanın alınmam ortalıgın ne oldugunu biliyorum arkadaşın sitesinde sorun olmasaydı birde site ismi vermeye yetkimiz olsaydı verirdim siteyi ordanda temin edebilirdiniz benim amacım sadece TCDD sevenlerin bir arada buluşması buluşuyoruzda türk tren maketleri diye bir grubumuz trenler diye yine ayrı bir grubumuz var diger arkadaşımda dogru 25 ytl satıl bende aldım cok memnun kaldım şu sıralar test amaclı olsun şafak bey grubdaki arkadaşların zevkine sunuyor dosyaları.
  • arkadaşın 2 mesaj yazması akıl karı olmamasının ve güvenilir olmamasının ne alakası var acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 5 Temmuz 2006; 18:31:09 >
  • zaten sitede baslık acmak için belli bi msj sayısını şart kosmak cok mantıklı olur böylece hem fake kullanıcılar dan kurtuluruz hemde topic kirliliği yasanmaz
  • arkadaşlarım böyle şeyler oluyo zaten last heö haklı hem haksız bir kaç mesajla başlamıyozmu hepimiz bende yeniyim yeni yeni öğreniyorum bazı şeyleri allah bizi kötülerin şerrinden korusun..forum yazan arkadaşım sende bişey söylemişsin ama lastın dediği gibi açıklamasız kalmışsın beni ekleyin felan adam bi iki resim koyardı ya merak ettik...
  • bende mevcut merak edenler için kurup bi ara ss atarım olayı büyütmeye gerek yok arkadaş sadece biraz ön yargılı o kadar o da onun yapısı
  • arkadaşlar haklısınız resim koyacagım ama nasıl resim koyuluyor onu anlatırsanız sevinirm arkadaşlar tartışmaya gerek yok herkes haklı eger nasıl resim koyacagım hakkında bilgi verilerse hemen resim eklerim cünkü resim eklemeye baya baktım bulamadım nasıl ekliyecegimi
  • www.imageshack.us e resimleri upload et sonra sana verilen linki buraya yapıştı
  •  TCDD tren similatörü
  •  TCDD tren similatörü

TCDD tren similatörü

TCDD tren similatörü

TCDD tren similatörü

arkadaşlar resimleri ekledim umarım begenirsiniz aynı resmi iki üç kez koyduysam kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HERCAİ01 -- 27 Temmuz 2006; 3:38:40 >

• http://img155.imageshack.us/img155/6272/adsz6wh.pnghttp://img155.imageshack.us/img155/6272/adsz6wh.png

arkadaşlar resmimlerin linkini ekledim biraz karıştı ama umarım anlaşılır ayrıca DAYWALKER arkadaşada tşk ederim digerlerinide böyle eklememiz mümkün müü yardımlarınızda dolayı cok tşk ederim arkadaşlar
    saygılarımla

• kardeş selam..izmir'densen bu eklenti için görüşebilirmiyiz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: last_janissary

quote:

arkadaşın 2 mesaj yazması akıl karı olmamasının ve güvenilir olmamasının ne alakası var acaba

bence benim mesajımı 5 kere daha oku ancak beynine girer anla öyle bir mesaj yaz bence , 2 mesaj yazması akıl karı değil die bişey demedm , tmm o normal 1 yama olabilir ama bunu ispatlaması lasım resm filan koyarak gidip 400-500 msj sayısa ulaşmş biri yapsa bu kadar ters tepki wermezdm ama üyeliğini yeni açmış biri hemen bişey weriosa kızan kızsın şüphelenirim ama biri çıkıp yok bunda trojan filan derse no problem sende böyle önüne gelene babanın oğluymş gibi güvenrsen çok kazık yersn , yamayı weren arkadaşta neyin nolduğunu bildiğini yazmş onunda kızacağını sanmıyorum bu sadece bir önlem ...

birde türkçe yazmayı bilsen.

• quote:

Orjinalden alıntı: falcondeu

arkadaşlar bende internetten microsoft train simulator ü buldum
    ama yükleyemedim
    rar dosylarını açtım aşağıdaki resimlerdeki gibi görüntü ortaya çıktı
    ilk cd yi daemon tool ile sanal diske yükledim
    ilk cd yüzde 27 ye kadar yükledi 2.cd yi istedi ama devam edemedim
    resimler aşağıda lütfen yardım
     TCDD tren similatörü

TCDD tren similatörü

resimleri kendim yükledim ama sayfada gösteremedim...
    yardımlarınızı bekliyorum....

resimleri [simage]..................[/simage] değilde

[simage].................[/simage] arasına yaz olur.

• http://www.turkishtrains3d.com arkadaşlar umarım site yöneticileri kızmaz bu siteden baka bilirsiniz arkadaşlarr microsof tren similatör programını yükleyen arkadaşım elindeki cd orjinalmii kopyamı ona göre cvp vereyim...
  • şimdi internetden indirdigin için dosya eksik olabilir cünkü kopya cd bile yüklüyorsun 2 cd gelince kopya oldugunu anlıyor geri siliyordu oyunu ben o yüzden orjinalini aldım resimlere baktım ama birşey cıkaramadım
  • verdiğin siteyede baktım türk trenleri eklentisiyle birlikte oyunu oynama isteğim bir kaç kat daha arttı.sitedeki arkadaşlar oyunu ve eklentileri 30 liraya satıyorlar ama bana biraz pahalı geldi.Gerçi oyun fiyatları yüksek ama yinede alamam.
    o kadarda indirdim ama öylesine bi köşede yatıyo.(ah ah..)
    herşey için sağol @hercai01

quote:

Orjinalden alıntı: HERCAİ01

şimdi internetden indirdigin için dosya eksik olabilir cünkü kopya cd bile yüklüyorsun 2 cd gelince kopya oldugunu anlıyor geri siliyordu oyunu ben o yüzden orjinalini aldım resimlere baktım ama birşey cıkaramadım

• MSTS Turkish Add-ons Vol 3.0'ın fiyatı, 30 YTL'dir. Bu ücrete, tüm modeller ve Turkish Trains 3D Team web server üyeliği de dahildir. Sipariş etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen e-mail atınız...

sitede bu şekilde yer alıyor bende orjinal cd kopyasını almak için bir program buldum dün cd kopyasını aldım bugun test edecegim eger kopya başarılı olursa isteyenlere kopya gönderebilirim modelleri görün internetden indireceginiz begeneceginizi umuyorum ben vol 3 aldım cok güzel tavsiye ederim bütün arkadaşlara eger gerçekden tren similatörü sevenlerdenseniz bence vol 3 kacırmayın derim vol 3 hem ilerde cıkması beklenen bir kac similatör oyununada uyumlu saygılarımla
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.