Şimdi Ara

TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR (191. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.223
Cevap
276
Favori
813.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yapma hocam o saatte bakkal bile acılmaamıstır :) sen 12 den sonra git aslında sedection daha caabuk doluyo ama tiger saat 2-3 ten sonra coşar her iki mekanda full + full ceker 4 mevsim
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

yapma hocam o saatte bakkal bile acılmaamıstır :) sen 12 den sonra git aslında sedection daha caabuk doluyo ama tiger saat 2-3 ten sonra coşar her iki mekanda full + full ceker 4 mevsim

quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

Senimi kircam ben o yAziyi oyle yerlere yazcamki :) yani a4 kagidina :) zaten forumdan bi arkadasla gitcez derim ona haberim yokmus gibi cek ganka

@teacher hocam hoşgeldin sen ne zaman geldin haberimiz olmadı
    hani hocam senimi kırıcam dedin ama kırıldık vallahi a4 forum donanımhaber...?
    bu arada yazmıssın hocam forumdan bir arkadas demişsin hangi arkadaş bu söylermisin?bir rehber tarzı birşeyler hazırlıyorum..onada bir kaç sorum olabilir..desteginiz lazım neticede..
    hadi bekliyorum haberin yokmuş gibi çek panpa...
    bu arada bu phuket tatili nasıl geçti nerelere gittin neler yaptın? banglaroad girişindeki... büyük farklılıgı farkettinmi? gözüne muhakkak çarpmıştır..nerelerde yemek yedin..? önceki gidişin ile şimdiki gidişin arasındaki farklar neler di hocam..? seduction tat verdimi biliyorsun sen genelde oraya gidiyormuşssun?patong sahilinde sezlonglar kalkmış diyorlar.. bir kaç resımdede gördüm .. bu treeking olayına ne kadar verdin hangi sirketle katıldın..? kaç saatine mal oldu?
    hep ben mi cevap vericem şimdi sıra sende...
    bu arada ispanya barcelona vs gidicekmissin 24 agustosda phuketten sonra keser mi seni sence?

not:tiger gece 2 ile 3 arası boşalmaya başlar gelen gider kalan sağlar bizimdir.... o bakımdan
    içkinin etkisi ile misafirler 3 den sonra gevşer eğlence çıkmaz...güzel sohbet edilmez...
     TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR

• tiger grup tiger disco ocak ayında çekilmiş orta kalitede bir video.. ocak ayında ortam fena.. doluluk %90 lar dıyebılırım...
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    İyiyim hocam teşekkürler. Doğrudur ama gecen sene gittiğimde her zaman kalabalıktı o yüzden bende dedim heralde bu sezonda böyle,zaten bugün bangkok'a geçtik.bu arada patongda fazla avrupalı turist göremedim geneli japon ve araplardı.bir de dikkatimi çeken bir şey oldu bu japonya etrafı denizlerle çevrili değilmi bunların hiçbiri yüzmeyi bilmiyor galiba hepsinde can yeleği var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutdorf

İyiyim hocam teşekkürler. Doğrudur ama gecen sene gittiğimde her zaman kalabalıktı o yüzden bende dedim heralde bu sezonda böyle,zaten bugün bangkok'a geçtik.bu arada patongda fazla avrupalı turist göremedim geneli japon ve araplardı.bir de dikkatimi çeken bir şey oldu bu japonya etrafı denizlerle çevrili değilmi bunların hiçbiri yüzmeyi bilmiyor galiba hepsinde can yeleği var

japonlar dimi özellıkle bende dıkkat ettım.. hepsı can yeleklı.. dalmayada cok meraklılar dalıs sporuna.. ertafı denızle cevrılı ama adamlar tedbirli yani.. sanırım herhalde... bılmedıklerı yerde yuzmeye cekındıklerınden can yeleklerı var.. ocak ayında sezon zamanı cok avrupalı var hocam herhalde turlar dusuk fıyatlı dıye .. bu zamanda terchi ediliyor.. tatiliniz nasıl geciyor..
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Valla tatil güzel geçiyor singapur,kuala lumpur,phi phi derken en son durak bangkok'a geldik 3 gün buradayız malum bayanların alışveriş mevzusu .sezonu olmasına ragmen henüz yağmur görmedim sayılır sadece dün bir iki dakika çiseledi o kadar havada baya sıcak.geçen geldiğimde gitmemiştim ayyahutya diye bir yer varmış oraya da gittikmi tamamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutdorf -- 13 Ağustos 2014; 11:45:25 >
  • Arkadaşlar tayland'a gitmek istiyorum ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen

• mesutdorf M kullanıcısına yanıt
    konu bangkok ve alisveris ise istikamet chatuchak market :)

• yakup38 kullanıcısına yanıt
    pasaport cikar,
    ucak bileti al,
    tayland da nereye ne icin gidecegini kararlastir,
    otelini sec, booking.com dan rezervasyonunu yaptir,
    cantani hazirla,
    Allah yolunu açık etsin :))

• Kardeşim orda sevgili yaptım onu görmeye gidiyorum bana ne kadara patlar tahminen

• quote:

Orijinalden alıntı: yakup38

Kardeşim orda sevgili yaptım onu görmeye gidiyorum bana ne kadara patlar tahminen

Umdugundan cok daha fazlasina patlayabilir. Biraz ozel sorular gibi olacak ama cevaplarsan daha net yardimci olabilirim. Ne kadar suredir gorusuyorsunuz? Bayan hangi sehirde yasiyor? Ailesiylemi kaliyor?

Bunlari soruyorum cunku Tayland'da turist erkek dendiginde bazi kiz ve ailelerin gozunde yuruyen cuzdan canlaniyor.
  • quote:

Kardeşim orda sevgili yaptım onu görmeye gidiyorum bana ne kadara patlar tahminen

Kız pattaya da yaşıyor ise emin ol senin gibi yüzlerce sevgilisi vardır internet üzerinden tanıştıkları erkekleri genelde hep gel gel diye çağırırlar orda bir güzel sömürürler giderkende bir gözyaşı döküp döndüğünde sürekli senden para isterler ... Bence kızın yaşadığı bölgeyi sor ama sorarken nerde yaşıyosun diye sorma farklı bir şekilde sor? Kesinlikle ve kesinlikle para gönderme Eğer yaşadığı bölge pattaya ise görüşmeyi kesebilirsin Git pattayaya eğlencene bak orda bir dünya sevgilin olur zaten
  • Kızın ailesi yok Bangkok da kalıyor epeydir konuşuyorum bugüne kadar öyle bir olay olmadı

• erenn. E kullanıcısına yanıt
    Kardeşim Pattaya ona ilk sorduğumda orayı sevmiyorum demişti öyle birine benzemiyor tabi tedbir önemli teşekkürler

• erenn. E kullanıcısına yanıt
    Burda yaşıyor Pattaya 9 saat sürüyor
     TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR

• uzaktandan sanal ortamda sevgili mi olunur hiç bana çok ilginç enteresan ve ters gelio
  • Kardesim bende anlamadım ya sürekli canlı konuşunca insan birden sevmeye baslıyor tutuluyor çok kız arkadaşım oldu ama bu kız seni sahipleniyor beni farklı hissetirdidi garip bir duygu ya uzaktan sevmek helede tanımadığın bir ülkenin kızını :D bakalım artık hayırlısı
  • quote:

Kardesim bende anlamadım ya sürekli canlı konuşunca insan birden sevmeye baslıyor tutuluyor çok kız arkadaşım oldu ama bu kız seni sahipleniyor beni farklı hissetirdidi garip bir duygu ya uzaktan sevmek helede tanımadığın bir ülkenin kızını :D bakalım artık hayırlısı

arkadaşım merhabalar öncelikle..
    kısa süreçli bir depresif durumlardasın sanırım bir yandan ıicinde enerji var kuş olup uçmak istiyorsun onun yanına.. ama inan bak herşey öyle degil..
    @WhattaHell nickli degerli forum üyesi aslında işi kısaca özetlemiş..
    o duyguları muhakkak yasamak cok guzeldır emın ol ilk baslardab ende yaşadım kısa süreli bunalımlar atlattım git geller yaşadım surdakı bir co karkadas allah razı olsun bana kendıen gel ne yapıyorsun orası tatil tatil tatilinde kalsın dedı.. sagolsun ısımlerını vermıyım burdan onlardan izin almadım neticede.. yani emın ol tayland büyülü bir dünya.. insanları yerleri mekanları birkez içine girdimi tayland... emın ol kopamazsın..ben inanırmısın bu tayland ugruna bir kız arkadasımla gelecegımle ılgılı bır takım kararlar vererek ondan uzaklastım sırf tayland ıcın oyle bır dunya.. işte..
    gelelım oradaki arkadaslıklarına..
    insanlar haliyle bizim gibi degiller.. sıcak kanlılar.. bir gülümseme belirtisi göster yüz kasları gevser.. gülerler.. ama gülmeden gülmeye fark var. .. emın ol herkese iyi niyetli gülümsemez tıp kı bizim ülkemizde oldugu gibi.. nasıl yolda yürüyen yabancı bir insana temkınlı davranıyorsak lutfen sende ordakı arkadasın o sekılde yaklas.. zaten zaman herseyin ilacıdır.. zaman zaman acılar yasıycaksın.. mesafeler uzak git geller yasıycaksın bir yerde calısıyorsun ondan cagrı gelıcek.. wclere kacıcaksın anı kacıslar olucak.. ah ah... sonra sahıplenıceksın kıskanclıklar baslıycak.. face e gırmıs bak ama bana yazmamıs... vs... gibi kendı kendıne kuruntular yasıycaksın dıyceksın serkan nerden bu kadar bılıyorsun emın ol bircogumuun basına gelıyor.. bak sana soyle dıyım biraz özele giricek anlatmayı pek sevmem.. bu konuları ama. ..
    bir kız arkadası mvardı tatılın son 5 gununu ounla gecırdık 24 saat dusun.. hersey ıyı guzel ben bu ınsana kapıldım abi.. dusun deneyımlı oldugum halde.. cunku eskı eşimden bile bana farklı yaklastı.. içimin dibi yani.. öyle düşün.. aşık olduk.... hersey iyi güzel sımdı ben tatılde paraları yedım bıtırdım kızın gelmesını ıstıyorum.. nasıl yapıcaz calıs serkan kaynak yarat.. kız gelırım dedı.. ama nededi bana 10000 baht verıceksın o nededım ucakbıletımı vs. yok dedı ucak bıletını sen alıcan benım param yok cunku calısmak zorundayım aılem ıssız yaslı aılem var vs.. buraları gecıyrum taylanddan 395040 tane kızarkadasım olmussa 29393449 tanesı böyle dıyor.. belkıde turıstık yerlerındeyım.. ama sımdı dıyceksınız serkan sen neden tayland ıcın boyle dıyorsun yok arkadas cumlemın sonuna gelın... sımdı ıyı bır ınsan evleadı ıle ıletısı mhalındeyım kız bangkok da elektronık devre kartları bolumunde sorumlu evınden ısıne ısınden evıne gıdıyor. sade hayatı var... sanımr taylandın digerbir yüzü.. kız cok cekıngen.. zaman ne gösterir bilemem.. ama surum bundan ibaret artık eskısı gibi medyum gibi konusmuyorum ıyı olcuak vs.. anı yaşa.. diyorum..
    o yüzden sen sen ol sadedete gelıyım
    sevgi uzaktan olmaz yasamakla olur aynı yerde yasamakla... konusmakla... iletisimle klavye ile olmuyor hocam.. cok ıstıyorsun git gör ..dene ama burda baska seylerde yazmak ıstemıyorum.. ama istersende yazarım aslında durum vahim senin. derim.. kapılma ... dinle beni. .insan yasasın dıyor ama ben acı cektım sen acı cekme senı tanımasamda suraya yazmıssın...
    bak
    WhattaHell arkadas işi iyi bilenlerden.. orada yasıyor tecrube sahibi halkı hakkında cok ıyı ınsanları var.. ama bazı kesım tarafından bizler.. yürüyen atm yiz untma... kızı cagırıcan ulkene... kız para ıstıycek veremıycen.. ozxaman ben gıdıyorum dıycek.. ah ah .. zor işler.. iyi düşün sıkılırsan yaz derdini paylasalım.. ani kararlar verme hayatını degıstırme....
    saygılar...
    not:işin başka boyutları var buraya yazarsam sinirlerin yada hayallerin kaldırmayabilir.. cok istersen sana telefon numaramı verıyım ara yada sen ver pm den ben arıyım sana biraz anlatıyım.. ınan yanı kımsenın acı cekmesını vs ıstemem... insalık neticede sonucta..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 13 Ağustos 2014; 22:24:07 >
  • quote:

Kardesim bende anlamadım ya sürekli canlı konuşunca insan birden sevmeye baslıyor tutuluyor çok kız arkadaşım oldu ama bu kız seni sahipleniyor beni farklı hissetirdidi garip bir duygu ya uzaktan sevmek helede tanımadığın bir ülkenin kızını :D bakalım artık hayırlısı

Hocam sen gel yol yakınken vaz geç bu sevdadan kız dünyanın öbür ucunda
  • Teşekkür ederim arkadaşlar bu konuyu biraz daha derine indirmeye calıscağım bana zor geliyor :D zaten dilini öğrenmeye calısıyorum felan epey zorlandım .
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.