Şimdi Ara

Tavuk Kanat Migros ve Kasaplarda 7-9 tl sözde ucuzluk marketlerinde 14-15 tl , Uyanık ol Mangalcı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
8.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smichov

tüm markalar Migros'ta 8,95

Tavuk Kanat Migros ve Kasaplarda 7-9 tl sözde ucuzluk marketlerinde 14-15 tl , Uyanık ol Mangalcı

Tavuk Kanat Migros ve Kasaplarda 7-9 tl sözde ucuzluk marketlerinde 14-15 tl , Uyanık ol Mangalcı

Şenpiliç sitesinde görünmüyor şu an. Beypiliç de 11.95

• Ankara aktepe gureller markette gedik kanat 6.50tl :-) yazın 15 16tl olmadan simdiden almak lazim. :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav takmışsınız kanada gayet uygun işte diğerlerine göre halk gidiyor kampanya mı baksın işi gücü bırakıp alıyor geliyor alan razı veren razı. Migrosla karfurun ucuz malları bimden daha kaliteli değil zaten bu gidişle batıracaklar ne var ne yok yılda %35 büyümüş a101 :)

• Migros bilgili ilgili kasiyerleri calisanlari yeter a101 den bi urun almis annem babam taksit imkani vardi kasiyer taksit yapmayi bilmiyor.

• keskinoglu markası mimlidir. Bakanlığın hile yapan listelerinde birkaç defa gördüğümden beri mümkün mertebe bu markanın hiçbir ürününü almıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: evrenevre123

Yav takmışsınız kanada gayet uygun işte diğerlerine göre halk gidiyor kampanya mı baksın işi gücü bırakıp alıyor geliyor alan razı veren razı. Migrosla karfurun ucuz malları bimden daha kaliteli değil zaten bu gidişle batıracaklar ne var ne yok yılda %35 büyümüş a101 :)

Hocam Migros'ta kanatta gittiğinde fiyat bu ve bütün markalar dahil.Hakmar'daki fiyatta 9,25 tl.
    Kanat bir örnek , daha epey örnek var.Uyanık olmamız lazım %50 daha pahalı ucuzluk marketi mi olur.
    Gedik,Keskinoğlu,Şenpiliç,Cp bu arada Bim'de söylediğin büyüme yok hatalısın , Şok şu an Bim'den hızlı büyüyor oransal olarak hatta ben Ülker'e bu kadar yüklenilmesini birazda Şok'un bu büyümesinden rahatsızlık olarak gördüm.

• Bende A101 den ne zaman tencere tava gibi bir şey alsam ya defolu ya sapı oynuyor ya başka bir saçmalık. İade ederken de bir sürü tane tavır. Öyle ucuz falan da değil 30 liralık ürünlerden bahsediyorum.
  • En iyisi makro herşey var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavuk Kanat Migros ve Kasaplarda 7-9 tl sözde ucuzluk marketlerinde 14-15 tl , Uyanık ol Mangalcı

• Şunu da eklemeden geçmeyelim migros iyi geçirir, düne kadar 21 den kipadan aldığım peynir, kipa migrosa satılınca 25,50 tl oldu

• Migros tan ürün alırken daha önceden iyice bakmak lazım yoksa pahalı. Ben kendi açımdan bime girip temel tüketim ürünlerini alıp çıkıyorum aynı ürünleri fiyata bakmadan migrostan alsam en az yüzde 20 fazla ödemiş olurum. Aradaki temel fark bim de fiyat standartı daha iyi.

• Bu tavuk kanat örneğinde görüldüğü gibi Şok,Bim,A101 gibi firmalar kendi aralarında temel ürünlerde fiyatları sabitleyip arada başka ürünleri de o algı ile satıyorlar.

Dikkatli ve bozulmayan ürünlerde kampanya zamanı alışveriş yapıldığında Migros Kalite ve fiyat olarak daha iyi.
    Mesela Kampanya da alınan Selpak havlular var evde nerede ise birim fiyat bu ucuzluk marketi adını taşıyan marketlerle aynı ama kullanım süresi çok daha uzun.

En basitinden gördüğüne inanda iyi bir ürün olduğunda mesela geçenlerde Çaykur Tiryaki çay 9 tl idi (23 lira yerine)
    Temel ürünlerden 60 tl'lik bir paket yaptığınızda ve bu çayı aldığınızda ucuzluk marketi denilen marketlerden 14 lira daha az para ödüyorsunuz.

Migrosta ki fiyat 69 tl
    Şok,A101 ve Bim fiyatı ise 83 tl
    olacak buna Migros'un money vb eklerini daha yok saydık.

Sizce hangisi ucuz ?
    Birde kanat aldık mı demeyin keyfime.
    Bu marketlerin hiç biri babamızın oğlu değil biz bize uygun geleni tercih edeceğiz.
    Bu forumdan bir arkadaşın dediği gibi Bim,Şok,A101'den alışveriş yapacak kadar zengin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgora -- 9 Aralık 2017; 21:4:4 >

• Sözlükte ne çok migros çalışanı sempatizanı var. Makro dan sonra en pahalı market. Kampanya hariç hiç bir şey alınmaz. Bim şok öyle mi A101 kendi markaları zayıf ama bu marketler olmasa asgari ücretli aç kalır. Al temel ihtiyaçlarını çık bakma bile. Migros sayfasını oku gir gez marketi pahalı ötesi.

Kampanya ürünlerini alın başka ufacık bir ürün bile asla almayın.

• Vay be adamlar çaktırmadan bizi kazıklıyormuş.
  • gıda ürünlerinde heryerde enflasyon var..
    a101 bim de kaşar-peynir gibi ürünleri zamlamış..a10'in ahir kaşarı kilosu yakın vakte kadar 13 lira civarıydı sımdı 17 yada 18di galiba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydin.c

Ucuzcu görünen en kazık market başta ŞOK'tur

Onu sırasıyla Bim ve A101 takip ediyor..

Migros ve CarrefourSA son zamanlarda daha da avantajlı oldu

Alkol satışını durduğundan beri uğramıyorum

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Sigara çok faydalı olduğundan murat ülker efendi uygun görmüş
  • Et alırken migrostan şaşmayın arkadaşlar. Pahalıdır ucuzdur bilemem. Adamlar kendileri besleyip kendileri kesip yine kendileri satıyorlar. Doğal olarak malın ayağından tutta beynine kadar değerlendiriyorlar hiç bir yeri çöpe gitmiyor.

Not : baba mesleği kasap.

• Konuyu görünce aklıma geldi, şoktan tavuk ciğeri aldım geçenlerde 7.5 TL / KG idi. Sonra Carrefour'da Banvit'in tavuk ciğerini gördüm, 3.75 / KG gibi % 50 daha ucuz bir fiyatı vardı. Sizce sebebi marketlerin oyunu mudur yoksa farklı bir nedeni var mıdır?
  • Migrosun kasap koftesi enfes..bimden aldigimiz emin kofteden 2lt yag cikiyor en basit orneginden..

Gel gor ki migros her yerde yok..

Bazi yerlerde File diye marketler var..ordaki urunler bimdekilerin aynisi sadece isimleri degisik markalari yani ve bimden daha pahali..tek fark file marketlerde çeşit var migros vari bir tasarimi var

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.