Şimdi Ara

Tavan Vantilatörü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
266
Cevap
10
Favori
139.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vantilatör çok güzel tavsiye ederim, benim hoşuma gitti, ses yok diyebilirim soğutma olayı da tahminimden çok iyi çıktı zaten takan elk. ci bey de söyledi güzel alet dedi havayı tavana verme olayı da var ipi ilk çektiğinizde en soğuktan başlıyor ben en yavaş dönüş hızında kullanıyorum bana yetiyor yatak tam altında olduğu için güzel serinletiyor

iki fotoğraf ekleyeyim yalnız bu ürünler hepsi burada da pahalı media market de çok daha ucuz benim aldığım orada 90 tl ben 156 TL verdim düdüklenmişim

Tavan Vantilatörü

Tavan Vantilatörü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous -- 16 Temmuz 2012; 11:21:57 >

• Klima istemeyen , pencere acik uyuyunca boynu tutulan biri olarak bugun aşagıdaki urunu aldim, aksam kulllanmaya basladiğimda ilk tespitlerimi aktarırım.

http://online.bauhaus.com.tr/Catalog/Products/Index/6064
  • Biraz ugraştan sonra taktik,
    Fena görunmuyor kumandalı olması güzel , ayrica ısıkları acıp kapatabiliyorsunuz
    3. kademe biraz sallaniyor

Kanatların etki alaninda serinlik veriyor.

Gece vantilatorun bulundugu odada uyudum her geceye kıyasla terlemedim sesde yok denecek kadar az,

Netice olarak klimanin yerini tabiki tutamaz ancak 2 alternatif olarak kullanışlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanaatkar -- 15 Temmuz 2012; 11:26:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanaatkar

Klima istemeyen , pencere acik uyuyunca boynu tutulan biri olarak bugun aşagıdaki urunu aldim, aksam kulllanmaya basladiğimda ilk tespitlerimi aktarırım.

Allah aşkına cabuk cevap ver :)))

dün gece (dökumden) avizenın agırlıgı tasıyan parcası koptu avıze dustu darmadagın oldu. biz de yerıne vantılatorlu bısey takalım dedık. Senın bu urun cok ılgımı cektı. Cabuk cevap verırsen, yarın hemen gıdıp bauhaustana lıcam bundan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yako2k3

quote:

Orijinalden alıntı: kanaatkar

Klima istemeyen , pencere acik uyuyunca boynu tutulan biri olarak bugun aşagıdaki urunu aldim, aksam kulllanmaya basladiğimda ilk tespitlerimi aktarırım.

Allah aşkına cabuk cevap ver :)))

dün gece (dökumden) avizenın agırlıgı tasıyan parcası koptu avıze dustu darmadagın oldu. biz de yerıne vantılatorlu bısey takalım dedık. Senın bu urun cok ılgımı cektı. Cabuk cevap verırsen, yarın hemen gıdıp bauhaustana lıcam bundan.

Alıntıları Göster
    Bir üst mesajda ilk gözlemlerimi aktardim.Su an için fena görünmüyor kanatlarin etkili oldugu alanda terlemedik ,Kumandadan ışığı ve vantilatoru acıp kapatabilmek güzel olmus ayrica merak ettiğiniz bir husus varsa cevaplayayım.

Çok fazla (Klimaya yakın etki) beklemiyorsaniz sınırlı bir alanda gürültüsüz serin oturmak icin ideal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanaatkar -- 15 Temmuz 2012; 17:49:14 >

• ben de koçtaştan alıcam bi tane yatak odasına acaba direk sırtımıza doğru esmesede tavana dogru esme şansı yok mu bu vantilatorlerin...elimiz tutulup kalmaz mı acayip terliyorum yattıgımda ...klimada alamıyorum suanda en mantıklısı bu geldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Mamba24

ben de koçtaştan alıcam bi tane yatak odasına acaba direk sırtımıza doğru esmesede tavana dogru esme şansı yok mu bu vantilatorlerin...elimiz tutulup kalmaz mı acayip terliyorum yattıgımda ...klimada alamıyorum suanda en mantıklısı bu geldi...

Aldığım zaman sordugum görevli asaği ve yukari yonlu esme özelliği standart nerdeyse dedi yani bir çok modelde var anladiğim kadariyla benim aldiğim modelde var ancak genelde asaği esinti gelecek sekilde ayarladim. Gece vantilatorun oldugu odada 1. kademede caliştirarak uyudum terlemediğim gibi boyun-sırt tutulmasida yok.Yinede özellikle belirtmek isterim ki klima baska bu baska.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanaatkar -- 16 Temmuz 2012; 9:36:39 >
  • Benim aldığım Westinghouse Turbo Swirl Tavan Vantilatörün de yukarı verme anahtarı üst kısımda bulunuyor

Tavan Vantilatörü kırmızı seçili olan kısımda ki anahtarı sağa alınca havayı üstte veriyor. Her halde bütün markalar da aynıdır tam bir bilgim yok ilk kez tavan vantilatörü kullanıyorum.
  • Yukarı yönde üfleme olayı tavanda toplanan sıcak havayı dağıtır. Kışın ısıtmada tasarruf etmek için kullanılacak bir özellik, satış elemanlarının oyununa gelmeyelim arkadaşlar. Çarpar mı sorusuna bütün satış elemanları "-Yok abi vantilatörün ters üfleme özelliği de var zaten" diyor. Yazın vantilatörü ters yönde kullanmak sistemi yanlış ve verimsiz kullanmak anlamına geliyor ki, en ucuzundan ayaklı bir vantilatör alıp yönünü odanın diğer tarafına çevirmekle aynı işi yapmış oluyoruz.

Ben cuma günü furnfan marka aldım bugün servis gelecek. Her ihtimale karşı 132'lik aldım. Yatak odasında en düşük kademede kullanacağım. İzlenimlerimi yarın paylaşırım..
  • 1 Hafta kadar oldu tavan v. kullanmaya baslayalı evdekıler memnun
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous

Vantilatör çok güzel tavsiye ederim, benim hoşuma gitti, ses yok diyebilirim soğutma olayı da tahminimden çok iyi çıktı zaten takan elk. ci bey de söyledi güzel alet dedi havayı tavana verme olayı da var ipi ilk çektiğinizde en soğuktan başlıyor ben en yavaş dönüş hızında kullanıyorum bana yetiyor yatak tam altında olduğu için güzel serinletiyor

iki fotoğraf ekleyeyim yalnız bu ürünler hepsi burada da pahalı media market de çok daha ucuz benim aldığım orada 90 tl ben 156 TL verdim düdüklenmişim

Tavan Vantilatörü

Tavan Vantilatörü

Bu ürünü nereden aldınız? Bende almak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadircakir

quote:

Orijinalden alıntı: righteous

Vantilatör çok güzel tavsiye ederim, benim hoşuma gitti, ses yok diyebilirim soğutma olayı da tahminimden çok iyi çıktı zaten takan elk. ci bey de söyledi güzel alet dedi havayı tavana verme olayı da var ipi ilk çektiğinizde en soğuktan başlıyor ben en yavaş dönüş hızında kullanıyorum bana yetiyor yatak tam altında olduğu için güzel serinletiyor

Tavan Vantilatörü

Tavan Vantilatörü

Bu ürünü nereden aldınız? Bende almak istiyorum.

Ben hepsiburada.com dan aldım bu da linki http://bit.ly/Mlc0Ci

• Bende bugun koçtaşdan altım birtane indirime girmiş sessiz görünüyordu mağazada bakalım memnun kalırsam birtane daha alıcam.BLYSS marka.
  • 2 haftadır yatak odamda 1. kademede kullanıyorum ve memnunum.
  • Yaklaşık 2 hafta once aldiğim ilk vantilatorden memnun kaldim bugun veya yarın 1 tane daha almak istiyorum , Baumax a henüz hiç gidemedim ürün çeşitliliği açısından nasil acaba daha iyi model bulunabilir mi ?
  • Beş yıl önce aldığım fan arıza yaptı. Bahaus'un yönlendirmesi ile bir servise bıraktım. Bakalım ne olacak. Garanti bittikten sonra güle güle mi diyeceğiz yoksa mutahap bulabilecekmiyiz göreceğiz.
  • Merhaba arkadaşlar benimde başım tavan vantilatörüyle dertte. Montajını yaptım ancak sanırım bağlantılarında sorun var. Vantilatör şu lambalı olanlardan çalıştırınca hem lamba hemde fan çalışıyor. Halbuki ben ikisininde ayrı ayrı çalışmasını istiyorum. Kış aylarında fanın çalışmaması lazım.

Ayrıca anahtarda ayrıca hız kontrolü var 0'dan 5'e kadar onuda çalıştıramadım sanırım aynı anda hem fan hemde lambanın çalışması bu yüzden. Hız ayarını çalıştırabilirsem fanı istemediğim zaman kapatabilir sadece lamba olarak kullanabilirim.

Bağlantı resimlerini ekledim. Elektrik işlerinden pek anlamıyorum malesef, anlayan arkadaşların resimlere bir göz atıp yardım etmesini rica ediyorum. Teşekkürler.

http://b1207.hizliresim.com/z/x/b72nk.jpg

http://b1207.hizliresim.com/z/x/b72ty.jpg

http://b1207.hizliresim.com/z/x/b72z9.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: ElmaKent

Arkadaşlar,

Fiyatı en fazla 200 TL ve pervane çapı 132 cm civarında olan aydınlatmalı bir tavan vantilatörü arayışındayım.
    Sessizlik ve sorunsuzluk önem verdiğim şeylerdir.
    Bu konuda önerilerinizi marka ve model bazında bekliyorum.

Ayrıca, bu konu altında yorum yapan arkadaslardan kullandıkları tavan vantilatorlerini marka ve modellerini belirterek iyi ve kötü yönleri ile eleştirmelerini önemle rica ediyorum.

Teşekkürler.

Geçen sene her biri yaklaşık 250 TL fiyata aşağıdaki aydınlatmalı 132 cm'lik oğuzhan vantilatörlerden 2 adet almıştım.
    Bu sene iki tane daha alalım dedik ama beyaz rengini yaz başından bu yana yaklaşık 2 aydır bulamamaktayız.
    Türkiye'de malın devamını veya parçasını bulamamak gibi ciddi bir sorun var, insan o zaman git en ucuzundan bir çin malı al diyor, çünkü diğerlerinin de fazla bir farkı yok, sadece daha fazla para verip kendimizi biraz daha kaliteli mal aldık diye kandırıyoruz.

Oğuzhan - Builder Series Beyaz - 132 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü
     Tavan Vantilatörü

• quote:

quote:

Arkadaşlar,

Fiyatı en fazla 200 TL ve pervane çapı 132 cm civarında olan aydınlatmalı bir tavan vantilatörü arayışındayım.
    Sessizlik ve sorunsuzluk önem verdiğim şeylerdir.
    Bu konuda önerilerinizi marka ve model bazında bekliyorum.

Ayrıca, bu konu altında yorum yapan arkadaslardan kullandıkları tavan vantilatorlerini marka ve modellerini belirterek iyi ve kötü yönleri ile eleştirmelerini önemle rica ediyorum.

Teşekkürler.

Geçen sene her biri yaklaşık 250 TL fiyata aşağıdaki aydınlatmalı 132 cm'lik oğuzhan vantilatörlerden 2 adet almıştım.
    Bu sene iki tane daha alalım dedik ama beyaz rengini yaz başından bu yana yaklaşık 2 aydır bulamamaktayız.
    Türkiye'de malın devamını veya parçasını bulamamak gibi ciddi bir sorun var, insan o zaman git en ucuzundan bir çin malı al diyor, çünkü diğerlerinin de fazla bir farkı yok, sadece daha fazla para verip kendimizi biraz daha kaliteli mal aldık diye kandırıyoruz.

Oğuzhan - Builder Series Beyaz - 132 Cm. Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü
     Tavan Vantilatörü

Bauhouse'a baktınız mı? Bu sene beyaz rengini aldım, 1 ay önce..

• tavan vantilatörü bizde var pek işe yaramıyor tavsiye etmem
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.