Şimdi Ara

TATA VİSTA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
3
Favori
40.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilmiyorum bu araçla ilgili daha önce bir konu açıldımı fakat biraz önce rastladım.Resmi sitede Benzinlisi 19.990 lira dizeli ise 22.990 lira spor paket istersenizde + 600 tl vermeniz gerekiyor.

Benzinlisinde 1.4 MPi SOCH motor kullanılmış.Dizelde ise 1.3 CRDİ QUADROJET DOHC 16 V turbo destekli motor kullanılmış.Araç gerçekten hoş uygun fiyata dizel imkanı sunuyor.Bir gidip test etmek gerekli

AYRINTILI BİLGİ İÇİN:http://www.tata-vista.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgiv3n -- 18 Ocak 2011; 22:58:44 >

• Indıca modeline göre büyük gelişme kaydedildiği kesin bekleyip göreceğiz
  • araç hakkında tabi ki yorum yapamam ama bu yıl İzmir fuarında 1.4 Getz 20.000 liraya satılmıştı, kıyaslayınca biraz pahalı geldi bana.
    Motoru ödüllü falan yazıyor onu merak ettim???
  • 1.3 16 v dizel motor 74 hp multijet kadar tutumlu olacağa benziyor..araç güzel alınır..
  • bildiğimiz multijet motor bu. tatanın boyle bir haberi de vardı kasımda vista da multijet motor kullanılıcak diye... geç geldi tabi biraz.
  • sitesinden tüm teknik donanımına baktım. özekkikle dizelinin satış fiyatı çok çok iyi. yalnız fiyat kısmında sadece baz donanım olan "aura" mevcut.

"mistic" donanım zannımca yok. palio tarzı araçlara alternatif olabilir bence
  • indica 1.4 tdi dlx modelini 120 bin km kullandım ve kazada pert olunca hurdacıya verdim. yani eski bir tata sahibi olarak diyorumki türkiyeye gelince ilk inceleyeğim araç bu olacak.
  • en son jaguar ve land rover ı satın almıştı tata :)

bunun etkisi olacak mı acaba ürettiği araçlarda :)
  • INDICA'ya göre güzel görünüyor. Fiyatı da sunduğu donanıma göre makul, özellikle dizeli.
  • Dizeli şehir içi kullanacak kişiler için çok iyi. 2.el alıp uğraşmak istemeyenler için güzel bir alternatif olmuş..
  • Tata ucuz otomobiller arasında en alınabiliri bence. Cherry 7 yıl garanti veriyorum dese de ne güvenimi kazanır ne de beğenimi.
  • bu aracın dizelle ne kadar yaktığını bulamadım bir yerde
    bilen var mıdır acaba
  • dizel motorlar multijet fiat taki ler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj appıah

dizel motorlar multijet fiat taki ler

Bu doğru mu?

Miystic versiyonunda ABS ve ESP de var ama, fiyat gözükmüyor. İçleri bir birinin aynı olan Dacia' lara alternatif. Resimler, Dacia' dan daha hoş gözüküyor. Canlı görmek lazım. Dizel motor da Fiat' sa, epey satabilir.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut4.bahtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: dj appıah

dizel motorlar multijet fiat taki ler

Bu doğru mu?

Miystic versiyonunda ABS ve ESP de var ama, fiyat gözükmüyor. İçleri bir birinin aynı olan Dacia' lara alternatif. Resimler, Dacia' dan daha hoş gözüküyor. Canlı görmek lazım. Dizel motor da Fiat' sa, epey satabilir.

Saygılar.

http://www.tata-vista.com/

Bütün ayrıntılarını inceleyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ncap

araç bayağı zamandır var zaten yıl olmuştur yani..ama türkiye ye yeni geldi peşine de indigo manza diye bir araç var sedan buna benziyor o da gelir kanımca....iç tasarım olarak iyi bir ilerleme mevcut dıştan da daha modernleştirilmiş....

motor olarak 1.3 bildiğimiz multijet hatta 1.4 de fiatın 1.4 fire motoru olması lazım....

74 Hp 190 nm tork bence küçük bir araba için gayet yeterli bir performans.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ncap

araç bayağı zamandır var zaten yıl olmuştur yani..ama türkiye ye yeni geldi peşine de indigo manza diye bir araç var sedan buna benziyor o da gelir kanımca....iç tasarım olarak iyi bir ilerleme mevcut dıştan da daha modernleştirilmiş....

motor olarak 1.3 bildiğimiz multijet hatta 1.4 de fiatın 1.4 fire motoru olması lazım....

manza da gelicek tam bir yıl önce isottlar grubunun bir söyleşisinde iki aracın da benzinli ve dizel seçenekleri ile pazara sunacağız diyorlardı

TATA VİSTA

TATA VİSTA

TATA VİSTA

*Tata Manaza Features
    *Make : Tata Motors
    *Model : Manza Diesel
    *Car Body Type : Sedan
    *Fuel Type : Diesel
    *Fuel Economy : 18/22km/l (city/highway)
    *Engine : 1.3L Multijet l-4
    *No.of Cylinders : 4
    *No.of Valves : 16
    *Fuel System : CRDi
    *Transmission Type : 5-speed Manual
    *Max. Power : 89 bhp@4000rpm
    *Seating Capacity : 5 Seats
    *Reserve Tank Capacity (liters) : 460
    *Fuel Tank Capacity (liters) : 44

• gideyimde bayisini alayım.
    satar mı sizce?
  • bu araç 1100 kg.dan fazla ilginç geldi eşleniği palio ya baktım 1030 kg. sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezooo

bu araç 1100 kg.dan fazla ilginç geldi eşleniği palio ya baktım 1030 kg. sadece.

yok pek oyle düşünmemek lazım.getz de rakip ancak ağırlığı 1190 kg...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.